Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

W WYŻSZEJ SZKOLE BIZNESU - NATIONAL LOUIS UNIVERSITY

Dzień otwarty? Kiedy chcesz!

Decyzja o wyborze właściwej Uczelni jest jedną z najważniejszych w życiu każdego człowieka. Powinna być podjęta w pełni świadomie i z najwyższą starannością. W związku z tym postanowiliśmy zbojkotować dni otwarte wyższych Uczelni - nie organizujemy wyreżyserowanych i sztucznych kampanii mających wyłącznie jeden cel - zmanipulowanie kandydata.

Podstawowym założeniem WSB-NLU są drzwi zawsze otwarte. Nie musimy specjalnie się przygotowywać na przybycie kandydatów, gdyż u nas wysoka jakość w każdym obszarze jest powszechnie obowiązującym standardem. Dlatego, jeśli rozważasz studia w WSB-NLU, przyjedź do nas kiedy chcesz. 

Wybierz dogodny dla siebie termin i zobacz Uczelnię, taką jaka jest na co dzień - abyś mógł sprawdzić, drogi Kandydacie, w jakich warunkach możesz studiować. Pójdziemy razem na dowolnie wybrany wykład, zobaczysz kampus, spotkasz się z wykładowcami, być może poznasz również osobiście swojego przyszłego Rektora.

Umów się na Twój dzień otwarty: tel. +48 18 44 99 101 e-mail: rekrutacja@wsb-nlu.edu.pl 
 

Powiązane artykuły

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA PODYPLOMOWE W WSB-NLU?

Wiele osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia, decyduje się podjąć naukę na studiach podyplomowych. Sprawdź, dlaczego te studia są tak popularne i co daje ich ukończenie.

czytaj dalej

POTĘGA INFORMATYKI 9 - CZAS START!

Jeśli jesteś pasjonatem informatyki i nowoczesnych technologii to zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowym, multimedialnym widowisku.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane

Polecane Uczelnie