Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Spis wszystkich aktualności:

Czwartek, 05 Marzec 2015

Studia w Danii na szczęście

To już ostatni moment, żeby zdecydować się na studia w Danii. Dlaczego tam? Bo Dania jest najszczęśliwszym i najlepszym krajem na świecie i do życia, i do prowadzenia biznesu. A studia są darmowe.

Środa, 04 Marzec 2015

15 marca 2015 r. Drzwi otwarte na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

Dzień Kandydata na UEP odbędzie się 15 marca 2015 r. w godz. 10:00-14:00 w nowym budynku Uczelni - Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych UEP (ul. Towarowa 55).

Piątek, 27 Luty 2015

Międzynarodowi eksperci o branży eventowej. Konferencja dla studentów

Przemysł spotkań to nie praca, to kariera. Jakie oferuje możliwości rozwoju? Jak się w nim odnaleźć? Future Leaders Forum Warsaw 2015, konferencja dla studentów – przyszłych liderów branży eventowej, odbędzie się 20 marca 2015 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Poniedziałek, 23 Luty 2015

Ile waży informacja?

Czy informacja o znaczeniu przedmiotu może wpłynąć na oszacowanie jego ciężaru? Okazuje się, że tak. Pytania o ciężar wirtualnych danych zadali naukowcy z międzynarodowego zespołu, a wśród nich polscy psychologowie z SWPS Sopot. Dowiedli, że wagę przedmiotu oceniamy po jego statusie

Czwartek, 19 Luty 2015

Gap year po maturze

Poczuj się wolny jak ptak i beztrosko wyrusz przed siebie, szukając prawdziwego ja i przekonując się na ile w codziennym życiu jesteś sobą. Na chwile refleksji z różnych względów nie każdy może sobie pozwolić, stąd najczęściej Gap Year tyczy się młodzieży, która jeszcze się nie usamodzielniła, a zarazem dojrzała do odbycia Gap Year. Idealnym momentem na Gap Year jest rok po maturze, a przed studiami.

Środa, 18 Luty 2015

Dla mieszkających daleko, dla zajętych – studia biznesowe trybie mobile learning

Gdy obowiązki rodzinne lub służbowe nie dają się pogodzić ze studiami, gdy z miejsca zamieszkania trudno dojechać na uczelnię, można wybrać studia łączące zajęcia w e-learningu i tradycyjne wykłady w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie: finanse i rachunkowość, ekonomię lub zarządzanie I stopnia. Rekrutacja trwa do końca lutego 2015 r.

Poniedziałek, 16 Luty 2015

VIII Targi Pracy i Praktyk Studenckich WSB w Dąbrowie Górniczej

W czwartek 26 lutego 2015 r. odbędzie się VIII edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich, organizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Środa, 11 Luty 2015

Akademia Europejska Dariusza Rosatiego w Łazarskim

Myślisz o studiach społecznych, prawie lub stosunkach międzynarodowych? Chcesz przygotować się do matury z WOS-u lub ugruntować swoją wiedzę z tego przedmiotu? Uczelnia Łazarskiego zaprasza na Akademię Europejską Dariusza Rosatiego - bezpłatny kurs dla maturzystów przygotowujący do egzaminu dojrzałości z wiedzy o społeczeństwie. Uroczysta inauguracja oraz pierwsze zajęcia odbędą się już 21 lutego 2015 r.

Środa, 11 Luty 2015

Warsztaty filmowe 2015

Od lutego w krakowskiej [b]Akademii Multi Art[/b] startują warsztaty produkcji filmowej i kurs filmowania.

Środa, 11 Luty 2015

Akademia bliżej Ciebie - bezpłatne warsztaty dla maturzystów w Łodzi

Wykładowcy i studenci kierunku Pedagogika, Pielęgniarstwo i Taniec Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi mają przyjemność zaprosić tegorocznych maturzystów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w warsztatach i pokazach, które będą odbywać się na terenie szkoły.

Poniedziałek, 09 Luty 2015

Korzyści płynące z uważnego życia

Stres, przepracowanie, przemęczenie, natłok myśli, brak cierpliwości, osłabiona koncentracja i kreatywność, trudności w podejmowaniu decyzji, chroniczny ból, przytłoczenie codziennością. Jak w życiu zadbać o właściwy odpoczynek umysłu? Pomocny może być trening uważności, czyli [b]mindfulness[/b].

Wtorek, 03 Luty 2015

Biznes, filologie czy sztuka?

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie jeszcze do końca lutego można złożyć dokumenty na kierunki I, II stopnia, inżynierskie oraz mobilne. Kandydaci mogą wybrać m.in. studia biznesowe, filologiczne lub artystyczne.

Wtorek, 03 Luty 2015

Rekrutacja na turystykę w SGTiR do końca lutego 2015

W Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie na studentów czeka siedem specjalności na kierunku turystyka, np. turystyka biznesowa czy regionów w ramach studiów I i II stopnia. Rekrutacja trwa do końca lutego 2015 r.

Wtorek, 03 Luty 2015

Dzień otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

6 marca 2015 r. uczniów szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. To najlepsza okazja, by zobaczyć uczelnię, poznać studentów i wykładowców oraz ofertę kierunków studiów, uczestniczyć w ciekawych zajęciach.

Czwartek, 29 Styczeń 2015

Wspierają młodzież w całej Polsce

Warsztaty w szkołach dla uczniów i nauczycieli, spotkania z psychoterapeutą w 5 miastach Polski oraz szereg aktywności na Woodstocku – to wszystko w ramach popularnego projektu edukacyjnego Strefa Młodzieży SWPS. Od lutego rusza nowa odsłona cyklu, który w zeszłym roku zainteresował ponad 66 tys. osób.

Poniedziałek, 26 Styczeń 2015

Mity o studiach za granicą

Zagranica coraz bardziej przyciąga – turystów, pracowników, ale też i studentów. Za granicą studiuje już ponad 30 tys. Polaków. Wbrew obiegowej opinii nie trzeba spełniać wyjątkowych warunków, żeby móc wyjechać, nawet na prestiżowe uczelnie.

Czwartek, 22 Styczeń 2015

Manager coach poszukiwany. Warsztat

Jak manager może przyczynić się do zwiększenia przychodu firmy? Można by powiedzieć – przez kontrolę podwładnych. Praktyka dowodzi jednak, że przez coachingowy styl zarządzania. Managerowie dowiedzą się, co to oznacza podczas spotkania z trenerami biznesu w Akademii Finansów i Biznesu Vistula 4 lutego 2015 r. o godz. 18.00. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy.

Środa, 21 Styczeń 2015

Darmowy poradnik „Jak nauczyć się języka obcego”

Jeśli Twoim nowym [url=http://www.pomaturze.pl/aktualnosci/pokaz/440/Postanowienia+noworoczne+ndash+latwo+powiedziec+trudniej+zrobić]postanowieniem noworocznym[/url] jest nauka języka obcego to mamy dla Ciebie niespodziankę.

Środa, 21 Styczeń 2015

Zwycięzcy Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej

Najlepsi szkolni inwestorzy wyłonieni z prawie 6 800 zespołów reprezentujących ponad 800 szkół odbiorą dyplomy i wyróżnienia na parkiecie warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Środa, 21 Styczeń 2015

Dlaczego warto być poliglotą?

Studenci z zapałem rozpoczęli nowy rok akademicki, a wraz z nim wiele osób zapisuje się na zajęcia dodatkowe. Jednym z nich z pewnością będzie nauka języków obcych. Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie, specjalizująca się w praktycznej nauce języków obcych przygotowała infografikę dotyczącą znajomości języków obcych oraz korzyści z tego wynikających.

Poniedziałek, 19 Styczeń 2015

Licealiści z Dolnego Śląska i Mazowsza wygrali pieniądze na własną działalność

Strzegomskie studio biżuterii Graniteria oraz firma realizująca przyjęcia dla dzieci, agencja organizująca turnieje gier komputerowych z Radomia czy szkolna pizzeria z Warki – to zwycięskie projekty wyróżnione w ramach konkursu Akademia Młodego Przedsiębiorcy przeprowadzonego przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK w ramach Santander Universidades. Uczniowie zdobyli fundusze na własną działalność.

Piątek, 09 Styczeń 2015

Doradca zawodowy – odkrywca, przewodnik, inspirator. Warsztat

Wiele osób wykonuje prace, które ich nie satysfakcjonują. Nie wiedzą jednak, co tak naprawdę chciałyby robić. I tu pojawia się zadanie dla doradcy zawodowego. W warszawskiej Akademii Finansów i Biznesu Vistula 17 stycznia 2015 r. w godz. 10.00-15.30 odbędzie się warsztat, którego uczestnicy poznają tajniki tego zawodu, a może nawet zainspirują się do jego wykonywania? Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc.

Środa, 07 Styczeń 2015

Zmysły oknem na świat

Czym jest integracja sensoryczna? Jak rozpoznać objawy związanych z nią dysfunkcji? Czy to właśnie one są przyczyną problemów w nauce, rozwoju i zachowaniu dzieci?

Wtorek, 23 Grudzień 2014

Ranking „Financial Times”: Akademia Leona Koźmińskiego 41 miejsce na świecie

W opublikowanym 1 grudnia rankingu „Financial Times” najlepszych uczelni biznesowych w Europie Polskę reprezentują dwie uczelnie – Akademia Leona Koźmińskiego (41 miejsce) i Szkoła Główna Handlowa (77 miejsce). Ranking powstaje na podstawie obecności każdej z uczelni w czterech podrankingach publikowanych przez „FT” w ciągu roku, m.in. studiów magisterskich z zarządzania (tu ALK ma 32 miejsce) i Executive MBA (20 miejsce ALK), oraz pomiaru jakości kadry dydaktycznej i średnich ważonych zarobków absolwentów.

Wtorek, 23 Grudzień 2014

Pokazują, że „Można”!

Można odnieść sukces dzięki wytężonej pracy i kreatywności. Udowadniają to goście Andrzeja Tucholskiego, jednego z najbardziej wpływowych blogerów w Polsce. Dziś na YouTube premiera kolejnego odcinka programu „Można!”. Jego gospodarz, autor bloga jestKultura.pl, jest jednocześnie studentem psychologii biznesu w SWPS.

Poniedziałek, 22 Grudzień 2014

Ferie zimowe w Anglii 2015 - szansa na podszkolenie języka

Okres zimowych ferii to okazja nie tylko do odpoczynku, podróży, zwiedzania ale również do wykorzystania tego czasu na naukę w sprzyjających okolicznościach. Jedni mają ferie krótsze, inni dłuższe, jednakże dla odbycia kursu językowego wystarczą dwa tygodnie ferii, by zauważyć znaczący efekt nauki.

Poniedziałek, 22 Grudzień 2014

Postanowienia noworoczne – łatwo powiedzieć, trudniej zrobić

Dlaczego robimy postanowienia noworoczne i co najczęściej chcemy zmienić? Robimy postanowienia noworoczne, ponieważ to jest przyjemne zadanie, które wzbudza w nas pozytywną wizję przyszłości. Nasze plany mogą wiązać się z różnymi sferami życia, ale najczęściej decydujemy się na zmiany niosące za sobą bardziej pozytywny wizerunek siebie, takie jak zdrowszy styl życia, rezygnacja z nałogów i rozwój osobisty.

Niedziela, 14 Grudzień 2014

Uczniowie zakładają własne firmy – finał konkursu „Akademia Młodego Przedsiębiorcy”

Przedsiębiorczość w praktyce – to idea projektu Akademia Młodego Przedsiębiorcy realizowanego przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK w ramach Santander Universidades. Ponad 400 licealistów wzięło udział w szkoleniach, zrealizowano kilkadziesiąt zespołowych projektów biznesowych. Najlepsze z nich mogą stać się początkiem własnej firmy dla najskuteczniejszych zespołów. Gala Finałowa projektu odbędzie się 14 stycznia 2015 r. w AFiBV w Warszawie. Wstęp wolny.

Wtorek, 09 Grudzień 2014

Aktywni lokalnie

Czy chętnie angażujemy się w działania na rzecz najbliższego otoczenia? Globalne spojrzenie na funkcjonowanie człowieka w lokalnej społeczności zaprezentują goście międzynarodowej konferencji w SWPS Katowice. Wykłady i warsztaty odbędą się w dniach 15-17 grudnia w siedzibie uczelni przy ul. Techników 9. Wstęp wolny.

Wtorek, 02 Grudzień 2014

Jak zarabiać w internecie? Networking z firmą Flatget – Vistula Business Club

Ekonomia społecznościowa stała się faktem na całym świecie. Ludzie wymieniają się produktami i usługami, a umożliwiają im to platformy internetowe. Jak na tym zarobić? Kamil Sabatowski założyciel projektu Flatget zdradzi swoje know-how podczas spotkania networkingowego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula 13 stycznia 2015 r. o godz. 16.45 (sala 214). Wstęp wolny.

Wtorek, 25 Listopad 2014

Bezpłatny internetowy kurs językowy w AFiBV

Siedem języków obcych do wyboru, różne poziomy zaawansowania, ponad 40 rodzajów ćwiczeń, system korygujący wymowę i praca na przykładach inspirowanych życiowymi sytuacjami – w Akademii Finansów i Biznesu Vistula do 7 grudnia 2014 r. można zapisać się na bezpłatny internetowy kurs językowy. Liczba miejsc ograniczona.

Wtorek, 25 Listopad 2014

10 najpopularniejszych miast na naukę języka za granicą w 2015

Czołówkę wśród miast, w jakich chcemy odbyć naukę języka otwiera [b]Londyn[/b]. To właśnie stolicę Wielkiej Brytanii wybierają najczęściej i najchętniej uczniowie, studenci, jak i kursanci dorośli chcący szlifować angielski. Londyn jest wyjątkowo interesująca destynacja z wielu powodów, po pierwsze to stolica Wielkiej Brytanii, znajdują się w niej liczne zabytki na skalę światową, po drugie funkcjonuje w Londynie najwięcej szkół językowych posiadających akredytację British Council, i po trzecie to stolica kosmopolitycznej rozrywki. Dodatkowym plusem dla Londynu jest mieszanka kulturowa, językowa jaką można spotkać w mieście, kompletnie nie wyróżniając się w tłumie Hindusów, Arabów, Afrykańczyków itd. stanowiących aż 25% populacji Londynu

Środa, 19 Listopad 2014

Grupa Uczelni Vistula wkracza na Dolny Śląsk

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu weszła w skład Grupy Uczelni Vistula. W efekcie powstał wielouczelniany, ogólnopolski ośrodek naukowy o dużym potencjale badawczym, kształcący prawie 7000 studentów, oferujący 30 kierunków I, II stopnia i inżynierskich, 2 programy MBA, program doktorancki, ponad 60 kierunków studiów podyplomowych.

Poniedziałek, 17 Listopad 2014

SGTiR kształci w zakresie CSR w przemyśle turystycznym

W Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji można wziąć udział w półrocznym kursie i zdobyć certyfikat poświadczający wiedzę w zakresie CSR. Warszawska uczelnia została centrum szkoleniowym dla programu Travelife „Społeczna Odpowiedzialność Przedsiębiorstw dla Touroperatorów i Biur Podróży”.

Środa, 12 Listopad 2014

Mistrzowie psychologii

Polityce w Warszawie, miłości we Wrocławiu, dietetyce w Sopocie i rozwojowi osobistemu w Poznaniu będą poświęcone spotkania w ramach projektu Strefa Psyche SWPS. Wśród prowadzących wykłady i warsztaty są mistrzowie polskiej i światowej psychologii. Wstęp wolny.

Środa, 12 Listopad 2014

Studia e-learningowe – nowoczesna forma zdobycia wykształcenia

Według Głównego Urzędu Statystycznego popularność studiów i kursów w formie e-learning w Polsce wzrosła dwukrotnie na przestrzeni ostatnich 3 lat. Prognozy TNS i Demos Polska wskazują, że studia na odległość, które kiedyś było głównie drugą szansą dla osób dojrzałych, dziś są coraz częściej pierwszym wyborem młodych studentów.

Piątek, 07 Listopad 2014

Jak zostać menedżerem własnego życia? – warsztat

Każdy z nas przyszedł na świat, aby w pełni realizować swój potencjał. Zdarza nam się jednak o tym zapominać. Uczestnicy warsztatu „Odważny menedżer” w Akademii Finansów i Biznesu Vistula otrzymają wskazówki, które pomogą im zarządzać własnym życiem osobistym i zawodowym. Start 10 grudnia 2014 r. o godz. 17.00. Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc.

Wtorek, 04 Listopad 2014

Racjonalne decyzje wyborcze Polaków

Osoby, które mają łatwy dostęp do punktu wyborczego, znają się choć w minimalnym stopniu na polityce i mają poczucie, że ich głos ma znaczenie – chętniej biorą udział w wyborach w Polsce. Jak zwiększyć frekwencję w wyborach samorządowych? Ciekawe wnioski płyną z badania socjologa SWPS.

Poniedziałek, 03 Listopad 2014

Artystyczne rozmaitości – wystawa studentów EAS na Targówku

Trzy lata pracy, 16 artystów posługujących się różnymi technikami malarskimi, ponad 30 obrazów, realizm, przedstawienia figuratywne czy abstrakcja – 5 listopada 2014 r. w Domotece na Targówku (Warszawa) odbędzie się wernisaż wystawy studentów Europejskiej Akademii Sztuk. Wstęp wolny.

Poniedziałek, 03 Listopad 2014

DKMS, UZZM, KGHM łączą siły!

8 listopada każda osoba, która będzie chciała oddać krew lub zapisać się do bazy potencjalnych dawców szpiku będzie miała taką możliwość. W budynku Uczelni Zawodowej Zagłębia Miedziowego w Lubinie w godzinach 10:30-14:30 odbędzie się duże przedsięwzięcie społeczne, do którego przyłączenia się władze Uczelni. Akcja skierowana jest zarówno do studentów Uczelni, jaki i do wszystkich mieszkańców Lubina i okolic.

Niedziela, 02 Listopad 2014

Designerskie mikołajki w School of Form

Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? Przyjdź na Kiermasz świąteczny do School of Form w Poznaniu, podczas którego będzie można nabyć niepowtarzalne prezenty zaprojektowane przez studentów wzornictwa lub samodzielnie wykonać je pod okiem projektantów. Stoiska świąteczne oraz warsztaty będą dostępne dla wszystkich 6 grudnia w godz. 12-18 w siedzibie School of Form przy ul. Głogowskiej 18.

Sobota, 01 Listopad 2014

Jak PKP wdraża etyczne zarządzanie? – spotkanie z rzecznikiem etyki Grupy PKP

PKP przechodzi gruntowną restrukturyzację. Jednym z jej elementów jest wdrożenie kodeksu etyki. Po co taki kodeks? Jak go wdrożyć? To moda czy potrzeba? O etycznym zarządzaniu opowie Jacek Wojciechowicz rzecznik etyki Kolei w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia 2014 r. o godz. 15.00 i zostanie poprowadzone po angielsku. Wstęp wolny.

Czwartek, 30 Październik 2014

Warsztaty dla przedsiębiorczych uczniów

Czy w gimnazjum można zaplanować swoją przyszłą karierę zawodową? Czego się uczyć w liceum, by osiągnąć sukces? Jakie wybrać studia, by nie mieć problemów ze znalezieniem pracy? Co to znaczy być przedsiębiorczym i kreatywnym?

Wtorek, 28 Październik 2014

Dobrze wykształceni teoretycznie, ale nie praktycznie

Znajomość języków obcych, obsługa komputera i wiedza merytoryczna to mocne strony studentów i absolwentów polskich uczelni. Niestety, wielu z nich nie potrafi zastosować wiedzy w praktyce. Słabo wypadają też kompetencje osobiste – wynika z Badania Potrzeb Pracodawców, przeprowadzonego przez Biuro Karier Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Środa, 22 Październik 2014

Rola mediów we współczesnym świecie

Jaką rolę odgrywają media cyfrowe w dzisiejszym świecie? Jaki jest związek między mediami a polityką? O zagadnieniach związanych z transformacją środków masowego przekazu opowiedzą: socjolog mediów i kultury prof. Nick Couldry z London School of Economics oraz ekspert zajmujący się komunikacją polityczną prof. Magdalena Wojcieszak z Uniwersytetu w Amsterdamie. Spotkanie odbędzie się w ramach „Horyzontów poznania” 30 października 2014 r. w godz. 17.00-19.30 w warszawskiej siedzibie SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31. Wstęp wolny.

Środa, 22 Październik 2014

Czy można pomóc młodym ludziom w dobrym starcie na rynku pracy?

Według danych Eurostatu, stopa bezrobocia wśród osób młodych między 20. a 29 rokiem życia w 2013 roku wyniosła aż 17,6% (dane dla krajów UE) W Polsce wartości te kształtują się nawet gorzej. Wśród osób w wieku 20 - 29 lat wskaźnik ten osiągnął już 18,2 %. Takie wyniki przekładają się na realne problemy młodych osób na starcie ich samodzielnego życia. Komisja Europejska oraz rządy poszczególnych państw proponują szereg rozwiązań ustawodawczych tego problemu. Czy jednak sama młodzież może podjąć działania w celu poprawy swojej sytuacji i lepszego startu w zawodową przyszłość?

Poniedziałek, 20 Październik 2014

Executive MBA Koźmińskiego 45 na świecie

Opublikowany 20 października tegoroczny ranking „Financial Times” studiów Executive MBA winduje polski program Akademii Leona Koźmińskiego najwyżej w historii – na 45. miejsce w świecie. Wśród stu najlepszych programów jest tylko jeden z Polski. Nie jest zaskoczeniem, że najwięcej, bo aż 36 uczelni pochodzi z USA, bowiem to tam narodził się program MBA i stamtąd ruszył na podbój świata. Jak pokazuje obecność w rankingu aż 11 uczelni chińskich, rosnące gospodarki potrzebują menedżerów z wysokimi kwalifikacjami i z tytułem MBA.

Wtorek, 14 Październik 2014

Ruszyła II jesienna rekrutacja do AMA Film School w Krakowie

Ostatnie wolne miejsca na rok szkolny 2014/2015 na kierunki: Filmowy, Podyplomowy Kurs Operatorski, Produkcja Filmowa, Scenariopisarstwo, Aktorstwo filmowe i Video&DSLR.

Poniedziałek, 13 Październik 2014

Otwarcie Punktu Informacyjnego Eurodesk Polska w UM w Białymstoku

16 października 2014 r., godz. 12.00 nastąpi Otwarcie Regionalnego Punktu Informacyjnego Eurodesk Polska w ramach tygodnia mobilności europejskiej "Time to Move?". [b]Miejsce wydarzenia[/b]: Dział Projektów Pomocowych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Prawe skrzydło Pałacu Branickich ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok

Środa, 08 Październik 2014

ALEXANDER ARGUELLES zna...50 języków...

Aktualnie, w XXI wieku znajomość wielu języków obcych przez jedną osobę nie jest już tak egzotycznym wyczynem jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Poliglotów przybywa, a nauka języków jest bardzo popularna.

Środa, 08 Październik 2014

WSB zainaugurowała XX rok działalności

Ponad 600 gości wzięło udział w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2014/2015, która odbyła się we wtorek 7 października w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Wtorek, 07 Październik 2014

Życie studenckie podliczone

Rozpoczynający się właśnie rok akademicki to świetna okazja do przyjrzenia się temu, jak studenci radzą sobie z codziennymi wydatkami. Niech infografika przygotowana przez vouchercloud posłuży nam za materiał poglądowy i punkt zaczepienia do dalszych rozważań.

Czwartek, 02 Październik 2014

Startup: sposób na sukces poszukiwany

Co trzeba wiedzieć, zakładając własną firmę? Z jakimi przeszkodami trzeba się zmierzyć i jak można sobie z nimi poradzić? Kiedy najlepiej zacząć myśleć o własnej działalności? – 7 października 2014 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula odbędzie się debata z udziałem młodych biznesmenów. Rozmowę poprowadzi Zygmunt Chajzer. Wstęp wolny.Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane