Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

25.04.2013 Dzień Otwarty w WIT dla Dziewczyn - godzina 13:00

[b]Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT[/b] pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, pragnie serdecznie zaprosić wszystkich uczniów a szczególnie uczennice i nauczycieli do udziału w [b]DNIU OTWARTYM w WIT[/b] organizowanym w ramach akcji Perspektyw [b]"Dziewczyny do kierunków ścisłych"[/b].

Nowe technologie to przyszłość wpisana w budowanie gospodarki opartej na wiedzy. Misja akcji to promowanie kobiet w IT, rozwój zawodowy oraz dążenie do zwiększania udziału płci pięknej w branżach związanych z nowymi technologiami.

Wydziały Informatyki oraz Informatycznych Technik Zarządzania mówią „stanowcze nie” podziałom ścieżek edukacyjnych i zawodowych na męskie i żeńskie.

Studiowanie specjalności ścisłych stwarza wiele możliwości, bo to właśnie specjalności takie jak: e-administracja, e-commerce, technologie multimedialne, technologie internetowe, marketing internetowy, inżynieria procesów biznesowych, zarządzanie serwisem webowym itd. są kluczowe z punktu widzenia konkurencyjności, są atrakcyjne, intratne i przyszłościowe z punktu widzenia awansu zawodowego.

DZIEŃ OTWARTY w WIT 25 kwietnia 2013 to możliwość spotkania w przyjaznej atmosferze ze studentkami i studentami wszystkich wydziałów i uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące studiów w WIT. Studenci udowodnią, że studia techniczne to pasjonująca przygoda. Nasi absolwenci opowiedzą, czemu inżynier to zawód przyszłości, przedstawią ścieżki kariery zawodowej.

Niezmiernie miło nam będzie spotkać się 25 kwietnia 2013 na DNIU OTWARTYM w WIT.

Przydatne linki: http://www.wit.edu.pl/1/4/dziewczyny_do_scislych/ http://www.dziewczynynapolitechniki.pl/2012/ 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane