Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

STYLAB laboratorium stylu

STYLAB laboratorium stylu

STYLAB laboratorium stylu
szkoła wizażu, stylizacji i charakteryzacji


Nauka prowadzona jest w trybie rocznej szkoły makijażu i stylizacji oraz rocznej szkoły charakteryzacji. Prowadzone są również trzymiesięczne kursy i kilkudniowe warsztaty z wybranych zagadnień dla uczestników na różnych poziomach zaawansowania.
Zajęcia w formie praktycznej umożliwiają zdobywanie informacji o najnowszych trendach w modzie i wizażu oraz poznawanie wiedzy z dziedzin takich jak stylizacja, analiza kolorystyczna, fotografia, historia ubioru, historia fryzur, charakteryzacja teatralna i filmowa, zasady kształtowania wizerunku w biznesie. Uczniowie mają możliwość udziału w sesjach zdjęciowych i praktykach pod okiem profesjonalnych wizażystów, stylistów i charakteryzatorów.

Szeroki program nauczania aktualizowany jest w oparciu o najnowsze trendy, co gwarantuje zdobycie pożądanych informacji i umiejętności. Podczas zajęć, szczególny nacisk kładziony jest na rozwój indywidualnego potencjału i kreatywności uczniów. Zajęcia w szkole prowadzone są przez profesjonalnych wizażystów, stylistów, charakteryzatorów i projektantów mody z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Prowadzący zajęcia to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie stylizacji, wizażu, kreowania wizerunku, projektowania mody, charakteryzacji teatralnej, filmowej i telewizyjnej.


Szkoła „STYLAB laboratorium stylu” jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzonych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku pod nr 2.22/00081/2011.

Założycielką szkoły jest stylistka, wizażystka i charakteryzatorka Marzena Niewiarowska, która od 1994 roku prowadzi studio wizażu „Styl”, a swoje doświadczenie zawodowe, poparte licznymi szkoleniami francuskich, niemieckich oraz polskich szkół, zdobywała podczas pracy przy pokazach, sesjach fotograficznych, na planach filmowych, przy produkcji programów telewizyjnych, jak również prowadząc kursy z zakresu wizerunku dla firm i osób prywatnych. Od lat jest wykładowcą w trójmiejskich szkołach wizażu.
Nauka trwa 10 miesięcy i obejmuje 240 godzin zajęć. 

Zajęcia w szkole prowadzone są w trzech trybach:
  • dziennym (dwa dni w tygodniu, w godz. 10:00 – 13:00),
  • wieczorowym (dwa dni w tygodniu, w godz. 17:00 – 20:00),
  • zaocznym (co drugą sobotę i niedzielę w godz. 10:00 – 16:00).

W ”STYLAB  laboratorium stylu” 80% zajęć odbywa się w formie praktycznej, a pozostałe 20% pod postacią wykładów. 
Celem „STYLAB  laboratorium stylu” jest przekazywanie wiedzy przez praktykę, przy jednoczesnym rozwijaniu indywidualnego potencjału i kreatywności uczestników oraz zachęcanie ich do twórczych poszukiwań.
Zapraszamy również do śledzenia naszego profilu na

Zapraszamy!Kierunki wykładane na uczelni

Główny adres uczelni

  • STYLAB laboratorium stylu
    ul.Doki 1, 80-958 Gdańsk
  •  
  • Telefon: 509 785 533
  • Strona: http://www.stylab.pl

Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie