Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

22 kwietnia rusza rekrutacja w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej

Jaki kierunek wybrać? Najbliższe Drzwi Otwarte 20 kwietnia w Warszawie to najlepsza okazja do tego, by poznać ofertę uczelni i osobiście przekonać się, jak się studiuje w SWPS.

Spotkania z wykładowcami i studentami, warsztaty, wykłady i wystawy – od kwietnia do września tegoroczni kandydaci będą mogli wziąć udział w Drzwiach Otwartych w Warszawie oraz dniach dedykowanych poszczególnym kierunkom studiów w SWPS we Wrocławiu, Sopocie i Katowicach.

Drzwi Otwarte to okazja do poznania programów studiów, porozmawiania z przedstawicielami kadry SWPS oraz obecnymi studentami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Kandydaci będą także mogli zwiedzić budynek uczelni, zobaczyć sale wykładowe, laboratoria, biblioteki, odwiedzić uczelniane galerie sztuki, posiedzieć w studenckich kafejkach i podelektować się niezwykłą atmosferą, jaka panuje w SWPS.

Pierwsze Drzwi Otwarte w Warszawie odbędą się w dniu 20 kwietnia o godz. 11.00. Kolejne terminy spotkań w wydziałach SWPS w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie i Katowicach dostępne są na stronie www.swps.pl.

Drzwi Otwarte odbywają się na terenie uczelni – w Warszawie przy ul. Chodakowskiej 19/31, we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 30, w Sopocie przy ul. Polnej 16/20, a w Katowicach przy ul. Kossutha 9.

***
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne, które oferuje interdyscyplinarne studia społeczno-humanistyczne w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu
i Katowicach. Od 16 lat uczelnia jest jednym z najważniejszych ośrodków studiów psychologicznych w kraju. Obecnie kształci około 14,4 tys. studentów. Uczelnia posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora w dyscyplinach: psychologia (w Warszawie i Wrocławiu), kulturoznawstwo, socjologia i prawo oraz doktora habilitowanego w dyscyplinach psychologia (w Warszawie i Wrocławiu) i kulturoznawstwo. Tradycją SWPS są cykle otwartych imprez naukowych, popularnonaukowych i kulturalnych. Częstymi gośćmi uczelni są światowej sławy naukowcy, znani artyści i przedstawiciele świata mediów. SWPS jest organizacją społecznie odpowiedzialną, m.in. wspiera rozwój sztuki, realizując cykl wydarzeń Kultura Wysokich Napięć.

Dodatkowych informacji nt. uczelni udziela:
Centrum Prasowe
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej centrum.prasowe@swps.edu.pl
tel. 22 517 98 22 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane