Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Szkoła Języka Japońskiego  - Fundacja Sakura

Szkoła Języka Japońskiego - Fundacja Sakura


Jeżeli chcesz się nauczyć MÓWIĆ po japońsku, Sakura jest miejscem dla Ciebie! W Sakurze oferujemy kursy na których nauczysz się rozmawiać w języku japońskim bez żadnych oporów.

Możliwość obcowania z naturalnym językiem japońskim.Słuchając wielokrotnie melodii japońskiego dialogu zostaje ona w twojej pamięci i w naturalny sposób zaczynasz poprawnie mówić. W Sakurze wszyscy lektorzy są native-speakerami, a zajęcia są prowadzone przede wszystkim metodą bezpośrednią, czyli uczysz się języka japońskiego po japońsku. Nasze materiały dydaktyczne także bazują na słuchankach opartych o dialogi wymawiane przez rdzennych Japończyków.


Co nas wyróżnia

Team teaching
W Fundacji Sakura kilku lektorów naucza na zmianę tę samą grupę. Pozwala to poznać japońską kulturę z różnych perspektyw oraz ułatwia znalezienie lektora, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Jesteśmy dobrze zgranym zespołem i myślimy przede wszystkim o naszych kursantach. Jesteśmy również otwarci na propozycje zmiany grup, jeżeli jest to z korzyścią dla studenta.

Wszyscy jesteśmy native-speakerami
U nas nie tylko osłuchasz się z prawdziwym językiem japońskim, ale postaramy się również, żebyś mówił/a w sposób naturalny. Wszyscy nasi lektorzy zostali odpowiednio przeszkoleni, żeby nauczyć Cię posługiwania się poprawną japońszczyzną.

Konwersacje
Na zajęciach poświęcamy dużo czasu na praktyczne wykorzystanie języka japońskiego w postaci konwersacji. Zwykle szybko pojmujesz gramatykę, ale często masz opór przed mówieniem? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. U nas ponad połowa zajęć składa się z waszych słów wypowiedzianych po japońsku.

Nauka poprzez zabawę
Czy myślisz, że chcąc nauczyć się japońskiego, nie da się uniknąć żmudnej pracy? Zapewne jeśli uczysz się samodzielnie, lecz gwarantujemy, że u as łatwo i przyjemnie nauczysz się mówić po japońsku dzięki wykorzystaniu w nauce gier, ćwiczenia w parach, symulacji i odgrywanie ról.Kursy w Fundacji Sakura

Kursy języka japońskiego w Fundacji Sakura prznaczone są dla młodzieży szkolnej, studentów i osób pracujących.

Aktualne kursy języka japońskiego

/zobacz/


Kursy na uczelni:

języka japońskiego
rysowania mangi

Języki na uczelni:

japoński

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Powiązane artykuły

Kursy języka japońskiego w Tokio

Partnerem Fundacji SAKURA w Japonii jest szkoła KAI w Tokio. We współpracy z KAI organizujemy wakacyjne kursy języka japońskiego.

czytaj dalej

MANGA

Zapraszamy na zajęcia z rysowania mangi!

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane