Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

MOOSE Centrum Języków Obcych

MOOSE Centrum Języków Obcych


Szkoła językowa Gdańsk

MOOSE Gdańsk - profesjonalna szkoła językowa

MOOSE to innowacyjna szkoła języków obcych o ugruntowanej pozycji na rynku. Funkcjonujemy od 1994 roku i obecnie zatrudniamy blisko 1000 lektorów. Specjalizujemy się w nauczaniu indywidualnym oraz kursach grupowych, dedykowanym firmom (np. popularny kurs niemieckiego w Moose Gdańsk). Każdorazowo dopasowujemy najskuteczniejszą formę kursu z uwzględnieniem celów i potrzeb klienta, aby nauka była efektywna i przynosiła wiele satysfakcji.

Naszą pierwszą lokalizacją był Wrocław, ale obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku,

Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również licznych przedstawicieli na terenie całej Polski — już w ponad 100 miastach! W ten sposób chcemy sprawić, aby każdy miał dostęp do skutecznej i profesjonalnej szkoły języków obcych oraz wykwalifikowanych nauczycieli po renomowanych uczelniach.

Nauka języka angielskiego (i innych) w Gdańsku

Szkoła językowa Moose oferuje dużą elastyczność w wyborze rodzaju kursów i sposobów ich prowadzenia. Stawiamy na indywidualne kształcenie uczniów lub pracę w niewielkich grupach zajęciowych, z czego chętnie korzystają firmy lub np. grupy znajomych.

Dlaczego warto wybrać Moose? Oto nasze zalety:

 • Dwutygodniowy okres próbny, podczas którego zdecydujesz, czy nauka języka angielskiego w Moose Gdańsk (lub jakiegokolwiek innego) jest właśnie tym, czego szukasz.
 • Oferujemy naukę na każdym poziomie zaawansowania, np. możemy poprowadzić kurs języka niemieckiego w Gdańsku od podstaw albo kurs skupiający się wyłącznie na słownictwie technicznym i negocjacjach z klientami zagranicznymi.
 • Szeroki wybór języków do nauki. W naszej ofercie znajduje się m.in. angielski, hiszpański, francuski, rosyjski, polski dla obcokrajowców czy niemiecki w Moose Gdańsk.
 • Przygotowujemy do każdego egzaminu: FCE, CAE, matura, egzamin ósmoklasisty i inne.
 • Kursanci samodzielnie decydują o harmonogramie nauki, czasie trwania zajęć (60, 90 min lub dłużej) i miejscu, w którym będą się one odbywały.
 • Nasi lektorzy dojeżdżają do domów lub siedzib firm kursantów, dzięki czemu nasi uczniowie mogą zaoszczędzić czas i pieniądze. Zajęcia mogą się też odbywać w naszych salach zajęciowych lub w domach kursantów, a nawet zdalnie.
 • Nauka przez Skype. Jeśli marzy Ci się np. kurs włoskiego, ale często wyjeżdżasz z Gdańska, nasi lektorzy mogą uczyć Cię przez internet. To znakomite rozwiązanie dla osób, które często podróżują, a także dla osób niepełnosprawnych.
 • Oferujemy naukę języka biznesowego i słownictwa specjalistycznego charakterystycznego dla interesującej Cię branży, np. w języku niemieckim w Moose Gdańsk.
 • Mamy atrakcyjne ceny i korzystny program lojalnościowy — jeśli ukończyłeś np. naukę angielskiego w Moose Gdańsk, to może czas na naukę włoskiego lub hiszpańskiego?
 • Prowadzimy zajęcia dla uczniów w każdym wieku. Nasze kursy Moose-kids są dedykowane dzieciom od czwartego roku życia. Dużą popularnością cieszy się np. kurs angielskiego dla dzieci w Moose Gdańsk. Nasi lektorzy uczą poprzez atrakcyjne gry i zabawy, dzięki czemu dzieci chętnie angażują się w proces nauki.

Język angielski w Moose Gdańsk dla każdego

Każdego roku z usług naszej szkoły korzysta kilka tysięcy uczniów indywidualnych oraz pracowników firm. Absolwenci naszych kursów angielskiego w Gdańsku i innych wchodzą na wyższy pułap języka obcego, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększając szansę na ciekawe, prestiżowe stanowiska. Potwierdza to wysoki poziom naszych usług, skuteczność autorskiej i indywidualnej metody nauczania oraz profesjonalizm lektorów Moose. Inspirujemy Was do przekraczania granic i barier językowych, by świat stanął przed Wami otworem. Niektórzy kursanci uczą się języków obcych z pasji — np. kurs języka włoskiego w Gdańsku jest sposobem na lepsze poznanie kraju i kultury. Wspólna nauka daje nam wiele satysfakcji i jesteśmy pewni, że podczas naszych zajęć również poczujesz się zmotywowany.

Osobom, które mają niewiele czasu i pragną szybko podszkolić swoje umiejętności, proponujemy intensywny kurs angielskiego w Gdańsku. Częste zajęcia pozwalają szybko zauważyć efekty, więc taki kurs jest świetnym wyborem dla osób, które chcą w krótkim czasie podnieść swoje kwalifikacje, by zdobyć lepszą pracę, albo chcą poznać podstawy języka przed wyjazdem za granicę. Z kolei uczniowie i studenci chętnie korzystają z korepetycji z niemieckiego lub angielskiego w Gdańsku, które pozwalają im na poprawienie wyników w nauce i zdanie egzaminów na wysokim poziomie.

Warto wiedzieć, że na terenie Gdańska oferujemy także unikatowe kursy: szwedzkiego, norweskiego, chińskiego i japońskiego. Ze względu na specyfikę tych języków, zajęcia są objęte odrębnym cennikiem. Znajomość mało popularnych języków może być Twoją unikatową umiejętnością na rynku pracy lub drogą do spełnienia marzeń o poznaniu tych krajów wraz z ich kulturą i mieszkańcami.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Biurem Obsługi Klienta w Gdańsku. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i umów się na pierwsze zajęcia.

Nasz adres: Jana Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk

OFERTA

Klienci indywidualni

Oferta dla osób, które chcą uczyć się języka obcego indywidualnie lub w grupie znajomych.

Proponujemy skuteczne kursy językowe dla klientów indywidualnych oraz małych grup znajomych. Chcesz mówić płynnie w języku obcym? Określ swoje priorytety, wybierz model nauki oraz zakres tematyczny i spraw, by nasz lektor poprowadził Cię przez meandry języka obcego. W naszej ofercie znajdziecie kursy języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Wejdź z nami na najwyższy pułap języka i zdobywaj świat, rozmawiając w wybranym, obcym języku! Zapomnij o uczuciu wstydu, kiedy nie rozumiesz obcej mowy na spotkaniu biznesowym, podczas wycieczki zagranicznej czy gdy obcokrajowiec pyta o drogę.

Twój lektor dostosuje model nauki do Twoich preferencji. Stworzymy indywidualny program nauczania, który nauczy Cię języka biznesowego, konwersacji czy przygotuje do egzaminu. Sam ustalasz częstotliwość zajęć i terminy. Z kursu można zrezygnować w każdej chwili z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Oferujemy kursy u Klienta w domu lub miejscu pracy. Dojazd do każdej części miasta przez lektora jest całkowicie darmowy!

Dużą korzyścią jest możliwość płacenia za naukę w wygodnych, miesięcznych ratach. W celu obniżenia kosztu kursu proponujemy zajęcia w małych grupach, które nie umniejszają jakości nauczania. Zachęcamy do kursów w małych grupach z rodzeństwem, ze znajomymi czy współpracownikami. Jednocześnie dla osób zainteresowanych taką opcją dodatkową oferujemy za niewielką dopłatą do ceny kursu możliwość wydłużenia terminu płatności za kurs o 30 dni, jak też płatność z dołu tylko za zrealizowane zajęcia w danym miesiącu.

Poznaj prymat nauczania MOOSE nad innymi szkołami językowymi

 • najwyższy poziom nauczania,
 • ponad 1000 lektorów  na terenie całej Polski (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, polski dla obcokrajowców), 
 • bezpłatny dojazd lektora  do domu ucznia lub firmy na terenie ponad 100 miast w Polsce,
 • atrakcyjne ceny, specjalny program lojalnościowy,
 • 2-tygodniowy okres próbny dla wszystkich zajęć,
 • największe doświadczenie ze wszystkich szkół w Polsce,
 • lekcje na każdym poziomie zaawansowania z przygotowaniem do każdego egzaminu,
 • specjalne zajęcia z języka specjalistycznego,
 • prowadzimy zajęcia dla uczniów w każdym wieku,
 • indywidualny program nauczania dla każdego ucznia.

Kursy dla biznesu

MOOSE CJO zwraca ogromną uwagę na potrzeby firm w zakresie nauki języka obcego.

Kursy językowe dla biznesu – zainwestuj w swój rozwój!

Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Szukasz dobrze płatnego i atrakcyjnego zajęcia? A może rozważasz wyjazd do pracy za granicę? Lista powodów, dla których warto uczyć się języka angielskiego jest naprawdę długa i rozpoczyna się przede wszystkim możliwością porozumienia się w niemal każdym zakątku świata. Dla wszystkich osób, które chcą nie tylko podróżować, ale również pragną zainwestować w swój rozwój zawodowy przygotowaliśmy specjalne kursy business English oraz języka specjalistycznego.

Kurs dla biznesu: stawiaj na wysoką jakość

Znajomość języków obcych to obecnie nie tylko ceniona przez pracodawców umiejętność, ale coraz częściej także standard; niezależnie od tego, czy ubiegasz się o pracę w niewielkiej firmie, czy w międzynarodowej korporacji, pytanie o języki obce z pewnością pojawi się na rozmowie kwalifikacyjnej. Pracownicy, którzy nie tylko płynnie posługują się językiem angielskim, ale również znają specjalistyczne słownictwo oraz formalne zwroty są dla firm szczególnie cenni. Jeśli planujesz zmianę pracy lub chcesz starać się o wyższe stanowisko, warto zadbać o swój rozwój i postawić na naukę języków obcych. Świetną propozycją będzie angielski dla firm – Warszawa oferuje pracę w wielu zagranicznych firmach. Już teraz zapisz się na kurs języka biznesowego i poznaj nie tylko słownictwo biznesowe, ale również żargon techniczny danej branży. Dzięki temu świat stanie przed Tobą otworem!

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów stworzyliśmy autorski program nauki języka biznesowego, dzięki któremu bez problemu przyswoisz sobie zwroty niezbędne do prowadzenia rozmów biznesowych. Stawiamy na najlepszą kadrę: nasi lektorzy posiadają doskonałe wykształcenie oraz duże doświadczenie; jednocześnie współpracujemy także z native speakerami, dzięki czemu poznasz nie tylko potrzebne zwroty, ale również prawidłową wymowę, a także wypróbujesz posiadane umiejętności podczas konwersacji. Sprawdź, jakie możliwości niesie nasz angielski dla firm! Wrocław oraz inne miasta mogą skorzystać z biznesowej oferty naszego Centrum Języków Obcych. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dla międzynarodowych korporacji lub klientów indywidualnych zainteresowanych poznaniem słownictwa branżowego i zmianą pracy.

Przykładamy wielką wagę nie tylko do jakości prowadzonych kursów. Dobrze wiemy, jak cenny jest Twój czas: nie każdy ma możliwość regularnego uczęszczania na zajęcia, a w dużych miastach dojazd może być dodatkowo uciążliwy. Nie masz czasu, by wybrać się na angielski dla firm? Kraków i inne miasta mogą skorzystać z zajęć prowadzonych przez mobilnych lektorów. Nie musisz już urywać się z pracy, by zdążyć na zajęcia lub denerwować się na korki w godzinach popołudniowych. Jesteśmy elastyczni i oferujemy dojazd do Twojego biura, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu. To sprawia, że wielu przedsiębiorców decyduje się na nasz angielski dla firm – Lublin nie jest pod tym względem wyjątkiem. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz intensywny kurs biznesowego języka angielskiego: bardzo szybko zauważysz pierwsze efekty, co z kolei przełoży się na Twój rozwój zawodowy! Jeśli chodzi o angielski dla firm, Poznań nie jest jedyną lokalizacją, w której oferujemy tego rodzaju kurs. Oddziały naszej szkoły językowej znajdują się w wielu miastach; współpracujemy także z lektorami z całej Polski, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić dojazd do większości lokalizacji. Wybierz współpracę z profesjonalistami i zapoznaj się z ofertą naszych kursów języka biznesowego – z pewnością znajdziesz w niej propozycję dla siebie!

Specjalny program nauki języka biznesowego wyróżnia naszą szkołę językową na tle konkurencji: stawiamy na jakość oraz skuteczność, dlatego zajęcia są dopasowywane indywidualnie do potrzeb każdego uczestnika. Potrzebujesz dodatkowych zajęć z gramatyki? Chcesz nauczyć się pisać maile biznesowe i zapytania ofertowe do zagranicznych kontrahentów? A może zależy Ci przede wszystkim na płynnych rozmowach i stawiasz głównie na konwersacje? Zanim rozpoczniemy kurs, chcemy poznać Twoje oczekiwania oraz cele, które chcesz osiągnąć. Sprawdzimy także Twój poziom znajomości języka angielskiego i indywidualne preferencje, by jak najlepiej dobrać dla Ciebie lektora.

Indywidualny kurs dopasowany do potrzeb każdego uczestnika sprawia, że nauka przebiega efektywniej: zainwestuj w zajęcia w naszej szkole językowej, jeśli cenisz sobie niezawodność, wysoką jakość kształcenia oraz elastyczność – przejawia się ona także w kwestii opłat za kurs. Na życzenie naszych klientów umożliwiamy płatność z dołu za zrealizowane zajęcia lub wydłużenie terminu płatności za kurs o 30 dni za niewielką dopłatą, co znacząco ułatwia rozliczenia.

Nie czekaj i zainwestuj w siebie lub swoich pracowników; postaw na profesjonalny kurs językowy, dzięki któremu nauczysz się prowadzenia negocjacji biznesowych w obcym języku lub poznasz specjalistyczne słownictwo branżowe.

Moosekids

W naszej szkole szczególną opieką otaczamy najmłodszych Uczniów, wśród których są nawet 4 i 5-latki.

Moosekids to program dla dzieci od 4 roku życia, który łączy naukę i zabawę, inspirując dzieci do nauki języka. Tylko w ten sposób można dotrzeć do najmłodszych i zaszczepić w nich radość nauki języka. Nasi lektorzy mają nie tylko najwyższe kompetencje językowe, lecz także odpowiednie przygotowanie pedagogiczne.

Uczymy śpiewając, bawiąc się, rozwiązując zagadki. Taka nauka jest efektywna, a dzieci uczą się poprzez zabawę i przede wszystkim się nie nudzą. Proponujemy zajęcia indywidualne lub w bardzo małych grupach, które zapewniają skuteczny model nauki i indywidualne podejście do każdego ucznia naszym nauczycielom. 

Dla dziecka bardzo ważne jest otoczenie. W obcym miejscu mogą się czuć nieswojo, natomiast we własnym pokoju nauka dla nich jest najbardziej przyjazna. Nasi lektorzy dojeżdżają we wszystkie części Twojego miasta zupełnie za darmo. Rodzice mogą dzięki temu na bieżąco kontrolować i omawiać postępy dziecka. Mają również wpływ na materiał i formę zajęć. Mamy ponad 22-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci. Jeżeli dziecko nie polubi swojego lektora można go bezpłatnie zmienić. Gwarantujemy 2-tygodniowy okres próbny. W przypadku dzieci nie warto ryzykować. Błędy w wymowie lektora  lub niewłaściwe podejście do dziecka mogą wpłynąć na jego znajomość języka w przyszłości lub spowodować brak chęci do dalszej nauki. 

Zainwestuj w naukę dziecka od najmłodszych lat!

Gwarantujemy lekcje indywidualne Moose Kids z następujących języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski. W niektórych miastach oferujemy lekcje z dodatkowych języków np: chiński, japoński, szwedzki.

więcej...


 

 

 


 


Kursy na uczelni:

języka włoskiego
języka rosyjskiego
języka polskiego dla cudzoziemców
języka niemieckiego
języka hiszpańskiego
języka francuskiego
języka angielskiego

Języki na uczelni:

polski jako język obcy , niemiecki, hiszpański, francuski, angielski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Powiązane artykuły

MOOSE korepetycje

POLECANE KOREPETYCJE dla Ciebie i Twojego dziecka

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane