Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Pierwsze w Północnej Polsce studia podyplomowe z Obsługi Ruchu Lotniczego!

Zwiększająca się ilość połączeń, pasażerów, przewoźników i floty, powstawanie nowych i modernizacja już istniejących lotnisk, rozwój towarowego transportu lotniczego oraz rozwój usług turystycznych powiązanych z branżą lotniczą powoduje wzrost zapotrzebowania na wykwalifikowaną kadrę związaną z branżą lotniczą.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku uruchomiła podyplomowe studia Obsługa Ruchu Lotniczego. Podnoszenie bądź uzupełnianie kwalifikacji zawodowych to niezbędny element udanej kariery zawodowej. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy konkurencja na rynku pracy nie śpi i trzeba mierzyć się z najlepszymi, by zdobyć upragnioną pracę. Studia podyplomowe z Obsługi Ruchu Lotniczego skierowane są do osób zarówno już zatrudnionych w sektorze transportu lotniczego jak również do osób które dopiero chciałyby związać swoją zawodową przyszłość z branżą lotniczą.

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku przy tworzeniu studium postawiła na współpracę z ekspertami – praktykami z tej dziedziny. Z uwagi na fakt, iż nieustannie brakuje specjalistów w tej branży, przewiduje się, że absolwenci studium, zwłaszcza Ci pierwsi, będą mieli duże szanse na zdobycie dobrej i ciekawej pracy.

Zapraszamy ! 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane