Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Lart studiO

Lart studiO


Zapraszam do Lart studiO!

Nasza kadra trenerów jest po to, żeby zmienić Twoje życie i urzeczywistnić Twoje marzenia. Mamy wspaniałych, najwyższej klasy pedagogów i doskonałą przestrzeń do pracy, żeby pomóc Ci w trudnej drodze na szczyt!

STUDIO AKTORSKIE

Roczna Szkoła Aktorska.
893 zdobyte indeksy szkół teatralnych. 28 lat doświadczenia. 104 godziny miesięcznie.
zajęcia: Poniedziałek- Piątek 
od 10  do 22
więcej...

KURS DO PWST-ONLINE

3 miesięczy kurs wieczorowy. 
Profesjonalne przygotowanie do egzaminów na wydziały aktorskie.
zajęcia: Poniedziałek- Piątek 
od 17 do 20
więcej...

KURS REŻYSERII-ONLINE

3 miesięczny kurs wieczorowy. Wszechstronne przygotowanie na wydziały reżyserii dramatu. 34 absolwentów zdało na reżyserię.
zajęcia: Poniedziałek- Piątek 
od 17 do 20
więcej...

Zajęcia w Rocznym Studio rozpoczynają się 2 - go września spotkaniem z kadrą Lartu. Przez cały następny tydzień trwają przesłuchania rejestrowane kamerą. Kandydaci prezentują przygotowane teksty, wykonują zadania aktorskie i śpiewają piosenki. Przeglądy mają na celu poznanie kandydatów, a następnie podzielenie ich na wyrównane grupy. 

LART- ORBITA MARZYCIELI

Absolwentami Lartu są m.in.: Paweł Małaszyński, Anna Cieślak , Dawid Ogrodnik, Urszula Grabowska, Olga Frycz, Leszek Lichota, Wojciech Urbański, Magdalena Waligórska, Grzegorz Halama, Małgorzata Buczkowska, Bartłomiej Świderski, Magda Boczarska, Monika Jarosińska, Bartosz Gelner, Marta Nieradkiewicz, Janusz Kruciński, Magda Turczeniewicz, Karol Pocheć, Agata Wątróbska, Andrzej Młynarczyk, Marta Chodorowska, Krzysztof Minkowski, Marcin Czarnik, Grzegorz Mielczarek, Grzegorz Wojdon ...

893 ZDOBYTE INDEKSY SZKÓŁ TEATRALNYCH!

DLACZEGO LART JEST TAKI SKUTECZNY?

Nie słowa są ważne, całe to gadanie w stylu : marzę o tym od dziecka, tylko to chce w życiu robić, kocham teatr, zrobię wszystko, żeby zostać aktorem itd., itp.. . Liczą się czyny, działanie, staranie !

Rok w Larcie na pewno nie będzie stracony. Dowiesz się bardzo dużo o sobie. Będziesz miał okazję sprawdzić, czy nadajesz się do tego zawodu.

Poznaj naszą kadrę

Ćwiczysz pod czujnym okiem doświadczonego pedagoga, który nieustająco motywuje Cię do pracy nad sobą. To właśnie odpowiednio ukierunkowana motywacja w połączeniu z wytrwałością i systematycznością stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu.

Wybierz Kurs, który przystaje do Twoich marzeń

Roczne Studio Aktorskie, Kurs do PWST, Kurs Reżyserii

Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Jak wyglądają zajęcia? Co z egzaminami? Co poradzicie mi na stres? Czy weekendowy kurs dużo się różni od rocznego studia?

Kursy na uczelni:

przygotowujące do PWST
aktorski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane