Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci

Rektor: prof. CDV, dr hab. Marek Zieliński

przejdź do spisu treści

Rozwijaj się na Uczelni Ludzi Ciekawych!


Collegium Da Vinci to uczelnia, gdzie w przyjaznej atmosferze, ciekawi świata ludzie, pracownicy przyszłości, odkrywają swoje pasje i pozyskują najbardziej aktualną wiedzę praktyczną. A to wszystko zgodnie z nowym modelem kształcenia Da Vinci – innowacyjnym, autorskim projektem modelu edukacji wyższej!

Collegium Da Vinci w Poznaniu to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce. Od ponad 20 lat z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym.


Poznaj Collegium Da Vinci


Model kształcenia Da Vinci, obok koncentracji na kształceniu kompetencji przyszłości, wzorem zachodnich uniwersytetów, pozwala na daleko posuniętą indywidualizację ścieżki studiów tak, by jak najbardziej dopasować ją pod umiejętności, talenty, oczekiwania i możliwości czasowe studenta.

Ten model kształcenia daje możliwość elastycznego kreowania zindywidualizowanej ścieżki edukacji przy wsparciu ekspertów m.in. tutorów, mentorów, absolwentów czy przedstawicieli otoczenia biznesowego.

Obok obowiązkowych na danym kierunku modułów zajęć, student wybiera też w trakcie studiów szereg modułów, które mogą być związane bezpośrednio z kierunkiem, ale nie muszą. Mogą stanowić tzw. moduły międzykierunkowe.

Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na indywidualizację ścieżki studiów ale także na jej interdyscyplinarność.

W modelu kształcenia Da Vinci stawiamy na:

 • praktyczność: Centrum Praktyczności, projektową pracę licencjacką/inżynierską, wykładowców-praktyków, networking, coworking i praktyki,
 • indywidualizację: moduły do wyboru, mentoring, tutoring, e-learning, Tydzień Integracyjny,
 • kompetencje i talenty: kompetencje przyszłości i kierunkowe, talenty wg Gallupa, certyfikaty i indywidualne portfolio.
Collegium Da Vinci wśród najpopularniejszych uczelni w Polsce!
CDV pojawiło się na liście uczelni niepublicznych najczęściej wybieranych przez kandydatów według ogólnej liczby zgłoszeń kandydatów (ponad 1 tys.) na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie w roku akademickim 2022/2023.
Uczelnia pojawiła się w zestawieniu zarówno w obszarze studiów stacjonarnych (na które aplikowało 1951 chętnych), jak i niestacjonarnych (z 1202 chętnymi).


Rekrutacja 2023/2024 wystartowała!


W CDV stawiamy na kierunki studiów, które odpowiadają aktualnemu rynkowi pracy. Wiemy, jak ważne jest aby młodzi ludzie otrzymali staranne wykształcenie i szybkie zatrudnienie - nawet jeszcze w trakcie studiów. Wspieramy naszych studentów na każdym etapie wyższej edukacji, a nasza bezpośrednia współpraca z lokalnymi i międzynarodowymi firmami umożliwia odbycie ciekawych i rozwojowych praktyk studenckich, na których na pewno nie będziesz parzyć kawy!

Poznań to stolica Wielkopolski i główny ośrodek edukacyjny w regionie. W naszym mieście studiuje ponad 112 tysięcy młodych (i tych nieco starszych) osób. Przyciąga ich zarówno piękno i urok Poznania, jak i bogata oferta edukacyjna lokalnych uczelni wyższych.

Collegium Da Vinci - od ponad 20 lat wprowadza młodych, ciekawych ludzi w tajniki ich przyszłych zawodów. Ludzi ciekawych, bo to właśnie ciekawość jest cechą, która każdego dnia popycha nas wszystkich do zdobywania wiedzy.

Nie samą ciekawością jednak zdobywa się świat. Doskonale o tym wiemy, dlatego w naszych salach wykładają praktycy, którzy świetnie znają realia rynku pracy oraz współczesnego biznesu i dzielą się tą wiedzą każdego dnia ze studentami CDV.

Nasza oferta to dokładnie przemyślane, nowoczesne kierunki studiów, które odpowiadają nie tylko na tylko potrzeby studentów, ale też ich przyszłych pracodawców. Dzięki temu masz pewność, że studiując na naszej uczelni uzyskasz solidne podstawy, na których zbudujesz swoją przyszłą karierę.

CDV to dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki, w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. To otwartość na inne kultury, osoby różnych narodowości i przekonań, na potrzeby i wymagania młodych ludzi. To studia w języku angielskim i studia zaoczne/niestacjonarne w sercu Poznania. CDV to też wiedza praktyczna, szansa na szybkie zdobycie doświadczenia zawodowego oraz uczestniczenia w zajęciach dodatkowych i wydarzeniach kulturalnych, które odbywają się w naszych salach.


Kierunki studiów

Już dziś możesz zapisać się na dziesięć kierunków na studiach I stopnia, dwóch – na studiach II stopnia oraz skorzystać z rozbudowanej oferty studiów podyplomowych!


STUDIA I STOPNIA
stacjonarne | niestacjonarne

niestacjonarne

STUDIA II STOPNIA
stacjonarne | niestacjonarne

STUDIA PODYPLOMOWEprzejdź do spisu treści

Studia podyplomowe


Oprócz studiów I i II stopnia, w programie edukacyjnym Collegium da Vinci znajdują się także studia podyplomowe. Zostały one przygotowane z myślą o osobach, które chcą kontynuować swoją edukację na specjalistycznych i nowoczesnych kierunkach studiów. Nasze studia podyplomowe umożliwią Wam zdobycie dodatkowych kwalifikacji zawodowych, tak bardzo istotnych na współczesnym rynku pracy Celem studiów może być zarówno poszerzenie posiadanych już kompetencji w danej branży, natomiast często studia w CDV podejmują osoby, które podejmują decyzję o przebranżowieniu.

Naszą ofertę edukacyjną na studia podyplomowe kierujemy do osób o różnych zainteresowaniach. U nas znajdziesz studia typowo techniczne, ale też ich alternatywy nastawione na zdobywanie wiedzy humanistycznej i biznesowej.


Kilka słów o Collegium da Vinci


Serce naszej uczelni znajduje się w centrum Poznania. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty edukacyjnej.
W CDV oprócz ciekawości cenimy także praktyczność, indywidualizm, kreatywność i otwartość. Nasze sale wykładowe są przygotowane z myślą o potrzebach osób z niepełnosprawnościami, a część kierunków studiów prowadzimy w języku angielskim z myślą o studentach z zagranicy.
Mówimy o sobie, że jesteśmy uczelnią ludzi młodych i ciekawych - ale jesteśmy otwarci na studentów w każdym wieku. Wierzymy, że dla zgłębiania wiedzy nie ma żadnych ograniczeń.

PODYPLOMOWE | IT | ONLINE

Akademia Programowania w Pythonie - online

To kierunek idealny dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się projektowania i budowania aplikacji przy użyciu  języka programowania Python.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | ARTYSTYCZNE

Arteterapia z elementami psychoterapii

Studia w to możliwość oswojenia się z procesem psychoterapii w sytuacjach problemowo złożonych – dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | MARKETING I TECHNOLOGIE | ONLINE

Badania UX

Zrozum lepiej użytkowników i ich potrzeby. Spotkaj się z praktykami, którzy przygotują Cię do używania narzędzi niezbędnych w badaniach UX.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | IT | ONLINE

Big Data - Analytics & Society

Interdyscyplinarne studia łączące wiedzę i praktykę z zakresu informatyki, marketingu, medioznawstwa  i elementów psychologii.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION

Executive Master of Business Administration

EMBA to prestiżowe studia dla managerów średniego i wyższego szczebla, którzy chcą stać się liderami zmian w swoich firmach.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | ARTYSTYCZNE

Fotografia

Ucz się od uznanych fotografów, specjalistów i praktyków! Studia w Collegium Da Vinci rozwiną Twoje praktyczne umiejętności.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | IT

Frontend Developer

Studiuj w Collegium Da Vinci i zdobądź praktyczne umiejętności tworzenia i rozwijania nowoczesnych aplikacji webowych po stronie klienta!
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | ARTYSTYCZNE

Grafika projektowa

Rozwijaj kompetencje w zakresie projektowania graficznego i komunikacji reklamowej. Pracuj w Photoshopie, InDesignie i Illustratorze.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | HR I ZRZĄDZANIE

HR Business Partner

Przygotuj się do elastycznego stawiania czoła kluczowym wyzwaniom stawianym HR Business Partnerowi przez współczesne organizacje.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | MARKETING I TECHNOLOGIE | ONLINE

Nowy marketing

Zdobądź strategiczne kompetencje, które wykorzystasz w planowaniu i realizowaniu działań w internecie dla każdej branży!
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | MARKETING I TECHNOLOGIE

Product & Brand Management

Posiądź kompetencje analityczne i miękkie umiejętności, które pozwolą odpowiednio zdefiniować potrzeby konsumenta i podbić rynek Twoim produktem.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | HR I ZRZĄDZANIE

Zarządzanie projektami

Naucz się, jak sprawnie i skutecznie ułożyć tę projektową układankę. Poznaj metody, narzędzia i umiejętności niezbędne dla project managera.
          czytaj dalej...STUDIA I STOPNIA


I STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Analiza biznesowa i Data Science

Analiza biznesowa i data science to studia licencjackie łączące takie obszary, jak ekonomia, informatyka oraz zarządzanie. W ich ramach nauczysz się programować oraz obsługiwać i konfigurować informatyczne systemy wspierające proces zarządzania danymi big data. Big Data to według raportu “Przyszłość edukacji. Scenariusze 2046” przygotowanemu we współpracy z infuture.institute branża przyszłości
          czytaj dalej...

I STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Biznes Manager

Po ukończeniu kierunku z łatwością będziesz mógł komunikować się z partnerami biznesowymi w sprawach zawodowych (również w języku obcym) oraz skutecznie realizować zlecone zadania, negocjować zasady współpracy czy ustalać warunki zawieranych umów.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Creative Management

Creative management is a novel approach to management processes that goes beyond conventional patterns. It revolves around the use of Design Thinking, teamwork focused on creative, imaginative problem solving as well as the search for innovative product and service ideas.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Game Development

Game Development w CDV wyróżnia się praktycznym podejściem do nauki, kładzie nacisk na zdobywanie potrzebnych w branży gier wiedzy i doświadczeń. W ramach zajęć, już od pierwszego roku studiów będziesz w zespołach projektować i tworzyć prototypy gier, analizować je oraz otrzymywać informacje zwrotne od wykładowców praktyków.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Grafika

Grafika w CDV w unikalny sposób łączy naukę projektowania w oparciu o nowoczesne programy graficzne z tradycyjnymi kompetencjami plastycznymi (malarstwem, rysunkiem, rzeźbą) oraz artystycznym spojrzeniem na świat.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | NIESTACJONARNE

Grafika online

Grafika w CDV w unikalny sposób łączy naukę projektowania w oparciu o nowoczesne programy graficzne z tradycyjnymi kompetencjami plastycznymi (malarstwem, rysunkiem, rzeźbą) oraz artystycznym spojrzeniem na świat.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Information Technology

IT studies at CDV are focused on teaching practical skills. You’ll be provided with up-to-date knowledge and the latest solutions only.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Informatyka

Informatyka w CDV to studia nastawione na przekazywanie praktycznych umiejętności. Uczymy tylko i wyłącznie współczesnej wiedzy i najnowszych rozwiązań.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | NIESTACJONARNE

Informatyka online

Informatyka w CDV to studia nastawione na przekazywanie praktycznych umiejętności. Uczymy tylko i wyłącznie współczesnej wiedzy i najnowszych rozwiązań.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Mediaworking

Mediaworking to studia łączące wiele obszarów: marketing online, nowe media, technologie, media relations, studia social media, PR i e-PR, dziennikarstwo oraz grafikę. Kierunek został stworzony we współpracy z firmami wyznaczającymi trendy w biznesie internetowym. Dzięki temu kształcisz swoje umiejętności na rzeczywistych case study – przykładach zaczerpniętych bezpośrednio z biznesu.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | NIESTACJONARNE

Mediaworking online

Mediaworking to studia łączące wiele obszarów: marketing online, nowe media, technologie, media relations, studia social media, PR i e-PR, dziennikarstwo oraz grafikę. Kierunek został stworzony we współpracy z firmami wyznaczającymi trendy w biznesie internetowym. Dzięki temu kształcisz swoje umiejętności na rzeczywistych case study – przykładach zaczerpniętych bezpośrednio z biznesu.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Zarządzanie kreatywne

Zarządzanie kreatywne to nowoczesny sposób patrzenia na procesy zarządzania, który wychodzi poza klasyczne schematy. Koncentruje się na wykorzystaniu metody Design Thinking, pracy zespołowej nastawionej na kreatywne i twórcze rozwiązywanie problemów, poszukiwaniu innowacyjnych pomysłów dotyczących produktów i usług. Spotkasz się tu z fascynującymi, praktycznymi aspektami wykorzystania wiedzy i ciekawymi, kreatywnymi, myślącymi nieszablonowo ludźmi.
          czytaj dalej...

I STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Zarządzanie w IT

Zarządzanie w IT to interdyscyplinarne studia o profilu praktycznym. Jeśli chcesz łączyć kluczowe kompetencje z zakresu zarządzania i projektowania nowych przedsięwzięć biznesowych i gospodarczych – to kierunek dla Ciebie!
          czytaj dalej...


STUDIA II STOPNIA


II STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Marketing internetowy

Pracuj w zawodach przyszłości związanych z internetem! Łącz kompetencje miękkie z wiedzą techniczną i wyprzedź konkurencję!
Marketing internetowy to interdyscyplinarne studia magisterskie, podczas których rozwiniesz kompetencje z zakresu komunikacji masowej i spersonalizowanej.
          czytaj dalej...

II STOPNIA | STACJONARNE | NIESTACJONARNE

Zarządzanie kreatywne

To oferta skierowana do obecnych i przyszłych innowatorów, którzy w ramach zarządzania firmą będą potrafili wykorzystać potencjał gospodarki elektronicznej, umiejętności projektantów i nowoczesne metody zarządzania projektami. To miejsce dla Ciebie, jeśli chcesz rozwijać kompetencje w zakresie kreatywnego spojrzenia na...
          czytaj dalej...


STUDIA PODYPLOMOWE


PODYPLOMOWE | IT | ONLINE

Akademia Programowania w Pythonie - online

To kierunek idealny dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się projektowania i budowania aplikacji przy użyciu  języka programowania Python.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | ARTYSTYCZNE

Arteterapia z elementami psychoterapii

Studia w to możliwość oswojenia się z procesem psychoterapii w sytuacjach problemowo złożonych – dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | MARKETING I TECHNOLOGIE | ONLINE

Badania UX

Zrozum lepiej użytkowników i ich potrzeby. Spotkaj się z praktykami, którzy przygotują Cię do używania narzędzi niezbędnych w badaniach UX.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | IT | ONLINE

Big Data - Analytics & Society

Interdyscyplinarne studia łączące wiedzę i praktykę z zakresu informatyki, marketingu, medioznawstwa  i elementów psychologii.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION

Executive Master of Business Administration

EMBA to prestiżowe studia dla managerów średniego i wyższego szczebla, którzy chcą stać się liderami zmian w swoich firmach.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | ARTYSTYCZNE

Fotografia

Ucz się od uznanych fotografów, specjalistów i praktyków! Studia w Collegium Da Vinci rozwiną Twoje praktyczne umiejętności.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | IT

Frontend Developer

Studiuj w Collegium Da Vinci i zdobądź praktyczne umiejętności tworzenia i rozwijania nowoczesnych aplikacji webowych po stronie klienta!
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | ARTYSTYCZNE

Grafika projektowa

Rozwijaj kompetencje w zakresie projektowania graficznego i komunikacji reklamowej. Pracuj w Photoshopie, InDesignie i Illustratorze.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | HR I ZRZĄDZANIE

HR Business Partner

Przygotuj się do elastycznego stawiania czoła kluczowym wyzwaniom stawianym HR Business Partnerowi przez współczesne organizacje.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | MARKETING I TECHNOLOGIE | ONLINE

Nowy marketing

Zdobądź strategiczne kompetencje, które wykorzystasz w planowaniu i realizowaniu działań w internecie dla każdej branży!
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | MARKETING I TECHNOLOGIE

Product & Brand Management

Posiądź kompetencje analityczne i miękkie umiejętności, które pozwolą odpowiednio zdefiniować potrzeby konsumenta i podbić rynek Twoim produktem.
          czytaj dalej...

PODYPLOMOWE | HR I ZRZĄDZANIE

Zarządzanie projektami

Naucz się, jak sprawnie i skutecznie ułożyć tę projektową układankę. Poznaj metody, narzędzia i umiejętności niezbędne dla project managera.
          czytaj dalej...Kierunki wykładane na uczelni:

analiza biznesowa i data science I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
biznes manager I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
creative management I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
game development I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
grafika I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
grafika online I stopnia Niestacjonarny
information technology I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
informatyka I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
informatyka online I stopnia Niestacjonarny
marketing internetowy II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
mediaworking I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
mediaworking online I stopnia Niestacjonarny
zarządzanie kreatywne I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny   |   II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
zarządzanie w IT I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny

Studia podyplomowe na uczelni:

akademia programowania w pythonie - online
arteterapia z elementami psychoterapii
badania UX
big data - analytics and society
executive master of business administration
fotografia
frontend developer
grafika projektowa
HR business partner
nowy marketing
product and brand management
zarządzanie projektami

Główny adres uczelni

 • Collegium Da Vinci
  ul. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
 •  
 • Telefon: 61 27 11 000
 • Fax: 61 27 11 199
 • Email: info@cdv.pl
 • Strona: http://cdv.pl

Adres i godziny otwarcia Biura Rekrutacji

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8.30-16.00
wtorek 8.30-16.00
środa 8.30-16.00
czwartek 8.30-16.00
piątek 8.30-16.00

Adres:
ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
Pokój R005, piętro 0, Rotunda

Studia I stopnia
tel. 697 690 034
tel. 667 520 739
rekrutacja@cdv.pl

Studia dyplomowe II stopnia i podyplomowe
697 230 138
rekrutacja@cdv.pl
podyplomowe@cdv.pl

Jak do nas trafić

Powiązane kierunki

Zarządzanie w IT

to studia o profilu praktycznym, które pozwolą Ci rozwinąć kompetencje w zakresie zarządzania, a jednocześnie zdobyć praktyczną wiedzę o wykorzystaniu technik i systemów informatycznych.

czytaj dalej

Game Development w Collegium Da Vinci

wyróżnia się praktycznym podejściem do nauki, kładzie nacisk na zdobywanie potrzebnych w branży gier wiedzy i doświadczeń. Studia projektowanie gier komputerowych w CDV Poznań to przede wszystkim praktyka, dlatego w ramach zajęć, już od pierwszego roku studiów będziesz w zespołach projektować i tworzyć prototypy gier.

czytaj dalej

Mediaworking

to studia łączące wiele obszarów: marketing online, nowe media, technologie, media relations, studia social media, PR i e-PR, dziennikarstwo oraz grafikę

czytaj dalej

Analiza biznesowa i Data Science

to studia licencjackie łączące takie obszary, jak ekonomia, informatyka, analiza danych oraz zarządzanie. Nauczysz się na nich programować oraz obsługiwać i konfigurować informatyczne systemy wspierające proces zarządzania danymi.

czytaj dalej

Urban Management

Studia te kształcą profesjonalnych managerów przyszłości biegle posługujących się nowoczesnymi technologiami i potrafiących efektywnie zarządzać wielowymiarowymi projektami w obszarze urbanistyki, z uwzględnieniem interesów wielu stron oraz z dbałością o środowisko naturalne.

czytaj dalej

Powiązane artykuły

Poznaj Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci to jedna z najlepszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, a jej najlepszymi ambasadorami są wspaniali studenci i absolwenci, otwarci na młodego człowieka wykładowcy i partnerzy biznesowi oraz władze.

czytaj dalej

Collegium Da Vinci - jakość kształcenia

Wysoką jakość kształcenia w Collegium Da Vinci zagwarantuje wdrożony i ciągle doskonalony Wewnętrzny System Zapewnienia Jakości Kształcenia, który uwzględnia specyficzne potrzeby Uczelni.

czytaj dalej

Fotografia - studia podyplomowe w Poznaniu

Studia na kierunku FOTOGRAFIA w Collegium Da Vinci mają formułę warsztatową.

czytaj dalej

Odnawialne źródła energii dla biznesu

Celem Studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy z obszaru technologii odnawialnych źródeł energii wraz z umiejętnością praktycznego wykorzystania wiedzy w rozwoju swojego biznesu.

czytaj dalej

Nowy marketing - studia podyplomowe w Collegium Da Vinci

Marketing internetowy dzisiaj to nie tylko tradycyjne już narzędzia SEO/SEM, PPC, Social Media Marketing, czy reklama display.

czytaj dalej

Fashion & New Media - studia podyplomowe w Collegium Da Vinci

Kierunek Fashion & New Media łączy socjologiczno-badawcze spojrzenie z humanistyczną wrażliwością i umiejętnością poruszania się w świecie nowych technologii i mediów.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane