Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Nowe kierunki studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku

Od października 2013 roku ruszają nowe kierunki niestacjonarnych studiów podyplomowych: "Kosmetologia - pielęgnacja zdrowia i urody" oraz "Bezpieczeństwo żywności i suplementów diety".

Studia skierowane są do wszystkich chętnych, którzy ukończyli studia conajmniej pierwszego stopnia i zainteresowane są uzyskaniem nowych bądź poszerzeniem posiadanych kwalifikacji.

Absolwent studiów podyplomowych z bezpieczeństwa żywności zdobędzie wiedzę między innymi z zakresu nauk żywieniowych, bezpieczeństwa, produkcji i kontroli jakości żywności i suplementów diety, zarządzania produkcją, funkcjonowania rynku żywności i suplementów diety oraz aktualnych przepisów prawa żywnościowego.

Absolwent studiów podyplomowych z kosmetologii - pielęgnacji zdrowia i urody posiada szeroką wiedzę merytoryczną i praktyczną pozwalającą mu na wykonanie wybranych zabiegów kosmetycznych np. rewitalizacji skóry, zabiegów opóźniających procesy starzenia, dokonywanie wyboru kosmetyków w oparciu o wiedzę farmakologiczną a także posługiwanie się aparaturą fizykalną, stosowaną w zabiegach kosmetycznych.

Więcej informacji o studiach i rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu 85 748 5666 oraz na www.umb.edu.pl pod linkiem http://www.umb.edu.pl/wf/studia_podyplomowe

www.umb.edu.pl 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane