Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Oxford House of English

Oxford House of English


Specjalizujemy się w nauczaniu konwersacyjnego języka angielskiego. W odróżnieniu od wielu szkół języka angielskiego we Wrocławiu  stworzyliśmy system lekcji – 60% konwersacji i 100% konwersacji. Prowadzimy  kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, głównie dla dorosłych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych praktyczną nauką języka angielskiego. Szkoła językowa Oxford House Wrocław to angielski na najwyższym poziomie.

TYPY KURSÓW JĘZYKOWYCH

Konwersacyjny kurs języka angielskiego od poziomu B2 zapewnia 100% konwersacji i pozwala przełamać barierę milczenia nawet najbardziej opornym studentom. Kurs angielskiego od poziomu A1 do B1 gwarantuje aż 60% konwersacji, a w 40-stu procentach rozwija pozostałe umiejętności językowe. Szkoły języków obcych zazwyczaj oferują naukę wielu języków, natomiast nasza szkoła językowa specjalizuje się tylko i wyłącznie w prowadzeniu kursów języka angielskiego, dlatego jesteśmy profesjonalistami. Oferowane przez nas kursy języka angielskiego przygotowują także do egzaminów FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, LCCI,  oraz MATURY.  Kurs angielskiego dla młodzieży systematyzuje gramatykę i słownictwo oraz kształtuje właściwą wymowę i akcent. Wakacyjny kurs angielskiego pozwala usystematyzować wiedzę. Nasze kursy językowe koncentrują się na rozwijaniu umiejętności konwersacji, jednocześnie zapewniając praktyczne opanowanie gramatyki i słownictwa. Nasza szkoła języków obcych to dobry wybór.

ANGIELSKI KONWERSACYJNY – 100 % KONWERSACJI

Jeżeli uczysz się 3, 5, 7, a nawet 17 lat i wciąż boisz się mówić to zapraszamy na autorskie kursy konwersacyjne, które pozwolą ci przełamać barierę milczenia. Oferujemy 100 % konwersacji w małych grupach 4-8 osób, ciekawe debaty, elementy praktycznej gramatyki i użytecznych zwrotów w dyskusji. Kurs polecany dla osób, które są na poziomie minimum B2 i chcą rozwinąć płynność konwersacji.

 • ZAJĘCIA PROWADZĄ WYKWALIFIKOWANI LEKTORZY
 • MAŁE GRUPY OD 4 DO 8 OSÓB
 • SPOTKANIA 2 RAZY W TYGODNIU PO 90 MIN.
 • KONWERSACJE OD POZIOMU B2
 • WSZYSTKIE MATERIAŁY W CENIE KURSU
 • BEZPŁATNY TEST KWALIFIKACYJNY
 • PROFESJONALNY NADZÓR  METODYCZNY
 • ZAJĘCIA Z ELEMENTAMI PRAKTYCZNEJ GRAMATYKI
 • PRAKTYKA UŻYTECZNYCH ZWROTÓW I FRAZ

– zajęcia obejmują dwie godziny lekcyjne i trwają 90 minut. Odbywają się w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki o 18:00 i 19:35

– liczba godzin lekcyjnych (45 min.) jest naliczana od pierwszego uczestnictwa w zajęciach i obejmuje kolejne  spotkania wg. kalendarza szkoły. Cały rok szkolny to 100 godzin lekcyjnych.

ANGIELSKI OGÓLNY – 60% KONWERSACJI

Koncentruje się na praktycznym opanowaniu języka angielskiego, gwarantując 60% konwersacji . Duża dawka konwersacji efektywnie wzbogaca słownictwo i systematyzuje zagadnienia gramatyczne. Zajęcia prowadzone są w grupach od 4-8 osób i odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki.

 • POZIOMY: A1, A2, B1
 • 100 LEKCJI W ROKU PO 45 min. (jedno spotkanie to 90 min.)
 • PROFESJONALNY NADZÓR METODYCZNY
 • BEZPŁATNY TEST KWALIFIKACYJNY
 • 15% RABATU NA PODRĘCZNIKI
 • DODATKOWE BEZPŁATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE
 • 2 TESTY ORAZ EGZAMIN KOŃCOWY
 • CERTYFIKAT PO ZALICZENIU EGZAMINU KOŃCOWEGO

Zajęcia obejmują dwie godziny lekcyjne i trwają 90 minut. Odbywają się w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki o 18:00 i 19:35

ANGIELSKI – KURS EGZAMINACYJNY

Przygotowuje do egzaminu FCE, CAE, TOEFL, IELTS i MATURY. Jest to kurs 100% konwersacji wzbogacony materiałami egzaminacyjnymi, które efektywnie przygotowują do wybranego egzaminu. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów i odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut w grupach 4-8 osobowych.

 • POZIOMY: B2, C1,
 • 100 LEKCJI W ROKU PO 45 MIN. (1 SPOTKANIE 90 MIN.)
 • PROFESJONALNY NADZÓR  METODYCZNY
 • BEZPŁATNY TEST KWALIFIKACYJNY
 • REGULARNIE PRZEPROWADZANE I SPRAWDZANE TESTY
 • CERTYFIKAT PO ZALICZENIU EGZAMINU KOŃCOWEGO

ANGIELSKI INDYWIDUALNY

Szkolenie w indywidualnym tempie oraz formacie. W zależności od poziomu oferujemy 100% lub 60% konwersacji. Wykorzystywana metoda koncentruje się na rozwijaniu umiejętności konwersacji, rozwijając równolegle wszystkie umiejętności językowe.

 • bezpłatna analiza poziomu zaawansowania
 • dostosowanie formatu szkolenia do wymagań klienta
 • profesjonalny nadzór metodyczny
 • efektywna nauka
 • elastyczny harmonogram
 • szybsze tempo zajęć
 • 15% rabatu na podręczniki
 • dodatkowe bezpłatne materiały szkoleniowe
 • zaświadczenie o odbyciu kursu (na życzenie)

CHCĘ NAUCZYĆ SIĘ MÓWIĆ

Nie potrzebuję ćwiczeń gramatycznych ani egzaminu, potrzebuję mówić w pracy i na wakacjach.

Dla nas najważniejsze jest aby nauczyć Cię mówić bez błędów dlatego stworzyliśmy SYSTEM LEKCJI KONWERSACYJNYCH
zajęcia 60%konwersacji
zajęcia 100% konwersacji
które AKTYWIZUJĄ pasywną znajomość języka

Wiele rozumiem, dlaczego nie potrafię nic powiedzieć?

Bo Twoja znajomość języka jest pasywna, to nie wystarczy, żeby się komunikować. Chyba, że chcesz tylko i wyłącznie słuchać, co inni mają do powiedzenia. Dlatego tak ważna jest odpowiednio zorganizowana lekcja konwersacyjna. Nauka polegająca na przerabianiu książki albo co gorsza testów gramatycznych zmarnuje twój czas i wpędzi cię w frustrację.

Podobno najlepiej uczyć się metodą naturalną tak jak dzieci.

Nie, ponieważ nie jesteś dzieckiem i nie masz tyle czasu. Najważniejsza jest przemyślana i dobrze zorganizowana lekcja konwersacyjna, która pozwoli zapamiętać jak najwięcej materiału w jak najkrótszym czasie.

Czy nauczenie się zasad wystarczy?

Niestety nie, podobnie jak w tańcu, nie wystarczy teoretycznie znać kroki, trzeba je przećwiczyć i to nie raz, ale wiele razy. Musisz ćwiczyć tak długo, aż będziesz mówić po angielsku nie zastanawiając się jakiej struktury gramatycznej czy słowa masz użyć. I to właśnie gwarantuje system lekcji konwersacyjnych.

Jeżeli będę się tylko uczyć mówić, to czy nauczę się dobrze gramatyki?

Tylko jeżeli będzie mówić nauczysz się dobrze gramatyki. Nie nauczysz się gramatyki rozwiązując ćwiczenia gramatyczne z książki. Nawet jeżeli nauczysz się paru struktur do testu, wkrótce wszystko zapomnisz. Tylko system lekcji konwersacyjnych pozwoli ci zapamiętać gramatykę na bardzo długo.

Czy będę uczyć się słówek?

Jak najbardziej systematycznie i z sensem.

Czy będę uczyć się z książki, bo nie mam ochoty na nudną, szkolną naukę?

W przypadku zajęć 100% konwersacji – nie ma książki

W przypadku zajęć 60% konwersacji – wykorzystujemy książkę w ciągu 40% czasu, 60% czasu wypełniają ćwiczenia konwersacyjne, dlatego nie będziesz się nudzić, nasze lekcje nie przypominają monotonnych zajęć szkolnych, raczej ćwiczenia na siłowni. Tyle tylko, że się nie spocisz!

Żeby nauczyć się mówić trzeba wyjechać.

Niekoniecznie, najlepszym przykładem są rdzenni nauczyciele języków tzw. native speakers: Niejednokrotnie mieszkają w Polsce parę lat, a ich znajomość języka polskiego, delikatnie mówiąc jest baaardzo ograniczona. Dlaczego? Nikt nie wymaga od nich mówienia po polsku. My będziemy wymagać od Ciebie mówienia po angielsku!!!

To ćwiczenie czyni mistrza / PRACTICE MAKES PERFECT

Angielski dla Firm w Oxford House of English

Szkolenia dla firm opracowywane są przez specjalistów, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów oraz nadzorowane przez Dział Metodyczny. Na początku współpracy, określamy poziom zaawansowania i proponujemy podział na grupy.

Wrocław to miasto skupiające wiele międzynarodowych firm. Mając na uwadze jak istotny dla wielu przedsiębiorstw jest język angielski Oxford House of English proponuje szkolenia językowe dla pracowników, które kładą nacisk na rozwijanie umiejętności konwersacji. Dla firm istotne jest aby kursant opanował angielski w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się w codziennych sytuacjach spotkanych w pracy. Angielski dla firm to doskonała metoda podniesienia zdolności językowych kadry przy jednoczesnym zachowaniu kontroli nad efektami takiego nauczania.

W dzisiejszych czasach język angielski to podstawa szczególnie w biznesie. Wiele firm z które wybrały Wrocław jako miejsce swoje działalności  posiada zagranicznych kontrahentów co wiąże się z koniecznością rozmów w języku angielskim. Niektórzy pracownicy nie posiadają odpowiednich zdolności językowych i to właśnie dla nich został opracowany specjalny kurs – angielski dla firm. Dzięki niemu w elastycznych godzinach odbywają się zajęcia służące przede wszystkim rozwijaniu zdolności biegłego porozumiewania się. Odpowiednio dobrany program nauki angielskiego pomaga powiększyć zasób słów a także usystematyzować i utrwalić reguły gramatyczne.

METODA NAUCZANIA

Metody nauczania - angielski dla firmMetoda, którą wykorzystujemy koncentruje się głównie na rozwijaniu umiejętności konwersacji. Rozwijając intensywnie praktyczne umiejętności językowe poprzez techniki konwersacyjne, równolegle pracujemy nad wzbogaceniem słownictwa zarówno ogólnego jak i zawodowego oraz wprowadzeniem i systematyzowaniem elementów gramatycznych. Oferujemy 100% lub 60% konwersacji w zależności od poziomu grupy.

MONITORING POSTĘPÓW

Monitoring postępów nauki języka angielskiegoEfekty szkolenia oceniane są na podstawie regularnych testów. Po zrealizowaniu jednego poziomu studenci przystępują do testu końcowego i otrzymują certyfikat ukończenia danego poziomu zaawansowania.

MATERIAŁY DYDAKTYCZNE

Język angielski dla firm - Oxford HouseWybór podręczników następuje w trakcie ustalania formatu szkolenia. Na zakup podręczników oferujemy 15% rabatu. W cenę kursu wliczone są dodatkowe materiały dydaktyczne oraz materiały egzaminacyjne.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Dowolna intensywność - angielski dla przedsiębiorstwOrganizujemy kursy językowe w dowolnej ilości godzin oraz o dowolnej intensywności spotkań. Standardowo zajęcia odbywają się 2 w tygodniu po 90 min. Zajęcia mogą odbywać się na terenie firmy.


Wrocław Ferio-Gaj
ul. Świeradowska 51/57
I piętro
tel. 733 113 555
(duży bezpłatny parking)


Kursy na uczelni:

języka angielskiego

Języki na uczelni:

angielski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane