Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Studiuj PIELĘGNIARSTWO w Filii WSEI w Warszawie

Rozpoczęcie zajęć 3.11.2022r


Czesne 640 zł miesięcznie
Zapraszamy do rejestracji na studia:
https://dziekanat.wsei.lublin.pl/Rekrutacja/Rejestracja


Skontaktuj się z Biurem Obsługi Studenta:
Nr telefonu: +48 502 616 408
Mail: rekrutacja.warszawa@wsei.eu

Z dumą informujemy, iż Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie otrzymała decyzje pozwalającą na utworzenie w Filii w Warszawie studiów o profilu praktycznym na kierunku PielęgniarstwoGorąco zapraszamy wszystkich chętnych do studiowania w Filii w Warszawie. Zdobędziesz tu dyplom solidnej renomowanej Uczelni, jaką jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W Filii w Warszawie studenci mają możliwość kształcenia się na studiach I stopnia na kierunku PIELĘGNIARSTWO, które kończą się uzyskaniem tytułu licencjat pielęgniarstwa.

WSEI od 2007 roku kształci na kierunku Pielęgniarstwo zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Wykształciliśmy już prawie 5 tys. pielęgniarek i pielęgniarzy.

FILIA to nowoczesny budynek mieszczący się przy ulicy Twardej 14/16 w Warszawie, położony w samym centrum miasta. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu galerii handlowej Złote Tarasy, Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki stwarza dogodne warunki dla studentów Stacja metra Rondo ONZ oraz tramwaje i autobusy znajdują się w odległości zaledwie 150 m.

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie dysponuje w Warszawie bazą dydaktyczną oraz infrastrukturą zapewniającą pełną realizację efektów uczenia się zaplanowanych w programie studiów na kierunku PIELĘGNIARSTWO, w skład której wchodzą aule, sale dydaktyczne, pracownie informatyczne, pracownie językowe, w szczególności pracownia umiejętności pielęgniarskich.

Zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe odbywać się będą w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, jak szpitale, uzdrowiska, zakłady opieki zdrowotnej.

Obowiązuje limit miejsc. W pierwszej kolejności będą przyjmowani kandydaci, którzy złożą pełny komplet dokumentów, który zagwarantuje miejsce na studiach.


Rekrutacja na studia – etapy

Wypełnienie ANKIETY oraz złożenie skanów wszystkich wymaganych dokumentów przy pomocy systemu rekrutacji internetowej: https://dziekanat.wsei.lublin.pl/Rekrutacja/Rejestracja

Złożenie DOKUMENTÓW rekrutacyjnych w oryginale, podpisanie ANKIETY oraz UMOWY o kształceniu w: WSEI Filia w Warszawie - ul. Twarda 14/16 , 00-105 Warszawa , tel.: +48 502 616 408, e-mail: rekrutacja.warszawa@wsei.eu

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Biurem Obsługi Studenta:
Nr telefonu: +48 502 616 408
Mail: rekrutacja.warszawa@wsei.eu

Zapraszamy do studiowania PIELĘGNIARSTWA w Filii Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie w Warszawie.
 

Powiązane artykuły

Lubelska Akademia WSEI

zaprasza na: Studia Executive Master of Business Administration (MBA)

czytaj dalej

FIZJOTERAPIA – NOWY KIERUNEK STUDIÓW!

Studiuj FIZJOTERAPIĘ w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie!

czytaj dalej

MIĘDZYNARODOWA UCZELNIA

WSEI współpracuje z jednostkami naukowymi i biznesowymi na całym świecie

czytaj dalej

WSEI W LUBLINIE W CZOŁÓWCE

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANYCH NIEPUBLICZNYCH UCZELNI W KRAJU!

czytaj dalej

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

prowadzi rekrutację na uzupełniające studia magisterskie na semestr letni w roku akademickim 2019/2020

czytaj dalej

Nowość na WSEI w Lublinie

bezpłatny kierunek "Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna"

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane