Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Spis wszystkich aktualności:

Środa, 20 Luty 2019

MISTRZOWSKA OFERTA

W sobotę 30 marca 2019 r. godz. 10.00 w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ul. Marymoncka 34 odbędzie się Dzień Otwarty.

Wtorek, 19 Luty 2019

Czwarta publiczna prezentacja najlepszych dyplomów kierunku Grafika WIT

Wyróżnione najlepsze dyplomy z ostatniego rocznika 2017/2018 pięknie pokazują, że błyskotliwa forma nie musi oznaczać zmanierowania. Młodzi artyści podejmują różnorodne tematy czyniąc je ciekawymi.

Wtorek, 19 Luty 2019

Podstawowy Kurs Filmowy w AMA FILM ACADEMY

obejmuje naukę filmowania, obsługę nowoczesnych kamer cyfrowych, elementy reżyserii, inscenizacji filmowej i sztuki operatorskiej na poziomie podstawowym oraz wybrane zagadnienia z dziedziny języka filmowego.

Piątek, 15 Luty 2019

W tym roku spotkajmy się już 19 marca

DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO W KRAKOWIE

Wtorek, 12 Luty 2019

Wychowanie fizyczne – nowy kierunek studiów na UMCS

Kandydacie! Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie powstał nowy kierunek kształcenia – wychowanie fizyczne.

Poniedziałek, 11 Luty 2019

26 lutego 2019 r. Drzwi Otwarte Lotniczej Akademii Wojskowej

Prezentacja oferty edukacyjnej, transmisja ONLINE oraz pokazy sprzętu szkoleniowego – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla zainteresowanych Lotniczą Akademię Wojskową w Dęblinie.

Poniedziałek, 11 Luty 2019

Kariera w IT – jaki kierunek studiów wybrać w 2019?

IT – dla większości z nas skrót ten oznacza jedno - „sukces”. Specjalistów z branży IT utożsamiamy z wysokiej klasy profesjonalistami, posiadającymi spory zasób wiedzy technologicznej, która pozwala z dużym optymizmem patrzeć na zawodową przyszłość.

Piątek, 08 Luty 2019

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych w miastach: KROSNO 19 marca, JASŁO 20 marca, BRZOZÓW 21 marca, SANOK 22 marca

Wtorek, 05 Luty 2019

Cyberarmia

Polska armia wzbogaci się o cyberżołnierzy. Plan budowy i rozwoju wojsk obrony cyberprzestrzeni szef MON-u Mariusz Błaszczak przedstawił podczas konferencji Cyber.mil.pl – Integracja i rozwój systemu cyberbezpieczeństwa resortu obrony narodowej. „Czas na wdrożenie cyberplanu” – zapowiedział minister w Wojskowej Akademii Technicznej.

Wtorek, 05 Luty 2019

MATURZYSTO ODWAŻ SIĘ MARZYĆ!

Indeks Start2Star to program stypendialny, którego głównym celem jest zapewnienie środków finansowych na odbycie studiów grupie najzdolniejszych i najbardziej aktywnych maturzystów pochodzących z niezamożnych rodzin. W tym roku odbędzie się jego XII edycja.

Piątek, 01 Luty 2019

Sztuczna Inteligencja - jak to działa?

W ramach misji popularyzowania fizyki realizowanej na Wydziale Fizyki UAM, zapraszamy na wykład mgr inż. Tomasza Grzywalskiego oraz dr hab. Jędrzeja Kocińskiego zatytułowany "Sztuczna Inteligencja - jak to działa?".

Wtorek, 29 Styczeń 2019

SPĘDŹ FERIE KREATYWNIE

FERIE Z MODĄ I FERIE Z RYSUNKIEM W WST W KATOWICACH

Poniedziałek, 28 Styczeń 2019

Dzień Maturzysty – 6 marca 2019

Serdecznie zapraszamy MATURZYSTÓW na spotkanie organizowane przez Państwową Wyższą Szkołę w Skierniewicach.

Wtorek, 22 Styczeń 2019

Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu

ZAPRASZA na V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego i Współczesnego SKIBA DANCE Wrocław 2019

Poniedziałek, 21 Styczeń 2019

Konkurs językowy „Faces of America” na UMCS

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza do udziału w V edycji konkursu językowego "Faces of America", skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Inicjatywa ma na celu podniesienie umiejętności językowych wśród młodzieży oraz poszerzenie wiedzy w tematyce kultury i zwyczajów Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Niedziela, 20 Styczeń 2019

Lekcje z historii kina i form filmu Gdyńskiej Szkoły Filmowej

Od czwartoklasistów z podstawówki aż po maturzystów – dzieci i młodzież z Gdyni mogą wziąć udział w bezpłatnych „Lekcjach z historii kina i form filmu Gdyńskiej Szkoły Filmowej”. Nowy projekt edukacyjny realizowany w Gdyńskim Centrum Filmowym startuje już w lutym, zaraz po zimowych feriach. Ta edycja potrwa do 30 czerwca 2019.

Czwartek, 17 Styczeń 2019

Pogotowie przedmaturalne z fizyki na UMCS

W dniach 11-15 lutego 2019 r. w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbędzie się pogotowie przedmaturalne z fizyki.

Wtorek, 15 Styczeń 2019

Sztuka. I cała reszta.

Stawiamy na otwartość, wolność i kreatywność. Oswajamy ze sztuką, pokazując jej różnorodność i uniwersalność. ASP w Gdańsku realizujemy kampanię promocyjną pod nazwą „Sztuka i cała reszta”!

Wtorek, 15 Styczeń 2019

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

zaprasza na nowe kierunki, kursy i szkolenia z dofinansowaniem do 80%

Sobota, 12 Styczeń 2019

"Dotknij designu". Projekty dla osób z niepełnosprawnością wzroku

Zapraszamy na niezwykłą wystawę, na której wszystkiego można, a nawet trzeba dotykać. "Dotknij designu" to prezentacja projektów zrealizowanych przez studentów wzornictwa Uniwersytetu Pedagogicznego z myślą osobach z niepełnosprawnością wzroku w latach 2012–2018.

Piątek, 11 Styczeń 2019

MBA dla branży IT

to nowa inicjatywa Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz Firmy Microsoft.

Czwartek, 10 Styczeń 2019

Politechnika Koszalińska stawia na nowoczesność

Atrakcyjne szkolenia i zajęcia warsztatowe dla studentów, staże i wizyty studyjne w firmach wdrażających nowoczesne technologie i rozwiązania organizacyjne, udział w seminariach prowadzonych przez naukowców z zagranicy i wprowadzenie zmian w sposobie zarządzania uczelnią .

Wtorek, 08 Styczeń 2019

Inwestujemy w przyszłość

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy zaprasza na semestr letni studiów II stopnia

Wtorek, 08 Styczeń 2019

Geoinformatyka

Wydział Nawigacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie zaprasza na studia II stopnia -magisterskie. Nabór trwa do 1 marca 2019

Poniedziałek, 07 Styczeń 2019

31 stycznia 2019 Drzwi Otwarte w UTP w Bydgoszczy

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest wykład “Łatwiej, lepiej, skuteczniej – jak zdać maturę z matematyki”, który wygłosi Dariusz Kulma.Polecane Uczelnie