Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Szkoła Języka Angielskiego Speed

Szkoła Języka Angielskiego Speed


Nauka języka angielskiego w MySpeed

Wyobraź sobie wyjątkową, przystępną i nowoczesną metodę nauki języka angielskiego. Metodę, która przełamuje naturalny opór przed mówieniem, doda Ci pewności siebie oraz otworzy nowe horyzonty. Sprawi, że nareszcie poczujesz się swobodnie i przełamiesz wszelkie bariery językowe! Inne szkoły języka angielskiego stosują standardowe metody nauki angielskich słówek. Natomiast Szkoła języka angielskiego Speed postawiła na innowacyjny sposób nauki języka, w której wszystkie lekcje języka angielskiego prowadzone są przez native speakerów. Nauka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. A to wszystko dzieki multimedialnej aplikacji Talkman – Freedom to Talk!

Nauka angielskiego z Talkman – Freedom to Talk

Innowacyjne rozwiązanie, stworzone z myślą o niezwykłych możliwościach, jakie daje Apple iPad w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem Native Speakers. W Speed uczymy języka angielskiego za pomocą tej niezwykłej metody. Możemy śmiało powiedzieć, że w całej Polsce mamy ponad 25 tysięcy zadowolonych kursantów. Zobacz, gdzie znajduje się najbliższa placówka Speed School of English.

Język angielski dla dzieci 

We Wrocławiu wiemy, że dzieci to zawodowi odkrywcy i badacze otaczającego ich świata. Są otwarte na nowe doznania i doświadczenia, a wszelkie informacje przyswajają bez wysiłku.

Nauczanie języka obcego jest zdecydowanie bardziej efektywne, kiedy nie jest się świadomym studiowaniem wiedzy, lecz opiera się na podświadomym nabywaniu umiejętności językowych.

POTRAFIMY TO WYKORZYSTAĆ!

Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez nauczycieli pochodzących z krajów anglojęzycznych. Ich nieodzowną częścią są zabawy językowe poparte elementami ruchu, plastyki, teatru i muzyki, Stwarzamy zatem Twojemu dziecku możliwość nauki w naturalnym środowisku, gdzie nauczy się bezpośrednich, spontanicznych reakcji w języku angielskim.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

Nauczyciele native speakers
to gwarancja nieustannego mówienia wyłącznie po angielsku i przełamywania barier językowych.

Nacisk na mówienie po angielsku
gwarantuje naukę spontanicznych reakcji w języku angielskim oraz praktyczną znajomość języka.

Dopasowana tematyka zajęć
do wieku i zainteresowań Twojego Dziecka, dzięki czemu nie będzie się nudziło na lekcjach i z przyjemnością będzie opowiadało o własnych zainteresowaniach.

Poruszamy wszystkie obszary
znajomości języka angielskiego dzięki czemu Twoje Dziecko szybko rozwija umiejętności językowe i nie będzie się bało używać angielskiego poza szkołą.

UCZESTNICY
Dzieci w wieku 4 – 12 lat
podzielone na grupy wiekowe

LEKTORZY
Nauczyciele – native speakers posiadający odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje do nauczania dzieci.

LICZEBNOŚĆ GRUPY
Ze względu na specyfikę zajęć (nauka mówienia) zalecamy ograniczenie maksymalnej liczby uczestników do 12 osób

Język angielski dla młodzieży

JĘZYK ANGIELSKI BEZ GRANIC. JAK TO MOŻLIWE?

Wyobraź sobie prawdziwą wolność swobodnego mówienia. Poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie nowych kontaktów będzie teraz jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Pomyśl o nauce angielskiego, która da Ci pewność siebie i otworzy nowe horyzonty.

Sprawi, że będziesz myślał w języku angielskim i rozmawiał podczas zajęć z native speakerami, którzy mówią wyłącznie po angielsku.

Poznaj przełomową metodę nauki języka angielskiego dla młodzieży!

Nauka angielskiego jest prosta i tak przyjemna. Tylko z Talkman. Jest to innowacyjne narzędzie, które umożliwia naukę języka angielskiego w każdym miejscu i o każdym czasie.

NASZYM KURSANTOM APLIKACJĘ TALKMAN UDOSTEPNIAMY BEZPŁATNIE!

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

  • Materiał powtarzamy na każdych zajęciach co owocuje szybkimi postępami w nauce angielskiego i trwałością zdobywanej wiedzy.
  • Nauczyciele native speakers z różnych krajów to gwarancja nieustannego mówienia wyłącznie po angielsku – z różnymi akcentami!
  • Brak zadań domowych to pełna moc nauki angielskiego w szkole i totalna wolność poza nią.
  • Materiał podzielony tematycznie pozwala sprawnie przyswoić przydatne słownictwo z różnych obszarów życia

Język angielski dla dorosłych

Wyobraź sobie pełną swobodę mówienia w języku angielskim, pełną wolność zarówno w pracy jak i na wakacjach. Dzięki naszym zajęciom, prowadzonym we Wrocławiu wyłącznie przez Native Speakerów, szybko podniesiesz swoje umiejętności językowe i znacząco zwiększysz swoją atrakcyjność i pozycję na rynku pracy. To Ty decydujesz, gdzie będziesz pracować w przyszłości.

Wiemy, jak wiele masz na głowie, dlatego dopasowujemy się do Ciebie. Nasze zajęcia prowadzimy o różnych godzinach (w tygodniu jak i w weekendy).

Poznaj przełomową metodę nauki języka angielskiego dla dorosłych!

Nauka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak prosta i tak przyjemna! Talkman to innowacyjne narzędzie, które umożliwi Ci naukę języka angielskiego gdzie zechcesz i kiedy zechcesz.

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

  • Nauczyciele to wyłącznie native speakers którzy mówią wyłącznie po angielsku i z różnymi akcentami. Dzięki temu nikt Cię już nie zaskoczy.
  • Brak zadań domowych to pewna swoboda poza szkołą – masz czas na inne obowiązki.
  • Materiał podzielony tematycznie to poczucie pewności w wielu sytuacjach: w sklepie, na lotnisku, w szpitalu a nawet u lekarza.
  • Materiał powtarzamy na każdych zajęciach dzięki czemu zdobywana wiedza jest sukcesywnie utrwalana i ćwiczona z różnymi lektorami.

Nigdy nie jest za późno na kursy angielskiego!

Wiele osób dorosłych zadaje sobie pytanie, czy w ogóle warto rozpoczynać naukę języka angielskiego. Wpisują w Google zapytania typu „kurs języka angielskiego dla dorosłych”, „angielski Wrocław”, czy „szybkie kursy językowe” z jednej strony pełni nadziei na poszerzenie swoich kompetencji, z drugiej jednak pełni obaw i przekonani, że szkoły językowe oferują zajęcia odpowiednie dla dzieci, młodzieży, czy studentów. Dorośli, pracujący ludzie pewni są, że gdy czasy szkolne mają dawno za sobą jest również za późno na naukę języka. Zapewniamy: na naukę nigdy nie jest za późno!

Dorośli uczą się inaczej niż dzieci

Prawdą jest, że dzieci dużo łatwiej i szybciej przyswajają języki obce. Ich umysły są bardziej chłonne, otwarte i wykazują dużo większą chęć naśladownictwa i powtarzania, co znacznie ułatwia naukę języka. W pewnym wieku ta spontaniczność naturalnie zanika i nauka staje się nieco trudniejsza, ale oczywiście nie niemożliwa! Wszystko zależy od nastawienia i motywacji ucznia. Jeśli jesteś nastawiony na sukces i odpowiednio zmotywowany kursy języka angielskiego dla dorosłych odniosą pożądany skutek.

Co dają nasze kursy dla dorosłych – angielski Wrocław?

Dorośli starają się podchodzić do zdobywanej wiedzy w sposób analityczny i metodyczny, co w przypadku nauki języków obcych może się nie sprawdzać. Język angielski to nie chemia, czy fizyka, wiedza nie ma być przyswajana i „odkładana” w umyśle, ale przyswajana i używana w praktyce. W końcu po to uczymy się angielskiego, żeby móc z niego swobodnie korzystać. Nasze kursy języka angielskiego dla dorosłych są innowacyjne, ponieważ w naszych szkołach lektorami są tylko native speakerzy. Zajęcia odbywają się więc wyłącznie po angielsku i staje się on naturalnym kanałem komunikacji na zajęciach, dzięki czemu nasi uczniowie mogą lepiej obyć się z językiem i swobodnie przenieść nabyte umiejętności na komunikację poza salą lekcyjną. Poza tym nasi słuchacze otrzymują dostęp do mobilnej aplikacji Talkman – Freedo to Talk, dzięki której można poszerzać wiedzę w wolnych chwilach bez konieczności dźwigania książek, materiałów dydaktycznych, czy kserówek. Dlatego właśnie wpisując w wyszukiwarkę hasło „angielski Wrocław” warto zapoznać się z naszą stroną internetową i wybrać właśnie naszą szkołę języka angielskiego.

Nowoczesny angielski dla firm 

ODKRYJ ZUPEŁNIE NOWE MOŻLIWOŚCI!

Fachowa komunikacja pracowników w firmie to podstawa sukcesu! Dlatego zapewniamy profesjonalne i efektywne szkolenia prowadzone wyłącznie przez anglojęzycznych lektorów (Native Speakers), z wykorzystaniem przełomowego narzędzia Talkman.

Ponadto, wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania pozwalają nam zapewnić szybkie podnoszenie umiejętności komunikacyjnych, wzrost motywacji oraz wysoką frekwencję podczas zajęć.

Poznaj przełomową metodę nauki języka angielskiego dla firm!


Kursy na uczelni:

języka angielskiego

Języki na uczelni:

angielski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane