Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Wirtualne Dni Otwarte 2021 na ASP!

Virtual Open Days 2021 at the Academy of Fine Arts in Gdańsk

Uwaga, w dniach 19-20 marca wraz z naszymi wykładowcami i studentami czekamy na Was w sieci! Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany studiowaniem na gdańskiej ASP, weź udział w dniach otwartych bez wychodzenia z domu. Jesteśmy otwarci dla wszystkich, w szczególności dla pomysłowych, kreatywnych i  twórczych ludzi, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności warsztatowe i poszerzać wiedzę w różnych obszarach sztuk plastycznych. Tu można spełniać swoje pasje i marzenia pod opieką artystyczną wybitnych profesorów – uznanych artystów, projektantów a także teoretyków sztuki.

Zapraszamy Was bardzo na zimowo-wiosenne spotkanie ze sztuką i projektowaniem.

Udzielimy szczegółowych informacji na temat rekrutacji i studiów na każdym Wydziale. Będziemy zachęcać do odwiedzania pracowni i obejrzenia pracy wykładowców oraz studentów dzięki materiałom video. 

Będziemy konsultować teczki! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, rekrutacji i efektów uczenia. 

link do wydarzenia: https://zbrojowniasztuki.pl/wydarzenia_dni_otwarte
 

Powiązane artykuły

Sztuka. I cała reszta.

Stawiamy na otwartość, wolność i kreatywność. Oswajamy ze sztuką, pokazując jej różnorodność i uniwersalność. ASP w Gdańsku realizujemy kampanię promocyjną pod nazwą „Sztuka i cała reszta”!

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane