Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Uczelnia Państwowa w Sanoku laureatem konkursu ORŁY EDUKACJI!

Jest nam miło poinformować, że Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku znalazła się w zaszczytnym gronie tegorocznych laureatów konkursu ORŁY EDUKACJI!

Orły Edukacji to zestawienie najlepiej ocenianych przez klientów przedsiębiorstw w Polsce. Oceny usług świadczonych przez naszą Uczelnię uwzględniają opinie na portalach Google Maps oraz Facebook. W konkursie nie ma możliwości wysyłania jakichkolwiek smsów premium czy uiszczania wpisowego. Kapitułą oceniającą byli tutaj sami klienci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których klienci wychodzą po prostu zadowoleni.

Jak czytamy w uzasadnieniu przyznania nagrody znalezienie się w zaszczytnym gronie laureatów jest efektem ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat naszej Uczelni. W wyniku restrykcyjnej weryfikacji (aby otrzymać status Laureata trzeba spełnić podstawowe kryterium - czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad 116 tysięcy firm z branży EDUKACJA.

Serdecznie dziękujemy, ponieważ to dzięki Państwa opiniom otrzymaliśmy ocenę, kwalifikującą do ubiegania się o ten zaszczytny tytuł. 
 

Powiązane artykuły

Magisterka z Mechaniki i budowy maszyn w PWSZ w Sanoku

Po jednolitych studiach magisterskich z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od października tego roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku ruszają studia magisterskie na kierunku Mechanika i budowa maszyn!

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane

Polecane Uczelnie