Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Szkoła Farmaceutyczna „Medan”

Szkoła Farmaceutyczna „Medan”
Ucz się wśród najlepszych!

Wybierz szkołę spełniającą najwyższe standardy.
Zapytaj o pozwolenie Ministra Zdrowia, które gwarantuje najwyższą jakość kształcenia.


Szkoła Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie
 - technik farmaceutyczny
Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. 
Nauka odbywa się w systemie dziennym oraz wieczorowym i trwa 2 lata. Zajęcia dla osób pracujących dostosowane są do ich potrzeb oraz możliwości. 

Honorowy patronat nad szkołą sprawuje czołowy producent leków w Europie. Szkoła posiada doskonałe zaplecze dydaktyczne - nowoczesne laboratoria: chemiczne i technologiczne, sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny, pracownię informatyczną , a także - co jest zupełnym novum w skali kraju - własną aptekę szkoleniową , w której słuchacze mają możliwość praktycznej nauki zawodu jeszcze przed rozpoczęciem praktyki zawodowej. 

Posiadamy możliwości zakwaterowania słuchaczy dojeżdżających z dalszych okolic (m.in. dostęp do internatu w budynku szkoły, pomagamy w wyszukiwaniu mieszkań na stancji). Gwarantujemy Państwu najlepsze praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu Technika Farmaceutycznego, możliwość zdobycia ciekawego zawodu, doskonałe zaplecze dydaktyczne oraz naukę w przyjaznej atmosferze. Katowice, Sosnowiec.

Od pierwszego dnia nauki otoczeni będziecie Państwo troskliwą opieką, będziecie mogli liczyć na pomoc zarówno ze strony nauczycieli jak i całego personelu administracyjnego. 


Nasza szkoła posiada bardzo dobrą opinię w środowisku farmaceutycznym, absolwenci bez trudu uzyskują zatrudnienie zarówno  w aptekach jak i firmach farmaceutycznych., zwłaszcza, że oprócz dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe uczniowie bezpłatnie uzyskują dodatkowe certyfikaty i zaświadczenia o odbyciu szkoleń.

Podejmując naukę w szkole Medan będziecie Państwo mieli możliwość zdobycia zawodu zaufania publicznego, uczestniczenia w ciekawych, nowocześnie prowadzonych wykładach, a także przeżycia niezapomnianych chwil w murach tej szkoły. 

Przekonacie się Państwo, że nauka nie tylko przynieść może wiele korzyści i pozytywnych zmian, ale też może upłynąć w miłej i przyjaznej atmosferze.


Od września 2015r. mamy dla Państwa nowy,
bezpłatny kierunek,
poszukiwany w krajach Unii Europejskiej 

OPIEKUN MEDYCZNY W JAKI SPOSÓB ZAPISAĆ SIĘ DO SZKOŁY MEDAN?

Należy przedłożyć następujące dokumenty:

  • świadectwo ukończenia szkoły średniej,
  • dowód osobisty,
  • 4 zdjęcia legitymacyjne,
  • zaświadczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy.
  • O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. 

Sosnowiec
ul. Partyzantów 11,  kod 41-200 
Rekrutacja 512 359 338,   32 292 06 86 

Tychy
Plac Św. Anny 4, kod 43-100
Rekrutacja 512 359 338,   32 327 14 90 

Zapraszamy !

 

www.medan.edu.pl

Kierunki wykładane na uczelni

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie