Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci

Rektor: prof. CDV, dr hab. Marek Zieliński

przejdź do spisu treści

Rozwijaj się na Uczelni Ludzi Ciekawych!


Collegium Da Vinci to uczelnia, gdzie w przyjaznej atmosferze, ciekawi świata ludzie, pracownicy przyszłości, odkrywają swoje pasje i pozyskują najbardziej aktualną wiedzę praktyczną. A to wszystko zgodnie z nowym modelem kształcenia Da Vinci – innowacyjnym, autorskim projektem modelu edukacji wyższej!

Collegium Da Vinci w Poznaniu to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce. Od ponad 27 lat z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym.Poznaj Collegium Da Vinci


Model kształcenia Da Vinci, obok koncentracji na kształceniu kompetencji przyszłości, wzorem zachodnich uniwersytetów, pozwala na daleko posuniętą indywidualizację ścieżki studiów tak, by jak najbardziej dopasować ją pod umiejętności, talenty, oczekiwania i możliwości czasowe studenta.

Ten model kształcenia daje możliwość elastycznego kreowania zindywidualizowanej ścieżki edukacji przy wsparciu ekspertów m.in. tutorów, mentorów, absolwentów czy przedstawicieli otoczenia biznesowego.

Obok obowiązkowych na danym kierunku modułów zajęć, student wybiera też w trakcie studiów szereg modułów, które mogą być związane bezpośrednio z kierunkiem, ale nie muszą. Mogą stanowić tzw. moduły międzykierunkowe.

Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na indywidualizację ścieżki studiów ale także na jej interdyscyplinarność.

W modelu kształcenia Da Vinci stawiamy na:

 • praktyczność: Centrum Praktyczności, projektową pracę licencjacką/inżynierską, wykładowców-praktyków, networking, coworking i praktyki,
 • indywidualizację: moduły do wyboru, mentoring, tutoring, e-learning, Tydzień Integracyjny,
 • kompetencje i talenty: kompetencje przyszłości i kierunkowe, talenty wg Gallupa, certyfikaty i indywidualne portfolio.
Collegium Da Vinci wśród najpopularniejszych uczelni w Polsce!
CDV po raz kolejny pojawiło się na liście uczelni niepublicznych najczęściej wybieranych przez kandydatów według ogólnej liczby zgłoszeń kandydatów (ponad 1 tys.) na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie w roku akademickim 2023/2024.
Uczelnia pojawiła się w zestawieniu zarówno w obszarze studiów stacjonarnych (na które aplikowało 1999 chętnych), jak i niestacjonarnych (z 1620 chętnymi).


Rekrutacja 2024/2025 wystartowała!


W CDV stawiamy na kierunki studiów, które odpowiadają aktualnemu rynkowi pracy. Wiemy, jak ważne jest aby młodzi ludzie otrzymali staranne wykształcenie i szybkie zatrudnienie - nawet jeszcze w trakcie studiów. Wspieramy naszych studentów na każdym etapie wyższej edukacji, a nasza bezpośrednia współpraca z lokalnymi i międzynarodowymi firmami umożliwia odbycie ciekawych i rozwojowych praktyk studenckich, na których na pewno nie będziesz parzyć kawy!

Poznań to stolica Wielkopolski i główny ośrodek edukacyjny w regionie. W naszym mieście studiuje ponad 112 tysięcy młodych (i tych nieco starszych) osób. Przyciąga ich zarówno piękno i urok Poznania, jak i bogata oferta edukacyjna lokalnych uczelni wyższych.

Collegium Da Vinci od ponad 27 lat wprowadza młodych, ciekawych ludzi w tajniki ich przyszłych zawodów. Ludzi ciekawych, bo to właśnie ciekawość jest cechą, która każdego dnia popycha nas wszystkich do zdobywania wiedzy.

Nie samą ciekawością jednak zdobywa się świat. Doskonale o tym wiemy, dlatego w naszych salach wykładają praktycy, którzy świetnie znają realia rynku pracy oraz współczesnego biznesu i dzielą się tą wiedzą każdego dnia ze studentami CDV.

Nasza oferta to dokładnie przemyślane, nowoczesne kierunki studiów, które odpowiadają nie tylko na tylko potrzeby studentów, ale też ich przyszłych pracodawców. Dzięki temu masz pewność, że studiując na naszej uczelni uzyskasz solidne podstawy, na których zbudujesz swoją przyszłą karierę.

CDV to dwa nowoczesne, czteropiętrowe budynki, w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. To otwartość na inne kultury, osoby różnych narodowości i przekonań, na potrzeby i wymagania młodych ludzi. To studia w języku angielskim i studia dzienne/zaoczne/online w sercu Poznania. CDV to też wiedza praktyczna, szansa na szybkie zdobycie doświadczenia zawodowego oraz uczestniczenia w zajęciach dodatkowych i wydarzeniach kulturalnych, które odbywają się w naszych salach.


Kierunki studiów

Już dziś możesz zapisać się na 12 kierunków na studiach I stopnia, 3 – na studiach II stopnia oraz skorzystać z rozbudowanej oferty studiów podyplomowych! 


STUDIA I STOPNIA
stacjonarne | niestacjonarne

niestacjonarne

STUDIA II STOPNIA
stacjonarne | niestacjonarneSTUDIA PODYPLOMOWEprzejdź do spisu treści

Studia podyplomowe


Oprócz studiów I i II stopnia, w programie edukacyjnym Collegium da Vinci znajdują się także studia podyplomowe. Zostały one przygotowane z myślą o osobach, które chcą kontynuować swoją edukację na specjalistycznych i nowoczesnych kierunkach studiów. Nasze studia podyplomowe umożliwią Wam zdobycie dodatkowych kwalifikacji zawodowych, tak bardzo istotnych na współczesnym rynku pracy Celem studiów może być zarówno poszerzenie posiadanych już kompetencji w danej branży, natomiast często studia w CDV podejmują osoby, które podejmują decyzję o przebranżowieniu.

Naszą ofertę edukacyjną na studia podyplomowe kierujemy do osób o różnych zainteresowaniach. U nas znajdziesz studia typowo techniczne, ale też ich alternatywy nastawione na zdobywanie wiedzy humanistycznej i biznesowej.

Serce naszej uczelni znajduje się w centrum Poznania. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty edukacyjnej.
W CDV oprócz ciekawości cenimy także praktyczność, indywidualizm, kreatywność i otwartość. Nasze sale wykładowe są przygotowane z myślą o potrzebach osób z niepełnosprawnościami...
Mówimy o sobie, że jesteśmy uczelnią ludzi młodych i ciekawych - ale jesteśmy otwarci na studentów w każdym wieku. Wierzymy, że dla zgłębiania wiedzy nie ma żadnych ograniczeń.

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe
w CDV Poznań!

Akademia Programowania w Pythonie (studia online)

Kierunek zapoznaje z szerokimi możliwościami zastosowania języka Python – od data science, przez machine learning po tworzenie aplikacji internetowych.
      POZNAJ KIERUNEK


Arteterapia z elementami psychoterapii

Kierunek daje wiedzę, jak umiejętnie dobierać metody terapeutyczne. Oswaja z procesem psychoterapii w edukacji, wychowaniu, rozwiązywaniu problemów.
      POZNAJ KIERUNEK


Badania UX (również online)

Zostań UX researcherem projektującym doświadczenia, w które chcą się angażować użytkownicy!
      POZNAJ KIERUNEK


Big Data – Analytics & Society (również online)

Kierunek kształci specjalistów, którzy będą w stanie kompleksowo analizować dane i realizować badania społeczne i marketingowe.
      POZNAJ KIERUNEK


ESG Management

Studia zaprojektowano z myślą o idei zrównoważonego rozwoju, która jest obecnie najsilniejszym trendem unijnych regulacji.
      POZNAJ KIERUNEK


Executive Master of Business Administration

Executive Master of Business Administration w Collegium Da Vinci to managerskie studia podyplomowe skierowane do kadry zarządzającej...
      POZNAJ KIERUNEK


Fotografia

Program kierunku zbudowano w oparciu o siedem pracowni praktycznych, w ramach których słuchacze realizują ćwiczenia z różnych dziedzin fotografii.
      POZNAJ KIERUNEK


Frontend Developer (również online)

Zdobądź umiejętności z zakresu tworzenia i rozwijania aplikacji webowych po stronie klienta (frontend).
      POZNAJ KIERUNEK


Grafika projektowa

Naucz się obsługi programów z pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, czy InDesign do tworzenia materiałów drukowanych, digitalowych oraz motion.
      POZNAJ KIERUNEK


HR Business Partner

Przygotuj się do elastycznego stawiania czoła kluczowym wyzwaniom stawianym HR Business Partnerowi przez współczesne organizacje.
      POZNAJ KIERUNEK


Nowy marketing

Zdobądź strategiczne kompetencje, które wykorzystasz w planowaniu i realizowaniu działań w internecie dla każdej branży!
      POZNAJ KIERUNEK


Pentester - tester bezpieczeństwa

Studia powstały w odpowiedzi na rozwijającą się dynamicznie branżę IT i potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa – zarówno użytkownikom, jak i...
      POZNAJ KIERUNEK


Product & Brand Management

Posiądź kompetencje analityczne i miękkie umiejętności, które pozwolą odpowiednio zdefiniować potrzeby konsumenta i podbić rynek Twoim produktem.
      POZNAJ KIERUNEK


Prognozowanie i implementacja trendów

Kierunek kształci przyszłych badaczy, analityków i strategów, którzy będą potrafili wspierać organizacje w zakresie wskazywania kierunków rozwoju.
      POZNAJ KIERUNEK


Zarządzanie hybrydowe

Nowoczesny kierunek zaprojektowany w odpowiedzi na rosnące znaczenie pracy hybrydowej i zdalnej w wielu firmach.
      POZNAJ KIERUNEK


Zarządzanie projektami

To nowoczesny kierunek zaprojektowany z myślą o przyszłych liderach projektów, którzy z łatwością odnajdą się w realizowaniu zadań w ciągle...
      POZNAJ KIERUNEK


Zarządzanie transformacją cyfrową

Specjaliści w zakresie transformacji cyfrowej potrzebni są dziś praktycznie w każdej branży – od IT, przez e-commerce, finanse, produkcję, edukację, marketing, aż...
      POZNAJ KIERUNEK


STUDIA I STOPNIA
stacjonarne | niestacjonarne

Analiza biznesowa i Data Science

Analiza biznesowa i data science to interdyscyplinarne studia z analityki ekonomicznej, łączące w sobie zagadnienia z ekonomii, informatyki oraz zarządzania.

POZNAJ KIERUNEK


Biznes Manager

Nowoczesny kierunek odpowiadający na potrzeby zmieniającego się rynku pracy. Łączy istotne obszary: zarządzania, administracji, komunikacji oraz negocjacji.

POZNAJ KIERUNEK


Creative Management

Modern study programme which combines the areas of marketing, management, innovation and personal development.

POZNAJ KIERUNEK


E-commerce

Kierunek, który kształci specjalistów, którzy zarówno poprowadzą własne e-sklepy, jak i zajmą się strategią sprzedaży, marketingu czy logistyką w większych...

POZNAJ KIERUNEK


Game Development

Nowoczesny kierunek odpowiadający na potrzeby rozwijającej się szybko branży gier. Kształci specjalistów z praktycznymi umiejętnościami, szeroką...

POZNAJ KIERUNEK


Grafika

Grafika to kierunek łączący tradycyjne kompetencje plastyczne – malarstwo, rysunek i rzeźbę – z projektowaniem przy użyciu nowoczesnego...

POZNAJ KIERUNEK


Information Technology

Study programme focused on acquiring practical skills in the field of new technologies: programming, artificial intelligence, computer networks and the Internet of...

POZNAJ KIERUNEK


Informatyka

Kierunek nastawiony na zdobywanie praktycznych umiejętności z zakresu nowych technologii: programowania, sztucznej inteligencji, sieci...

POZNAJ KIERUNEK


Kreatywna produkcja filmowa

Kształci specjalistów, którzy odnajdą się w świecie filmu jako producenci kreatywni – oprócz organizacji produkcji, zarządzania ludźmi i finansami będą mieć...

POZNAJ KIERUNEK


Mediaworking

Nowoczesny kierunek łączący wiele obszarów: marketing online, nowe media, social media, public relations, dziennikarstwo oraz grafikę.

POZNAJ KIERUNEK


Zarządzanie kreatywne

Zarządzanie kreatywne to nowoczesny kierunek łączący obszary marketingu, zarządzania, innowacji oraz rozwoju osobistego. Nastawiony jest na...

POZNAJ KIERUNEK


Zarządzanie w IT

Interdyscyplinarny kierunek na styku zarządzania i IT. Rozwija kompetencje niezbędne w prowadzeniu projektów i rozwoju produktów w sektorze IT:...

POZNAJ KIERUNEK


STUDIA I STOPNIA
niestacjonarne

Informatyka online

Kierunek nastawiony na zdobywanie praktycznych umiejętności z zakresu nowych technologii: programowania, sztucznej inteligencji, sieci...

POZNAJ KIERUNEK


Mediaworking online

To nowoczesny kierunek łączący wiele obszarów: marketing online, nowe media, social media, public relations, dziennikarstwo oraz grafikę.

      POZNAJ KIERUNEK


STUDIA II STOPNIA
stacjonarne | niestacjonarne

Informatyka 

Kierunek ten kształci wysokiej klasy specjalistów, którzy z łatwością odnajdą się w świecie sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwa.

      POZNAJ KIERUNEK


Marketing internetowy

To nowoczesne studia dla osób, które planują swoją karierę zawodową w zawodach przyszłości, związanych z internetem.

      POZNAJ KIERUNEK


Zarządzanie kreatywne

To nowoczesne studia menedżerskie dla osób, które chcą wykorzystywać narzędzia pracy projektowej w zarządzaniu markami, projektami i zespołami.

      POZNAJ KIERUNEK


STUDIA PODYPLOMOWE

Akademia Programowania w Pythonie (studia online)

Kierunek zapoznaje z szerokimi możliwościami zastosowania języka Python – od data science, przez machine learning po tworzenie aplikacji internetowych.
      POZNAJ KIERUNEK


Arteterapia z elementami psychoterapii

Kierunek daje wiedzę, jak umiejętnie dobierać metody terapeutyczne. Oswaja z procesem psychoterapii w edukacji, wychowaniu, rozwiązywaniu problemów.
      POZNAJ KIERUNEK


Badania UX (również online)

Zostań UX researcherem projektującym doświadczenia, w które chcą się angażować użytkownicy!
      POZNAJ KIERUNEK


Big Data – Analytics & Society (również online)

Kierunek kształci specjalistów, którzy będą w stanie kompleksowo analizować dane i realizować badania społeczne i marketingowe.
      POZNAJ KIERUNEK


ESG Management

Studia zaprojektowano z myślą o idei zrównoważonego rozwoju, która jest obecnie najsilniejszym trendem unijnych regulacji.
      POZNAJ KIERUNEK


Executive Master of Business Administration

Executive Master of Business Administration w Collegium Da Vinci to managerskie studia podyplomowe skierowane do kadry zarządzającej...
      POZNAJ KIERUNEK


Fotografia

Program kierunku zbudowano w oparciu o siedem pracowni praktycznych, w ramach których słuchacze realizują ćwiczenia z różnych dziedzin fotografii.
      POZNAJ KIERUNEK


Frontend Developer (również online)

Zdobądź umiejętności z zakresu tworzenia i rozwijania aplikacji webowych po stronie klienta (frontend).
      POZNAJ KIERUNEK


Grafika projektowa

Naucz się obsługi programów z pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, czy InDesign do tworzenia materiałów drukowanych, digitalowych oraz motion.
      POZNAJ KIERUNEK


HR Business Partner

Przygotuj się do elastycznego stawiania czoła kluczowym wyzwaniom stawianym HR Business Partnerowi przez współczesne organizacje.
      POZNAJ KIERUNEK


Nowy marketing

Zdobądź strategiczne kompetencje, które wykorzystasz w planowaniu i realizowaniu działań w internecie dla każdej branży!
      POZNAJ KIERUNEK


Pentester - tester bezpieczeństwa

Studia powstały w odpowiedzi na rozwijającą się dynamicznie branżę IT i potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa – zarówno użytkownikom, jak i...
      POZNAJ KIERUNEK


Product & Brand Management

Posiądź kompetencje analityczne i miękkie umiejętności, które pozwolą odpowiednio zdefiniować potrzeby konsumenta i podbić rynek Twoim produktem.
      POZNAJ KIERUNEK


Prognozowanie i implementacja trendów

Kierunek kształci przyszłych badaczy, analityków i strategów, którzy będą potrafili wspierać organizacje w zakresie wskazywania kierunków rozwoju.
      POZNAJ KIERUNEK


Zarządzanie hybrydowe

Nowoczesny kierunek zaprojektowany w odpowiedzi na rosnące znaczenie pracy hybrydowej i zdalnej w wielu firmach.
      POZNAJ KIERUNEK


Zarządzanie projektami

To nowoczesny kierunek zaprojektowany z myślą o przyszłych liderach projektów, którzy z łatwością odnajdą się w realizowaniu zadań w ciągle...
      POZNAJ KIERUNEK


Zarządzanie transformacją cyfrową

Specjaliści w zakresie transformacji cyfrowej potrzebni są dziś praktycznie w każdej branży – od IT, przez e-commerce, finanse, produkcję, edukację, marketing, aż...
      POZNAJ KIERUNEKKierunki wykładane na uczelni:

analiza biznesowa i data science I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
biznes manager I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
creative management I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
game development I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
grafika I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
grafika online I stopnia Niestacjonarny
information technology I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
informatyka I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny   |   II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
informatyka online I stopnia Niestacjonarny
kreatywna produkcja filmowa I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
marketing internetowy II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
mediaworking I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
mediaworking online I stopnia Niestacjonarny
zarządzanie kreatywne I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny   |   II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny
zarządzanie w IT I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny

Studia podyplomowe na uczelni:

akademia programowania w pythonie - online
arteterapia z elementami psychoterapii
badania UX
big data - analytics and society
executive master of business administration
fotografia
frontend developer
grafika projektowa
HR business partner
nowy marketing
pentester - tester bezpieczeństwa
product and brand management
prognozowanie i implementacja trendów
zarządzanie hybrydowe
zarządzanie projektami
zarządzanie transformacją cyfrową

Główny adres uczelni

 • Collegium Da Vinci
  ul. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
 •  
 • Telefon: 697 690 034, 697 230 138
 • Fax: 61 27 11 199
 • Email: rekrutacja@cdv.pl
 • Strona: http://cdv.pl

Adres i godziny otwarcia Biura Rekrutacji

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8.30-16.00
wtorek 8.30-16.00
środa 8.30-16.00
czwartek 8.30-16.00
piątek 8.30-16.00

Adres:
ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
Pokój R005, piętro 0, Rotunda

Studia I stopnia
tel. 697 690 034
tel. 667 520 739
rekrutacja@cdv.pl

Studia dyplomowe II stopnia i podyplomowe
697 230 138
rekrutacja@cdv.pl
podyplomowe@cdv.pl

Jak do nas trafić

Powiązane kierunki

Zarządzanie w IT

to studia o profilu praktycznym, które pozwolą Ci rozwinąć kompetencje w zakresie zarządzania, a jednocześnie zdobyć praktyczną wiedzę o wykorzystaniu technik i systemów informatycznych.

czytaj dalej

Game Development w Collegium Da Vinci

Studia projektowanie gier komputerowych w CDV Poznań to przede wszystkim praktyka, dlatego w ramach zajęć, już od pierwszego roku studiów będziesz w zespołach projektować i tworzyć prototypy gier.

czytaj dalej

Mediaworking

to studia łączące wiele obszarów: marketing online, nowe media, technologie, media relations, studia social media, PR i e-PR, dziennikarstwo oraz grafikę

czytaj dalej

Analiza biznesowa i Data Science

to studia licencjackie łączące takie obszary, jak ekonomia, informatyka, analiza danych oraz zarządzanie. Nauczysz się na nich programować oraz obsługiwać i konfigurować informatyczne systemy wspierające proces zarządzania danymi.

czytaj dalej

Urban Management

Studia te kształcą profesjonalnych managerów przyszłości biegle posługujących się nowoczesnymi technologiami i potrafiących efektywnie zarządzać wielowymiarowymi projektami w obszarze urbanistyki, z uwzględnieniem interesów wielu stron oraz z dbałością o środowisko naturalne.

czytaj dalej

Powiązane artykuły

Poznaj Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci to jedna z najlepszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, a jej najlepszymi ambasadorami są wspaniali studenci i absolwenci, otwarci na młodego człowieka wykładowcy i partnerzy biznesowi oraz władze.

czytaj dalej

Collegium Da Vinci - jakość kształcenia

Wysoką jakość kształcenia w Collegium Da Vinci zagwarantuje wdrożony i ciągle doskonalony Wewnętrzny System Zapewnienia Jakości Kształcenia, który uwzględnia specyficzne potrzeby Uczelni.

czytaj dalej

Fotografia - studia podyplomowe w Poznaniu

FOTOGRAFIA w Collegium Da Vinci

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane