Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Konkurs Polskiej Organizacji Turystycznej rozstrzygnięty

Odwiedzą 23 miasta w 8 krajach – wrocławska reprezentacja konkursu [b]POT[/b] wyłoniona! Finaliści konkursu wyruszą w rejs żaglowcem Fryderyk Chopin !

Trójka studentów kierunku Turystyka i rekreacja z Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu oraz jedna studentka z Uniwersytetu Wrocławskiego wyruszą w rejs żaglowcem F. Chopin. Załoga została wyłoniona w wyniku konkursu pod hasłem "Chopin. Polska. The Course." w ramach kampanii promocyjnej Działania 6.3 POIG „Promocja Turystycznych Walorów Polski”.

W czasie 3 miesięcznego rejsu, załoga odwiedzi 23 miasta w 8 krajach. W europejskich miastach portowych, do których zawinie żaglowiec, będzie towarzyszyła widowiskowa oprawa imprez artystycznych promujących Polskę i polską turystykę.

Wybrani w konkursie młodzi członkowie załogi statku będą aktywnie uczestniczyć w licznych wydarzeniach o charakterze promocyjnym w portach Europy.

Do tego trudnego zadania zgłosiło się 135 kandydatów i kandydatek z 22 uczelni publicznych i 13 uczelni prywatnych o profilu turystyczno-hotelarskim.

Kapituła POT zakwalifikowała do trudnej służby na pokładzie żaglowca pod biało-czerwona banderą i niełatwej misji promowania Polski 66 wspaniałych młodych dziewcząt i chłopców.

Więcej Informacji: www.zarabiajnaturystyce.pl , www.pot.gov.pl 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane