Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

WOŚP w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu ma zaszczyt poinformować, że włączyła się w wolontariat podczas XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym, 9 stycznia 2010 roku w Klubie Studenckim PWSW zostaną zorganizowane koncerty zespołów muzycznych, połączone ze zbiórką pieniężną.

Impreza na terenie uczelni rozpocznie się o godzinie 17.00 Wystąpią następujące zespoły muzyczne: STRyku, Projekt Studio PoProstu, Summit, Malchus, Instynkt Pierwotny. Następnie o godzinie 20.00 odbędzie się dyskoteka, podczas której zagra DJ Gabriel Delgado.

Z kolei 10.01.2010 roku - podobnie jak to się dzieje w całej Polsce - 30 wolontariuszy - studentów będzie zbierać pieniądze na ulicach naszego miasta.

Ponadto uczelnia przekaże 3 prace wykonane przez studentów Instytutu Architektury Wnętrz PWSW, które będzie można wylicytować na aukcji w dniu 10.01.2009 roku w przemyskim Klubie „Niedźwiadek”.

Cały dochód z sobotniej imprezy oraz pieniądze zebrane przez wolontariuszy podczas kwesty w dniu 10.01.2010 roku zostaną przekazane do Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który mieści się w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane