Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Nawet do 1000 zł niższe czesne w Grupie Uczelni Vistula

Ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie, anglistyka czy sinologia? W Grupie Uczelni Vistula w Warszawie kandydaci mogą wybierać spośród aż 16 kierunków studiów I, II stopnia, inżynierskich, a także studiów mobilnych. Tylko do 22 lipca atrakcyjne zniżki w czesnym. Można zaoszczędzić nawet do 1000 zł.

Grupę Uczelni Vistula tworzą trzy uczelnie: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji i Europejska Akademia Sztuk.

Uczelnia dba o rozwój talentów i umiejętności studentów, pomaga im także w rozpoczęciu zawodowej kariery. W Vistuli prężnie działa biuro karier, studenci realizują projekty na zamówienie firm. Specjalności na poszczególnych kierunkach mają partnerów biznesowych. Bogaty system stypendialny pozwala obniżyć koszty czesnego. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula można wybierać także kierunki I stopnia z oferty University of London International Programmes – bez wyjeżdżania z Polski można zdobyć dyplom University of London. Program studiów został przygotowany przez London School of Economics and Political Science (LSE). Rekrutacja już trwa.

Jaki kierunek wybrać w Grupie Uczelni Vistula? Osoby ze smykałką do języków mogą rozwinąć swój talent na anglistyce, iberystyce, sinologii lub turkologii. Pasjonaci liczb odnajdą się na ekonomii, finansach i rachunkowości, zarządzaniu czy administracji. Dla humanistów – dziennikarstwo i komunikacja społeczna, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja. Artyści mogą spróbować swoich sił na grafice. Maturzyści o bardziej inżynierskim ukierunkowaniu mogą wybrać informatykę, budownictwo, geodezję i kartografię, architekturę i urbanistykę.

Szczegółowe informacje: www.vistula.edu.pl

www.vistula.edu.pl/ 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane