Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

British School - Warszawa Wola - Centrum

British School - Warszawa Wola - Centrum


British School Warszawa Wola - Centrum to oddział jednej z największych i najbardziej renomowanych szkół językowych w Polsce. Oferujemy wysokiej jakości kształcenie nowoczesnymi i skutecznymi metodami dydaktycznymi w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim oraz włoskim.

Nasza kadra i poziom nauczania

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę nauczycieli, prowadzącą zajęcia w przyjaznej atmosferze, aby efektywnie wykorzystać Twój czas. Naszym celem jest zapewnienie edukacji językowej na najwyższym poziomie, dopasowując program nauczania do potrzeb indywidualnych oraz grupowych. W Naszej ofercie znajdą Państwo również kursy przeznaczone dla firm. Zajęcia prowadzone są dla młodzieży i dorosłych, a z myślą o najmłodszych stworzyliśmy KIDS CLUB, który pomoże maluchom zdobyć wiedzę poprzez gry i zabawy, a także odkryć świat w nowy sposób, za pomocą języka obcego. Oferujemy również kursy przygotowujące do matury podstawowej lub rozszerzonej, egzaminu gimnazjalnego oraz kursy konwersacyjne.


Komfort i zadowolenie

Dostosowując się do potrzeb naszych kursantów proponujemy kursy poranne dla osób dysonujących wolnym czasem od rana, kursy sobotnie proponujemy dla osób posiadającym wolny czas w soboty w godzinach porannych oraz kursy indywidualne będące elastyczną formą nauczania, dostosowując termin, częstotliwość oraz program zajęć do indywidualnych oczekiwań kursantów.


Platforma e-learningowa

British School posiada również nowoczesną, funkcjonalną, a przede wszystkim bezpłatną platformę e-learningową stworzoną specjalnie dla studentów uczących się w naszej szkole. Daje ona możliwość nauki języków obcych przez Internet z każdego miejsca na świecie, wykorzystując materiały udostępniane podczas kursów.


Rabaty

Dla osób zainteresowanych nauką w naszej szkole przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.


Kursy

Język angielski

Kids Club - kursy dla dzieci 3-6 lat

Na tych zajęciach dzieci odkrywają świat w nowy sposób, za pomocą obcego języka. Jest to dla nich nowe doświadczenie, które, jeśli jest odbierane pozytywnie, zaowocuje chęcią dalszej nauki. To zdobywanie wiedzy poprzez gry i zabawy, a także, dla niektórych dzieci, pierwszy kontakt z rówieśnikami. Na zajęciach uczniowie poznają obyczaje i święta celebrowane w krajach anglojęzycznych, co przyczynia się do szerszego rozwoju intelektualnego, a także rozbudza wrażliwość na inne kultury.

Po ukończeniu kursu dzieci potrafią przedstawić się, reagują na polecenia oraz posługują się słownictwem z różnych zakresów tematycznych. 

Juniors - kursy dla dzieci 7-10 lat

Jest to poziom przeznaczony dla dzieci w wieku od I do III klasy SP. Zajęcia dla tej grupy wiekowej są prowadzone przez filologów angielskich, którzy przeszli specjalistyczne szkolenia pod kątem nauczania dzieci młodszych. Materiał metodyczny jest szczegółowo dobrany do zainteresowań, tempa nauki i temperamentu dzieci. Nauka języka angielskiego w grupach Junior prowadzona jest głównie w formie zabawy, gry, piosenki i naturalnego sposobu przyswajania języka.

Przed zapisem na kurs, bezpłatnie sprawdzamy stopień znajomości języka, dzięki testom poziomującym. Na tej podstawie, dzieci przydzielani są do grup według następujących poziomów zaawansowania:

 • JUNIOR 0 - klasa  I SP
 • JUNIOR I, JUNIOR II, JUNIOR III - wg. stopnia zaawansowania
Teens - kursy dla dzieci 11-15 lat

Poziom TEEN jest jednym z ważniejszych etapów w rozwoju umiejętności językowych dziecka. Sposób wprowadzania nowego materiału dla tej grupy wiekowej to wielka przygoda dla nauczyciela i dziecka. Materiały są dodatkowo skrupulatnie dobierane przez nauczyciela, tak aby jak najlepiej odzwierciedlały świat nastolatka. Lektorzy wybierają najbardziej odpowiednie strategie nauczania, dostosowane do wieku i temperamentu uczniów.

Poziom Teen daje solidną bazę w dziedzinie gramatyki, rozumienia ze słuchu, czytania, pisania i języka mówionego. Taki poziom przygotowania zapewni możliwość dalszej nauki w Polsce i za granicą.

SCHEMAT POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA:

 • BEGINNER TEEN - PRE A1
 • ELEMENTARY TEEN - A1
 • PRE - INTERMEDIATE TEEN - A2
 • INTERMEDIATE TEEN - B1
 • UPPER - INTERMEDIATE TEEN - B2

W ramach kursu dodatkowo 4h konwersacji z Native Speaker em  GRATIS

Adults - dorośli i młodzież od 16 lat

Poziom ADULTS przeznaczony jest dla młodzieży licealnej oraz dorosłych. Są to kursy na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Tematy kursów koncentrują się wokół życia codziennego, rozrywki, zainteresowań i zagadnień społecznych. Dzięki urozmaiconym technikom pracy zapewniamy kursantom wszechstronny i systematyczny rozwój ich umiejętności językowych tzn. mówienia, słuchania, czytania i pisania.

Na naszych kursach kładziemy szczególny nacisk na konwersacje. Uczymy swobodnego i skutecznego porozumiewania się w języku angielskim. Dajemy solidną bazę w dziedzinie gramatyki, rozumienia ze słuchu, czytania, pisania i języka mówionego.

SCHEMAT POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA

 • BEGINNER  - A1
 • ELEMENTARY - A1+
 • PRE-INTERMEDIATE - A2
 • INTERMEDIATE - B1
 • INTERMEDIATE PLUS  - B1+
 • UPPER-INTERMEDIATE - B2
 • PRE-ADVANCED  - B2+
 • ADVANCED - C1

W ramach kursu dodatkowo 8h konwersacji z Native Speaker em  GRATIS

FCE/CAE/CPE

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW

First Certificate in English (FCE)

Intensywność: 2 x w tygodniu po 90 minut
Liczba godzin: 112 godzin lekcyjnych w roku + 8h Native Speaker         
grupa od 8 do 12 osób lub grupa od 4 do 8 osób

Certificate in Advanced English (CAE)

Intensywność: 2 x w tygodniu po 90 minut
Ilość godzin: 112 godzin lekcyjnych + 8 h Native Speaker
grupa od 8 do 12 osób lub grupa od 4 do 8 osób          

Certificate of Proficiency in English (CPE)

Intensywność: 2 x w tygodniu po 90 minut
Ilość godzin: 112 godzin lekcyjnych w roku + 8 h Native Speaker
grupa od 8 do 12 osób lub grupa od 4 do 8 osób

W ramach kursu dodatkowo 8h konwersacji z Native Speaker em  GRATIS

Kursy maturalne

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO MATURY PODSTAWOWEJ LUB ROZSZERZONEJ
KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Informujemy, że kursy maturalne prowadzi lektorka, która jest czynnym egzaminatorem maturalnym

Intensywność zajęć: 2 razy w tygodniu po 90 minut
Ilość godzin: 100 godzin lekcyjnych w roku 
grupa od 8 do 12 osób lub grupa od 4 do 8 osób

Kursy konwersacyjne

KURSY KONWERSACYJNE Z NATIVE SPEAKER EM
Intensywność zajęć: 1 raz w tygodniu po 90 minut
Ilość godzin: 56 godzin lekcyjnych
Liczebność grup: 6 - 8 osób lub 4 - 6 osób

Kursy sobotnie

Kursy sobotnie, proponujemy dla osób, które dysponują wolnym czasem w soboty w godzinach porannych. Zajęcia trwają od godziny 9 do 12. Są to zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Programy kursów koncentrują się wokół tematów z życia codziennego, rozrywki, zainteresowań i zagadnień społecznych

Dzięki urozmaiconym technikom pracy zapewniamy kursantom wszechstronny  systematyczny rozwój ich umiejętności językowych, tzn. mówienia, słuchania, czytania i pisania. Na naszych kursach szczególny nacisk kładziemy na konwersacje. Uczymy swobodnego i skutecznego porozumiewania się w języku angielskim.

Intensywność zajęć: sobota zajęcia 180 minut

Długość: 112 godzin lekcyjnych w roku

Kursy poranne

Kursy poranne, proponujemy osobom, które dysponują czasem w godzinach porannych. Są to zajęcia na poziomach od początkującego do zaawansowanego.Programy kursów koncentrują się wokół tematów z życia codziennego, rozrywki, zainteresowań i zagadnień społecznych.Dzięki urozmaiconym technikom pracy zapewniamy kursantom wszechstronny i systematyczny rozwój ich umiejętności, tzn. mówienia, słuchania, czytania i pisania. Na naszych kursach szczególny nacisk kładziemy na konwersacje.
Intensywność: 2 x w tygodniu po 90 minutLiczba godzin: 112 godzin lekcyjnych

Kursy indywidualne

Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu językowego. Program kursu, terminy i częstotliwość zajęć dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursanta. Może to być kurs ogólny, egzaminacyjny lub specjalistyczny. Na takich zajęciach można uczyć się we własnym tempie oraz skupić na zagadnieniach najważniejszych dla Ciebie. Zyskanie całkowitej uwagi i opieki nauczyciela powoduje szybszą i skuteczniejszą naukę języka obcego. Terminy i godziny zajęć dostosowane są do Twojego planu dnia. Uczysz się więc wtedy, kiedy  jest Tobie najwygodniej. Jeżeli musisz opuścić zajęcia, możesz odwołać je z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy zajęcia nie przepadają, a jedynie zostają przesunięte na inny termin.

Język włoski

W British School uczymy języka włoskiego na następujących poziomach:

LIVELLO ELEMENTARE - oznacza poziom początkujący. Studenci podczas kursu poznają podstawy gramatyczne języka włoskiego oraz charakterystyczne zwroty. Jak podczas wszystkich kursów w British School od samego początku lektorzy kładą nacisk na umiejętność komunikowania się z użyciem poznanych zwrotów i konstrukcji gramatycznych, tak aby już po roku studenci potrafili opisać drogę, osoby, swoją rodzinę, zawody, pogodę, swoje hobby, przeprowadzić rozmowę telefoniczną czy uzyskać pomoc policjanta lub lekarza. Ponadto studenci British School poznają podstawowe konstrukcje czasu teraźniejszego, przeszłego i przyszłego.

LIVELLO MEDIO to poziom średnio zaawansowany. Studenci British School utrwalają poznany wcześniej materiał. Lektorzy kładą szczególny nacisk na wzbogacenie słownictwa i co najważniejsze na umiejętność jego wykorzystania w konwersacjach. Studenci poznają język charakterystyczny dla reklamy, prasy poznają słownictwo związane z kuchnią, podróżowaniem, także służbowym oraz modą. Na poziomie LIVELLO MEDIO zajęcia uzupełniane są aspektami związanymi z kulturą Włoch i Włochów. Studenci poznają zwroty mniej formalne, charakterystyczne dla języka mówionego, duża uwaga zwracana jest na gestykulację i tempo wypowiedzi tak, aby absolwenci British School w sposób naturalny używali języka włoskiego na co dzień. Wraz ze wzrostem zaawansowania w sposób płynny materiał uzupełniany jest o dodatkowe zagadnienia gramatyczne.

LIVELLO SUPERIORE jest poziomem zaawansowanym. Na tym poziomie nabyte w latach poprzednich umiejętności uzupełniane są o ćwiczenia z zakresu pisania tekstów własnych, korespondencję formalną (np. z urzędami), analizę i komentowanie zjawisk czy relacjonowanie wydarzeń. Jeszcze więcej uwagi zwracane jest na zdolności komunikowania się. Materiał uzupełniony jest o zaawansowane zagadnienia gramatyczne. Studenci kończący trzeci poziom nauki przygotowani są do zdawania międzynarodowych egzaminów z języka włoskiego

Język hiszpański

W British School uczymy języka hiszpańskiego na następujących poziomach zaawansowania:

NIVEL ELEMENTAL - to poziom dla początkujących. Studenci British School poznają podstawy językowe. Jednak już od samego początku nauki największy nacisk kładziony jest na nabycie umiejętności posługiwania się językiem mówionym nawet przy minimalnej znajomości struktur gramatycznych i słownictwa. W momencie ukończenia kursu studenci języka hiszpańskiego w British School potrafią się przedstawić, zrobić podstawowe zakupy, uzyskać pomoc, porozumieć się w podstawowym zakresie w hotelach, kawiarniach czy na dworcu.

NIVEL BASICO - jest uzupełnieniem poziomu NIVEL ELEMENTAL stworzonym w celu jeszcze lepszego opanowania przez studentów British School podstaw języka hiszpańskiego. Studenci na tym poziomie utrwalają wiadomości nabyte w roku poprzednim ze szczególnym naciskiem na konwersacje. Ponadto zagadnienia zostają rozbudowane o kolejne zagadnienia gramatyczne oraz umiejętność komunikowania się w czasie przyszłym.

NIVEL MEDIO - jest poziomem przeznaczonym dla studentów, którzy opanowali język hiszpański w stopniu średnio zaawansowanym. Na tym poziomie duży nacisk położony jest na upłynnienie komunikacji w czasie teraźniejszym, przyszłym oraz przeszłym oraz dalsze wzbogacanie słownictwa. Na tym poziomie studenci British School poznają również bardziej złożone konstrukcje gramatyczne, dzięki którym posługują się językiem hiszpańskim w sposób coraz bardziej naturalny.

NIVEL AVANZADO - to poziom zaawansowany. Podczas kursu studenci płynnie komunikują się w języku hiszpańskim. Ukończenie NIVEL AVANZADO pozwala spokojnie myśleć o egzaminach międzynarodowych z języka hiszpańskiego.

Język niemiecki

Schemat poziomów zaawansowania z języka niemieckiego:

POZIOM ANFÄNGER (POCZĄTKUJĄCY) - jest pierwszym krokiem jaki wykonuje uczeń, aby nauczyć się języka obcego. Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie i potrafi stosować potoczne wyraźenia i bardzo proste wypowiedzi, dotyczące konkretnych potrzeb życia codziennego. Potrafi formułować pytania z zakresu życia prywatnego, dotyczące np. miejsca, w którym mieszka, ludzi, których zna i rzeczy, które posiada oraz odpowiadać na tego typu pytania. Potrafi przedstawić siebie i innych, jak też prowadzić rozmowę pod warunkiem, że rozmówca mówi wolno, zrozumiale i jest gotowy do pomocy.

POZIOM MITTELFORTGESCHRITTENE (ŚREDNIO ZAAWANSOWANY) - jest kontynuacją poziomu Anfänger. Następuje on po roku nauki (w British School), który należy zakończyć zdanym egzaminem końcowym i uzyskaniem certyfikatu lub po zdaniu (minimum 60%) testu wstępnego obejmującego materiał opisany w programie szkolnym na poziomie Anfanger. Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie wypowiedzi i często używane wyrażenia w zakresie tematów związanych z życiem codziennym. Są to np. bardzo podstawowe informacje dotyczące rozmówcy i jego rodziny, zakupów, otoczenia, pracy. Potrafi on porozumiewać się w rutynowych, prostych sytuacjach komunikacyjnych, opisywać swoje pochodzenie i otoczenie, w którym żyje, a także poruszać sprawy związane z najważniejszymi potrzebami życia codziennego, jak np. wizyta u lekarza, fryzjera, kupno biletu itp.

POZIOM FORTGESCHRITTENE (ZAAWANSOWANY) - następuje po dwóch latach nauki w British School i jest kontynuacją poziomu Mittelfortgeschrittene. Uczniowie posługujący się językiem na tym poziomie rozumieją główny wątek wypowiedzi, które dotyczą znanych im spraw i zdarzeń typowych dla pracy, szkoły, czasu wolnego, środowiska, obyczajów itp. Potrafią poradzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć w czasie podróży w regionie, gdzie mówi sie danym jęykiem. Potrafi tworzyć spójne wypowiedzi ustne lub pisemne na tematy, które są im bardziej znane lub ich interesują, bądź też mogą okazać się przydatne, np. przy poszukiwaniu pracy (CV, list motywacyjny, list formalny). Osoby te potrafią opisywać doświadczenia, zdarzenia, nadzieje, marzenia i zamierzenia, krótko uzasadniając lub wyjaśniając swoje opinie i plany.

POZIOM ZERTIFIKAT DEUTSCH - Poziom ZD następuje po trzech latach nauki w British School i jest kontynuacją poziomu Fortgeschrittene lub po czterech latach i jest kontynuacją poziomu Vorzertifikat, który jest poziomem pomostowym dla uczniów potrzebujących jeszcze utrwalenia materiału lub większej ilości ćwiczeń w mówieniu. Przygotowanie do tego egzaminu wymaga przede wszystkim rozwinięcia wszystkich pięciu umiejętności językowych tj.: czytania, mówienia, pisania, słuchania i wiedzy gramatyczno-leksykalne. Uczeń zapoznaje się z technikami egzaminacyjnymi pozwalającymi na lepsze wykorzystanie swoich możliwości językowych w różnych zadaniach egzaminacyjnych.Rozumie on główne wątki w złożonych tekstach na tematy konkretne i abstrakcyjne, rozumie dyskusje na tematy techniczne z określonej specjalności. Potrafi porozumieć się na tyle płynnie i spontanicznie, by prowadić normalną rozmowę z rodzimym użytkownikiem języka. Potrafi w szerokim zakresie tematów formułować przejrzyste wypowiedzi ustne i pisemne, zabiera głos w dyskusjach wyrażając swoją opinie i w razie potrzeby obronić swoje stanowisko.

POZIOM ZENTRALE MITTELSTUFENPRÜFUNG - Kurs przygotowujący do egzaminu ZMP następuje po kursie na poziomie ZD i wymaga średnio pięciu lat nauki w szkole British School, przy częstotliwości zajęć w trybie trzy razy w tygodniu. W celu zakwalifikowania się na ten poziom należy ukończyć z wynikiem minimum 60% kurs ZD w British School - bez konieczności zdawania samego egzaminu ZD, bądź zdać pozytywnie test kwalifikacyjny na ten poziom, bądź też okazać certyfikat zdanego egzaminu ZD. Jeśli przerwa od momentu uzyskania certyfikatu jest dłuższa niż dwa lata, uczeń powinien przystąpić do napisania testu kwalifikacyjnego. Materiał na poziomie ZMP wprowadza ucznia w bardzo zaawansowany świat języka niemieckiego. Przedstawia coraz bardziej specjalistyczne słownictwo z naciskiem na rozróżnienie rejestru językowego, zróżnicowane struktury gramatyczne, wyrażenia charakterystyczne dla kultur niemieckojęzycznych takie jak idiomy, synonimy, przysłowia, etc. Kursant na poziomie ZMP czyta już źródła autentyczne czyli pochodzące np. z prasy czytanej przez Niemców, a nie uproszczone wersje językowe. Dużą część materiału gramatycznego stanowią powtórzenia. Są jednak one ćwiczone w inny sposób niż wcześniej, a mianowicie - pod kątem zadań egzaminacyjnych ZMP.

POZIOM ZENTRALE OBERSTUFENPRÜFUNG - Poziom Oberstufe jest najwyższym poziomem nauki języka niemieckiego przygotowującym do najbardziej zaawansowanego stopnia egzaminu organizowanego przez Goethe Institut tzw. Zentrale Oberstufenprüfung. Poziom ten następuje po poziomie ZMP. W celu zakwalifikowania się na ten kurs uczeń powinien albo ukończyć poziom ZMP w British School na minimum 60%, albo przedstawić certyfikat zdanego egzaminu ZMP maksymalnie dwa lata wcześniej, albo zdać egzamin kwalifikacyjny na ten poziom na min. 60%. Osoba posługująca się językiem na tym poziomie może z łatwością zrozumieć praktycznie wszystko, co usłyszy i przeczyta. Potrafi streszczać informacje pochodzące z różnych źródeł, pisanych lub mówionych, w spójny sposób odtwarzając zawarte w nich tezy i wyjaśnienia. Potrafi wyrażać swoje myśli płynnie, spontanicznie i precyzyjnie, i odróżniać subtelne różnice znaczeniowe nawet w bardziej złożonych wypowiedziach.

Język rosyjski

Kiedyś nauka języka rosyjskiego była obowiązkowa. Niestety prawie nikt nie zdołał się go nauczyć. Stało się tak dlatego, że musieliśmy się go uczyć, a nie chcieliśmy.

Dziś sytuacja jest odwrotna. Wielu młodych ludzi rozpoczyna naukę języka rosyjskiego upatrując swojej szansy kariery w znajomości tego jednego z najbardziej dziś pożądanych przez pracodawców języka obcego.

Często studenci British School są w stanie poprawnie porozumieć się w języku rosyjskim już po roku nauki! Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że język rosyjski jest jednym z najłatwiejszych do opanowania przez Polaków językiem obcym.

W British School uczymy języka rosyjskiego na 3 poziomach zaawansowania:

 • Początkujący
 • Średniozaawansowany
 • Zaawansowany
Język francuski

Schemat poziomów zaawansowania:

DEBUTANTS - to poziom początkujący. Studenci British School uczący się języka francuskiego poznają podstawy gramatyczne języka w takim zakresie, który pozwala im formułować najprostsze zdania. Dzięki temu od samego początku nauki, w miarę wzrostu zakresu słownictwa studenci British School komunikują się w języku francuskim, tak aby w jak najkrótszym czasie wyzbyć się bariery komunikowania się języku obcym.

FAUX DEBUTANTS - poziom początkujący plus, został wprowadzony w British School w celu utrwalenia elementarnej wiedzy z zakresu języka francuskiego i umożliwienia studentom poświęcenia jeszcze większej ilości czasu na konwersacje z użycie poznanych zagadnień. Dodatkowo lektorzy British School wprowadzają kolejne zagadnienia gramatyczne i w sposób płynny uzupełniają nowe słownictwo.

MOYEN - oznacza poziom średnio zaawansowany . Na tym poziomie prócz ciągłego nacisku na umiejętność swobodnego komunikowania się lektorzy British School przybliżają charakterystyczne dla Francji i jej mieszkańców zachowania, obyczaje i nieformalne choć często stosowane zwroty i wyrażenia. Studenci poznają coraz bardziej zaawansowane struktury gramatyczne, uczą się porozumiewać w sposób płynny w czasach teraźniejszym, przeszłym i przyszłym. Zajęcia uzupełniane są autentyczne francuskojęzyczne programy telewizyjne oraz radiowe. Nieocenionym źródłem pozyskiwania kluczowego na tym etapie słownictwa jest analiza odpowiednio wyselekcjonowanych publikacji prasowych.

INTERMEDIARE - poziom wyżej średnio zaawansowany pozwala studentom na znaczne wzbogacenie słownictwa oraz wiedzy gramatycznej tak, aby ich wypowiedzi były zarówno płynne jak i naturalne niezależnie od stosowanego czasu oraz sytuacji w jakiej znajdzie się student. Podczas zajęć analizowane są materiały francuskojęzyczne, a zajęcia uzupełniane są dodatkowymi zajęciami konwersacyjnymi.

AVANCE - poziom zaawansowany. Studenci na tym poziomie opanowali już zagadnienia gramatyczne. Dzięki dotychczasowemu tokowi nauki w British School sprawnie komunikują się we wszystkich sytuacjach życiowych. Na poziomie AVANCE lektorzy British School wzbogacają dodatkowo słownictwo kursantów oraz pracują nad jeszcze większą swobodą w używaniu języka. Dzięki temu studenci British School kończący poziom AVANCE mogą podejmować pracę na terenie Francji lub studiować na uczelniach, na których językiem wykładowym jest język francuski.


Kursy na uczelni:

języka angielskiego
języka francuskiego
języka niemieckiego
języka rosyjskiego
języka włoskiego
maturalne

Języki na uczelni:

angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Powiązane artykuły

Biznes i medycyna, ale też produkcja gier

Co studiują Polacy na Wyspach i jak wpłynie na to brexit?

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane