Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Rok założenia: 2005 | Rektor: prof. zw. dr hab. n. med. Kazimiera Milanowska

przejdź do spisu treści

WSEiT to przyjazne dla studenta miejsca, gdzie będzie mógł realizować swoje talenty i pasje oraz przygotować się do udanego startu zawodowego.

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii została utworzona w lutym 2005 roku i wpisana przez MNiSzW do rejestru uczelni niepublicznych i związku uczelni niepublicznych pod numerem 315.

OFERTA

Fizjoterapia

studia jednolite magisterskie WSEIT

  • studia + technik masażysta

Techniki dentystyczne

Studia I stopnia WSEIT

  • studia tradycyjne
  • studia + higienistka stomatologiczna

Kosmetologia

Studia I stopnia WSEIT

  • studia tradycyjne
  • studia + technik usług kosmetycznych
  • specjalistyczne warsztaty w czasie studiów
  • indywidualne dobranie toku kształcenia dla techników usług kosmetycznych

Studia II stopnia WSEIT

Studia podyplomowe

  • Fizjoterapia w pediatrii
  • Holistyczna opieka okołoporodowa
  • Kompleksowa terapia manualna
  • Kosmetologia Hi-Tech
  • Medycyna osteopatyczna
  • Ortopodologia
  • Podologia zabiegowa

Kursy i szkolenia

Centrum Kursów i Szkoleń WSEiT powstało z myślą o ludziach, którzy chcą uzupełnić wykształcenie, podnieść kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

W ofercie Centrum Kursów i Szkoleń WSEiT znajdują się między innymi:

  • Kursy z zakresu masażu i fizjoterapii. Dysponujemy nowoczesną i dobrze wyposażaną bazą dydaktyczno-szkoleniową. Nasi instruktorzy to niekwestionowane autorytety uznawane przez środowisko fizjoterapeutów zarówno w kraju jak i zagranicą. Do uczestnictwa w naszych kursach zapraszamy zarówno masażystów jak i fizjoterapeutów, osteopatów  i lekarzy pracujących w rehabilitacji.

Kursy dofinansowane z KFS i BUR 

Pełna oferta kursów dostępna jest na stronie:  kursywseit.pl

przejdź do spisu treści

Fizjoterapia studia jednolite magisterskie


Studia dla kierunku fizjoterapia prowadzone są zgodnie z Ustawą o zawodzie fizjoterapeuty.

Program studiów został opracowany w oparciu o najnowsze trendy oraz standardy określone 26 lipca 2018 roku przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także uwzględnia wytyczne Światowej Konfederacji Fizjoterapii (WCPT).

Zawód fizjoterapeuty staje się jednym z najbardziej popularnych nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Wpływ na taką sytuację mają zmiany zachodzące w społeczeństwie. Zaczynamy się statystycznie starzeć, przyrost naturalny spada, a żyjemy coraz dłużej. W tej sytuacji rynek będzie potrzebował coraz więcej specjalistów z tej dziedziny medycznej. Wybór studiów na kierunku fizjoterapia umożliwi zdobycie wykształcenia na najwyższym europejskim poziomie.

Celem studiów jest przygotowanie absolwentów do zawodu fizjoterapeuty poprzez uzyskanie wiedzy i zdobycie umiejętności niezbędnych do kształtowania, podtrzymywania oraz przywracania sprawności i wydolności osobom w różnym wieku, utraconej lub obniżonej w wyniku chorób lub urazów. Ponadto za cel studiów stawia się umożliwienie zdobycia wiedzy z zakresu teorii, metodyki i praktyki fizjoterapii, umiejętności diagnostycznych i wykonywania zabiegów fizykoterapii, masażu, kinezyterapii, podstawowych technik z zakresu terapii manualnej oraz stosowania zaopatrzenia ortopedycznego. Studia mają umożliwić zdobycie sprawności fizycznej koniecznej do poprawnego demonstrowania i przeprowadzania zabiegów kinezyterapii u osób chorych i z niepełnosprawnością. W zakresie kompetencji społecznych studia mają dać możliwość realizowania się w pracy indywidualnej z pacjentem oraz współpracy w zespole terapeutycznym.

Kadrę na kierunku fizjoterapia stanowią nauczyciele akademiccy, przede wszystkim z renomowanych uczelni akademickich Poznania i Szczecina, m.in. z Akademii Wychowania Fizycznego, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz praktycy, tzn. fizjoterapeuci zatrudnieni w ośrodkach zdrowia lub posiadający własną praktykę. Większość przedmiotów kierunkowych oraz zajęcia kliniczne i praktyczne prowadzone są przez lekarzy specjalistów z rehabilitacji medycznej, lekarzy z balneoklimatologii i medycyny fizykalnej oraz magistrów fizjoterapii zatrudnionych w szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych.

Zajęcia praktyczne realizowane w trakcie studiów stanowią znaczącą część wszystkich zajęć w programie studiów. Program kształcenia oparty jest o dużą liczbę godzin praktyk m.in. w szpitalach, klinikach i prywatnych ośrodkach leczniczych, które pozwalają zdobyć niezbędne doświadczenie zawodowe już w trakcie studiów. Dzięki temu nasi absolwenci znajdują zatrudnienie nie tylko w kraju, ale również m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz USA.

Absolwent kierunku fizjoterapia posiada rozszerzoną wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania badań z zakresu diagnostyki funkcjonalnej oraz planowania, realizowania i kontrolowania procesu fizjoterapii, dzięki czemu jest w pełni przygotowany do dalszego rozwoju naukowego, oraz po zdaniu egzaminu państwowego jest przygotowany do wykonywania zawodu fizjoterapeuty jak również prowadzenia własnego gabinetu fizjoterapeutycznego.

Wybierając studia w WSEiT zyskujesz:

po dwóch latach nauki dodatkowy dyplom technika masażysty* (po zdaniu państwowego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe)

wiele godzin ćwiczeń w nowoczesnych pracowniach masażu na terenie Uczelni

państwowe uprawnienia do wykonywania masaży: klasycznego grzbietu, kończyny dolnej i górnej, w rwie kulszowej, klatki piersiowej, szyi, twarzy i głowy w wybranych jednostkach chorobowych, sportowego, elementów masażu relaksacyjnego, metodą Shantala, drenażu limfatycznego metoda polską i niemiecką.


przejdź do spisu treści

Techniki dentystyczne


Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii oferuje absolwentom szkół średnich oraz osobom legitymującym się dyplomem technika dentystycznego 3 - letnie wyższe studia zawodowe, o profilu praktycznym na kierunku techniki dentystyczne. Studia  kończą się uzyskaniem tytułu licencjata. Przedmioty wykładane w toku nauczania dobrane są tak, by w pełni przygotować studenta do pracy w zawodzie. Szczególny nacisk jest kładziony na zdobycie  jak największych umiejętności praktycznych z dziedziny protetyki i ortodoncji, co odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach techniczno-dentystycznych oraz na obowiązkowych praktykach zawodowych. Studenci mają możliwość nauki w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. Po zaliczeniu 6 semestrów studia kończą się egzaminem dyplomowym, który składa się z części teoretycznej i praktycznej oraz obrony pracy licencjackiej. Student zdobywa wykształcenie wyższe i atrakcyjny zawód technika dentystycznego. Technicy dentystyczni stanowią podporę protetyki dentystycznej, ortodoncji I stomatologii estetycznej.

studia stacjonarne (dzienne - zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku). To najlepsza forma kształcenia dla osób, które nie pracują i chcą skoncentrować się na zdobywaniu wiedzy i korzystać z przywilejów i uroków życia studenckiego

Studia niestacjonarne (zaoczne - zajęcia w formie 12 zjazdów w każdym semestrze, które odbywają się od piątku od godz. 15:30 do godzin popołudniowych w niedzielę). To idealne rozwiązanie dla osób pracujących, które chcą zdobyć wyższe wykształcenie lub nowe kwalifikacje kosztem wolnych weekendów. 

 Wybierz ścieżkę kształcenia, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom:

  • studia I stopnia (licencjackie) tradycyjne 
  • studia I stopnia + higienistka stomatologiczna (tylko dla studiów stacjonarnych!!!)

*nauka na kierunku Higienistka stomatologiczna realizowana jest  w ramach kształcenia policealnego w Wielkopolskiej Szkole Medycznej

Wybierając studia + higienistka stomatologiczna zyskujesz:

  • po 2 latach nauki dodatkowy dyplom higieniestki stomatologicznej* (po zdaniu państwowego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe),
  • wiele godzin ćwiczeń w nowoczesnych pracowniach stomatologicznych
  • państwowe uprawnienia do: 
  1. wykonywania zabiegów higieniczno-profilaktycznych pod kierunkiem lekarza stomatologa takich jak: badanie jamy ustnej, wykonywanie zabiegów profilaktycznych i kosmetycznych uzębienia (usuwanie złogów nazębnych, lakowanie i lakierowanie zębów)
  2. samodzielnego prowadzenia stomatologicznej oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia jamy ustnej
  3. samodzielnej pracy promocyjno-oświatowej wśród rodziców i opiekunów dzieci przedszkolnych i szkolnych
  4. udzielania instruktażu higieny jamy ustnej

*nauka na kierunku Higienistka stomatologiczna realizowana jest  w ramach kształcenia policealnego w Wielkopolskiej Szkole Medycznej


Kierunek przygotowuje specjalistów, którzy posiadają wiedzę teoretyczna dotyczącą budowy, funkcjonowania, schorzeń i rehabilitacji narządu żucia oraz stosowania nowoczesnych technologii  i materiałów protetyczno-ortodontycznych. Nieodzownym elementem kształcenia jest również  wiedza z zakresu nauk społecznych, prawa, ekonomii oraz organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia.

Absolwent studiów pierwszego stopnia kierunku techniki dentystyczne będzie posiadał umiejętność rozwiązywania problemów zawodowych, będzie potrafił gromadzić, przetwarzać i wykorzystywać dane w oparciu o najnowsze technologie informatyczne oraz współpracować w ramach zespołu stomatologicznego. Będzie posiadał wszechstronną wiedzę, która umożliwi mu właściwy dobór materiałów, metod i technologii w wykonawstwie konstrukcji  uzupełnień protetycznych, w tym protez specjalnych - szyn, obturatorów, epitez twarzy oraz aparatów ortodontycznych stosowanych w profilaktyce i rehabilitacji stomatologicznej.

Absolwent kierunku techniki dentystyczne dobrze wykształcony teoretycznie i praktycznie, będzie posiadał nawyki ustawicznego podnoszenia swoich kwalifikacji przez korzystanie z najnowszych osiągnięć współczesnej protetyki stomatologicznej oraz ortodoncji. Znajdzie zatrudnienie w podmiotach leczniczych,  w szkolnictwie, lub może samodzielnie prowadzić działalność w postaci pracowni techniki dentystycznej.

Dla absolwentów studiów pierwszego stopnia istnieje możliwość dalszych studiów drugiego stopnia na innych pokrewnych kierunkach zarówno na uniwersytetach medycznych jak i na politechnikach.

SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA W RAMACH STUDIÓW

Uczelnia oferuje rozszerzony zakres zajęć praktycznych poprzez możliwość odbycia w ramach studiów profesjonalnych szkoleń potwierdzonych certyfikatem lub dyplomem.

Dotyczą one m.in. następujących tematów:

  • protezy wykonywane z materiałów termoplastycznych z zastosowaniem technologii wtłaczania termicznego
  • nowoczesne materiały kompozytowe stosowane w uzupełnieniach protetycznych
  • protezy bezklamrowe wykorzystujące do umocowania precyzyjne elementy retencyjne – zatrzaski, zasuwy i inne
  • licówki, korony i mosty pełnoceramiczne jako uzupełnienie o najwyższym stopniu estetyki
  • metoda termoformowania w wykonawstwie nakładek wybielających, szyn relaksacyjnych, szablonów chirurgicznych i ortodontycznych oraz ochraniaczy dla sportowców
  • oraz wiele innych tematów zgodnych z aktualnym rozwojem metod i technologii we współczesnej protetyce i ortodoncji.

Nowość!!!  program studiów z rozszerzoną technologią CAD/CAM

W ramach rozszerzonego programu nauczania, prowadzone są zajęcia z wirtualnego projektowania uzupełnień protetycznych z użyciem profesjonalnego skanera 3D i oprogramowania EXOCAD, niezbędnych elementów w technologii CAD/CAM. W trakcie szkolenia wykorzystywane są specjalistyczne moduły umożliwiające projektowanie:

  • protez częściowych (szkieletowych),
  • koron,
  • mostów,
  • prac na implantach.

Nabyte w trakcie zajęć umiejętności w znacznym stopniu zwiększają szanse znalezienia pracy na rynku protetycznym.

Podejmując współpracę ze znanymi firmami protetycznymi:

  • rozszerzyliśmy program studiów o program dydaktyczny Akademii Rheina współpracującej ze szkołami w całej Europie. W ramach Akademii Rheina firma Rhein’83 opracowała program dydaktyczny w formie wykładów i szkoleń, dotyczących zastosowań nowoczesnych, precyzyjnych elementów retencyjnych (zatrzasków, zasuw, itp.) do protez zębowych. Eliminują one stosowanie nieestetycznych klamer, poprawiają umocowanie protez w jamie ustnej i znacząco poprawiają komfort ich użytkowania. Studenci będą mogli również wykorzystywać zestawy, które firma przekaże Uczelni do wykonywania prac protetycznych wykraczających poza program nauczania. 

  • organizujemy szkolenia z firmą Natrodent, która od 1998 roku jest przedstawicielem technicznym i handlowym wiodących światowych producentów sprzętu, profesjonalnego wyposażenia oraz materiałów dla protetyki dentystycznej oraz stomatologii m.in. AmannGirrbach (systemy CAD/CAM, artykulacja), DDS-Pro (oprogramowanie do wykonawstwa szablonów chirurgicznych z zastosowaniem CT i skanów modeli) oraz drukarek 3D. Strategią Spółki Natrodent Profesjonalne Systemy Protetyczne jest poszukiwanie na rynkach światowych najnowszych technologii i rozwiązań dla stomatologii i branż pokrewnych (protetyki oraz ortodoncji), które z sukcesem udaje się wprowadzić na rynek polski.

  • zapraszamy wykładowców z firmy VITA Zahnfabrik, która jest synonimem pionierskiego ducha i rozwiązań w dziedzinie materiałów
    stomatologicznych. Systemy ceramiczne, kolornik VITAPAN Classical czy kolornik 3D Master to ikony jakości i niezawodności. Utworzona w 1924 r. firma rodzinna stale wyprzedza swój czas i jest liderem technologicznym. Idee nowego spojrzenia na technikę dentystyczną wielokrotnie były nagradzane międzynarodową nagrodą projektową – Red Dot Design Award – gdzie forma i funkcja muszą być w doskonałej harmonii.  Technicy dentystyczni w ponad 150 krajach polegają na materiałach, urządzeniach i wszechstronnych rozwiązaniach firmy z Bad Säckingen. Vita to nie tylko kolorniki, ceramika i linie zębów, to także innowacyjne materiały CAD/CAM, które otwierają drzwi do zupełnie nowych możliwości. 

przejdź do spisu treści

Kosmetologia studia I i II stopnia


STUDIA I STOPNIA


Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii oferuje studentom 3 - letnie wyższe studia zawodowe, o profilu praktycznym na kierunku Kosmetologia. Studia kończą się uzyskaniem tytułu licencjata. Przedmioty wykładane na tych studiach są dobrane tak, by student mógł w ciągu 6 semestrów nauki zdobyć atrakcyjny zawód i jak największy zasób praktycznych umiejętności.

Celem studiów na kierunku kosmetologia jest wykształcenie specjalistów - kosmetologów, którzy posiadają szeroką merytoryczną i praktyczną wiedzę umożliwiającą im wykonywanie wybranych zabiegów kosmetycznych (m.in. zabiegów rewitalizacji skóry, zabiegów opóźniających procesy starzenia oraz upiększania i korygowania skóry), dokonywanie wyboru kosmetyków oraz wskazywanie ich zastosowania w oparciu o wiedzę farmakologiczną, a także posługiwanie się aparaturą fizykalną, stosowaną w zabiegach kosmetycznych. W ramach tego kierunku studenci nabywają umiejętności praktyczne w zakresie poprawy stanu fizjologicznego organizmu oraz działania w ścisłej współpracy z personelem medycznym (dermatologiem, alergologiem, chirurgiem plastycznym) podczas dokonywania zabiegów pielęgnacji skóry zmienionej chorobowo. Mogą znaleźć zatrudnienie nie tylko w gabinetach kosmetycznych i podologicznych ale i w laboratoriach kosmetycznych, działach kosmetycznych aptek i drogerii oraz w placówkach odnowy biologicznej. Zdobyta wiedza zawodowa pozwala im również na samodzielne organizowanie, urządzenie, wyposażenie i prowadzenie gabinetu kosmetycznego.

W odpowiedzi na potrzeby rynku pracy Uczelnia stawia na nowe technologie i innowacje w kosmetologii. Istotna jest współpraca ze znaczącymi firmami, zajmującymi się produkcją i dystrybucją nowoczesnych kosmetyków i sprzętu. Szkolenia i pokazy kosmetyczne odbywają się dzięki nawiązaniu współpracy z takimi markami kosmetycznymi jak: Bionantech, Blomdhal, Chantarelle, Clarena, Farmona, Fenice, Glazel, Image Group, KLAPP Cosmetics, Marson Trade, Pharmea, Repechage, Vanite, Yasumi, MAESTRO - Akademia Wizażystki Olaf Tabaczyński, Salus - dr Kasprzak.

Kandydaci mogą wybrać dogodną formę kształcenia:

  • studia stacjonarne (dzienne - zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku). To najlepsza forma kształcenia dla osób, które nie pracują i chcą skoncentrować się na zdobywaniu wiedzy i korzystać z przywilejów i uroków życia studenckiego.

  • studia niestacjonarne (zaoczne - zajęcia w formie 12 zjazdów w każdym semestrze, które odbywają się od piątku od godz. 15:30 do godzin popołudniowych w niedzielę). To idealne rozwiązanie dla osób pracujących, które chcą zdobyć wyższe wykształcenie lub nowe kwalifikacje kosztem wolnych weekendów. 

Wybierz ścieżkę kształcenia, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom:

  • studia I stopnia (licencjackie) tradycyjne
  • studia I stopnia + technik usług kosmetycznych*
  • studia I stopnia + technik masażysta*

*nauka na kierunku Technik masażysta/lub technik usług kosmetycznych realizowana jest  w ramach kształcenia policealnego w Wielkopolskiej Szkole Medycznej

Atrakcyjne specjalizacje do wyboru

  • Asystentka lekarza dermatologa i lekarza medycyny estetycznej – W trakcie tej specjalizacji studenci poznają zasady współpracy kosmetologa i lekarza oraz nauczą się postępowania kosmetologicznego przygotowującego skórę do zabiegu lekarskiego jak również zasady wykonywania zabiegów po interwencji lekarskiej

  • Dermokonsultantka – Dzięki tej specjalizacji studenci zapoznają się z zasadą doboru kosmetyków do indywidualnych potrzeb klienta, nauczą się pracy z klientem, który często bywa trudny i wymagający oraz poznają triki ułatwiające i zwiększające sprzedaż kosmetyków. Wiedza ta przyda się nie tylko w pracy dermokonsultantki w aptece czy drogerii ale także ułatwi sprzedaż kosmetyków detalicznych w gabinecie kosmetologicznym

  • Specjalista kosmetyki senioralnej - Specjalizacja przygotuje studentów do opieki kosmetologicznej nad osobami starszymi. Studenci dowiedzą jakie zmiany zachodzą w skórze osób starszych, jak należy z nią postępować aby przywrócić jej dawny blask, jak również nauczą się postępowania z seniorami pozostającymi w domach lub osobami leżącymi. Specjalizacja ta da gruntowną wiedzę z zakresu zabiegów odmładzających,  profilaktyki przeciwodleżynowej i postępowania ze stopami osób starszych

  • Specjalista podologii – Wybór tej specjalizacji da możliwość nauczenia się: postępowania z paznokciem wrastającym w każdym stadium wrastania, ostrożnej pracy w przypadku stopy cukrzycowej, doboru odciążeń stóp i postępowania z ranami

STUDIA II STOPNIA


Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii przygotowuje dwuletnie wyższe studia o profilu praktycznym na kierunku Kosmetologia. Studia kończą się uzyskaniem tytułu magistra. Przedmioty wykładane na tych studiach są dobrane tak, by student mógł w ciągu 4 semestrów nauki rozszerzyć swoją wiedzę zdobyć i jak największy zasób praktycznych umiejętności.

Kandydaci mogą wybrać dogodną formę kształcenia:

  • studia stacjonarne (dzienne - zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku). To najlepsza forma kształcenia dla osób, które nie pracują i chcą skoncentrować się na zdobywaniu wiedzy i korzystać z przywilejów i uroków życia studenckiego,

  • studia niestacjonarne (zaoczne - zajęcia w formie 12 zjazdów w każdym semestrze, które odbywają się od piątku od godz. 15:30 do godzin popołudniowych w niedzielę). To idealne rozwiązanie dla osób pracujących, które chcą zdobyć wyższe wykształcenie lub nowe kwalifikacje kosztem wolnych weekendów.

Kto może przyjść na studia II stopnia z Kosmetologii?

  • Studia II stopnia na kierunku kosmetologia adresowane są do wszystkich osób zainteresowanych zdobyciem tytułu magistra, które posiadają dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia lub studiów drugiego stopnia lub studiów jednolitych magisterskich:

  • na kierunkach medycznych i paramedycznych, takich jak: kosmetologia, pielęgniarstwo, położnictwo, farmacja, analityka medyczna, fizjoterapia, lub
  • na dowolnym innym kierunku, ale posiadający dodatkowo świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na kierunku kosmetologia, lub
  • na dowolnym innym kierunku i posiadających doświadczenie w branży beauty – te osoby muszą ukończyć kurs przygotowawczy na studia II stopnia organizowany przez WSEiT.

przejdź do spisu treści

Studia podyplomowe


Atuty studiów podyplomowych we WSEiT:

  • wykładowcy - praktycy
  • przyjazna dla uczestnika organizacja studiów
  • atrakcyjne nowoczesne kierunki
  • opieka kierownika studium
  • dogodny, ratalny system płatności
  • kwalifikacje potwierdzamy dodatkowymi certyfikatami

Zniżki dla absolwentów

 

Dział Studiów Podyplomowych i Kursów
nr telefonu: +48 61 832 77 76 wew. 129, 124

przejdź do spisu treści

Centrum Kursów i Szkoleń WSEiT


Centrum Kursów i Szkoleń WSEiT powstało z myślą o ludziach, którzy chcą uzupełnić wykształcenie, podnieść kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

W ofercie Centrum Kursów i Szkoleń WSEiT znajdują się między innymi:

Kursy z zakresu masażu i fizjoterapii. Dysponujemy nowoczesną i dobrze wyposażaną bazą dydaktyczno-szkoleniową. Nasi instruktorzy to niekwestionowane autorytety uznawane przez środowisko fizjoterapeutów zarówno w kraju jak i zagranicą. Do uczestnictwa w naszych kursach zapraszamy zarówno masażystów jak i fizjoterapeutów i lekarzy pracujących w rehabilitacji.

Kursy dla kosmetologów. Wszystkie kursy odbywają się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach kosmetologicznych. Prowadzą je fachowcy: kosmetologowie, masażyści, którzy na co dzień pracują w swoich gabinetach. Chętni mają okazję nauczyć się technik masażu relaksacyjnego, pedicure leczniczego czy artystycznego zdobienia paznokci.

Kursy dla techników dentystycznych. Centrum proponuje kursy teoretyczne oraz szkolenia praktyczne z zakresu techniki dentystycznej. Zajęcia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów z Polski i zagranicy.

Co nas wyróżnia?

  • małe grupy szkoleniowe
  • profesjonalizm
  • nowoczesna baza dydaktyczna
  • doświadczona kadra


Pełna oferta kursów dostępna jest na stronie: kursywseit.pl


Lista kierunków studiów:

Studia jednolite magisterskie

Fizjoterapia
studia + technik masażysta

Studia I stopnia

Kosmetologia
Studia I stopnia WSEIT
studia tradycyjne
studia + technik usług kosmetycznych
specjalistyczne warsztaty w czasie studiów
indywidualne dobranie toku kształcenia dla techników usług kosmetycznych

Techniki dentystyczne
Studia I stopnia WSEIT
studia tradycyjne
studia + higienistka stomatologiczna

Studia II stopnia

Kosmetologia
Studia II stopnia WSEIT

Studia Podyplomowe

Kursy

Pełna oferta kursów dostępna jest na stronie: kursywseit.pl


Kierunki wykładane na uczelni:

fizjoterapia Magister Stacjonarny Niestacjonarny
kosmetologia I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny   |   II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
techniki dentystyczne I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny

Studia podyplomowe na uczelni:

fizjoterapia w pediatrii
holistyczna opieka okołoporodowa
kompleksowa terapia manualna
kosmetologia Hi-Tech
medycyna osteopatyczna
ortopodologia
podologia zabiegowa

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Powiązane kierunki

Higiena dentystyczna

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu oferuje studentom 3 - letnie wyższe studia zawodowe, o profilu praktycznym na kierunku higiena dentystyczna połączone z nauką w zawodzie technik elektroradiolog!

czytaj dalej

Kosmetologia - studia zawodowe w Poznaniu

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii oferuje studentom 3 - letnie wyższe studia zawodowe, o profilu praktycznym na kierunku Kosmetologia. Studia kończą się uzyskaniem tytułu licencjata. Przedmioty wykładane na tych studiach są dobrane tak, by student mógł w ciągu 6 semestrów nauki zdobyć atrakcyjny zawód i jak największy zasób praktycznych umiejętności.

czytaj dalej

Techniki dentystyczne

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii oferuje absolwentom szkół średnich oraz osobom legitymującym się dyplomem technika dentystycznego 3 - letnie wyższe studia zawodowe, o profilu praktycznym na kierunku techniki dentystyczne.

czytaj dalej

Powiązane artykuły

2020 rok jubileuszowy

10 lutego 2020 roku minie 15 lat od powołania do życia Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii

czytaj dalej

Promocja 2018 w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii

Rabat obejmuje wszystkie kierunki studiów podyplomowych w Poznaniu

czytaj dalej

Anatomia sekcyjna kończyny dolnej

BĄDŹ JAK LUIGI STECCO, TOM MYERS ALBO GIL HEDLEY, KTÓRZY SAMODZIELNIE ODKRYWAJĄ PRAWDZIWĄ BUDOWĘ LUDZKIEGO CIAŁA…

czytaj dalej

Dlaczego Ortopodologia we WSEiT

Ukończenie studiów kwalifikacyjnych „Ortopodologia” daje możliwość poszerzenia swoich kompetencji zawodowych lub podjęcie pracy na samodzielnym stanowisku podologa w salonach kosmetologicznych świadczących usługi podologiczne lub w specjalistycznym gabinecie podologicznym.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane