Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

NOWA SPECJALNOŚĆ w Uczelni Jańskiego w Łomży

Od października ZAPRASZMY na studia II stopnia (magisterskie) na specjalności: Zarządzanie sprzedażą.

Jeśli pracujesz w handlu lub planujesz podjęcie takiej pracy zapraszamy na studia o specjalności zarządzanie sprzedażą. Specjalnie opracowany program studiów pozwoli Ci na praktyczne przygotowanie się do wyzwań z jakimi mają na co dzień do czynienia handlowcy, przedstawiciela handlowego na silnie konkurencyjnym rynku.

Specyfika pracy, silnie rotujący rynek oraz codzienne wyzwania powodują to, że tylko wybrani potrafią zarządzać swoją pracą w sposób efektywny zarówno dla wyników sprzedażowych jak i dla własnego organizmu.

Nauczymy Cię jak zarządzać sobą, swoim czasem, swoją energią, jak osiągać plany sprzedażowe, jak motywować ludzi, jak sprzedawać w sieci. Profil praktyczny studiów zapewnia uczestnictwo w warsztatach, seminariach, wizytach studyjnych.

Wyposażymy Cię w kwalifikacje niezbędne do zajmowania następujących stanowisk:

1. 112008 Dyrektor Handlowy,

2. 112009 Dyrektor Logistyki,

3. 112010 Dyrektor Marketingu,

4. 112014 Dyrektor Sprzedaży

(zgodnie z Klasyfikacją Zawodów i Specjalności, która znajduje się na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej).
 

Powiązane artykuły

Uczelnia Jańskiego z siedzibą w Łomży

Zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach/studiach podyplomowych z możliwością dofinansowania ze środków UE w ramach projektów grantowych.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane