Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

RakuGaku Szkoła Języków Orientalnych

RakuGaku Szkoła Języków Orientalnych


楽学 (rakugaku) - to słowo w języku japońskim nie istnieje, ale mimo to jest zrozumiałe dla Japończyków jako 楽に学ぶこと (raku ni manabu koto) czyli "przyjemne, łatwe uczenie się". To właśnie motto naszej szkoły, RakuGaku, która powstała w Warszawie w 2014 roku.Jesteśmy przekonani, że nauka pod presją, w stresie nie ma sensu. Dlatego w RakuGaku motywujemy, ale nie dyscyplinujemy. Zachęcamy, ale nie zmuszamy. Bawimy, a nie karcimy. Sprawiamy, że nasi studenci sami chcą się u nas uczyć, wracać na kolejne semestry, przychodzić na warsztaty i dodatkowe konwersacje. Inwestujemy w lektorów, ponieważ to ich niepowtarzalne osobowości kształtują jakość zajęć. Tworzymy zgraną ekipę fascynatów języków i kultury Dalekiego Wschodu. Jakość i atmosfera to te atuty, które nas wyróżniają. DOŁĄCZ DO NAS!

我們來學習漢語吧!
Zapraszamy na kursy języka chińskiego!

日本語を勉強しましょう!
Zapraszamy na kursy języka japońskiego!

한국어를 배우자!
Zapraszamy na kursy języka koreańskiego!Organizujemy kursy indywidualne, grupowe oraz grupy dziecięce.

Nasze grupy liczą sobie 4-8 osób.

NIE WYMAGAMY PODPISYWANIA UMÓW KURSU - jesteśmy jedyną szkołą języków orientalnych, w której student może w każdym momencie zrezygnować z nauki - bez konsekwencji.

Siedziba szkoły mieści się w Warszawie, tuż przy metrze Politechnika. Tu odbywają się wszystkie nasze zajęcia.

Zawsze w cenie kursu zawarte są materiały do nauki, ale pomagamy też zamawiać podręczniki ze sklepów internetowych, doradzamy i wyszukujemy najtańsze opcje. 

Organizujemy warsztaty kulturowe oraz Festiwal Kultury Japońskiej Hanami, w wakacje nasi studenci jeżdżą do Japonii

Nasi lektorzy to Polacy, Japończycy i Chińczycy, native speakerzy, filolodzy, kulturoznawcy, metodycy i pasjonaci nauczania.Kursy na uczelni:

języka chińskiego
języka japońskiego
języka koreańskiego

Języki na uczelni:

chiński, japoński, koreański

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane