Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Międzynarodowe Studium Dziewulskich - Policealna Szkoła Charakteryzacji, Efektów Specjalnych F/X, Protetyki, Wizażu i Stylizacji

ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY 13.06.2023

Potrzebujesz jedynie zapału. Nauczymy Cię od podstaw i wykształcenie plastyczne nie jest potrzebne. Uaktywnimy Twoje zdolności.

Absolwenci naszego Studium pracują na wszystkich planach filmowych w naszym kraju a wielu z nich można spotkać również na planach produkcji europejskich i światowych.

Jako pierwsi i jedyni uczymy w dziedzinie Efektów SFX i Prostetyki Charakteryzatorskiej. Nasi wykładowcy to czynni zawodowo charakteryzatorzy którzy uczą nie tylko teorii a przede wszystkim praktyki zawodu.Nasze studium działa pod nadzorem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz współpracuje z czołowymi producentami profesjonalnych kosmetyków do charakteryzacji i wizażu.

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach i w nowoczesnych pracowniach, doskonale wyposażonych, zgodnie ze standardami Unii Europejskiej.

Studenci naszej Szkoły odbywają praktyki na planach filmowych, w studiach telewizyjnych, pokazach mody i w największych polskich teatrach. Ze względu na charakter szkoły studenci muszą mieć krótkie paznokcie i naturalne rzęsy.


  • Wydział Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (2 lata) – PROMOCJA Wpisowe 1599 zł. Czesne miesięczne 849 zł płatne przez 12 miesięcy.
  • Wydział Charakteryzacji Efektów SFX i Prostetyki (2 lat) – PROMOCJA Wpisowe 1599 zł. Czesne miesięczne 1199 zł płatne przez 12 miesięcy.
  • Wydział Charakteryzacji i Wizażu (2 lata) – PROMOCJA Wpisowe 1599 zł. Czesne miesięczne 849 zł płatne przez 12 miesięcy.
  • Wydział Wizażu i Stylizacji (1 rok) – PROMOCJA Wpisowe 1599 zł. Czesne miesięczne 749 zł płatne przez 12 miesięcy.

Przy jednorazowym opłaceniu kosztu 1 roku lub 2 lat nauki zniżka 5%.

Studiuj z nami! Dołącz do najlepszych!

Potrzebujesz więcej informacji?: info@dziewulscy.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY STUDIUM
 

Powiązane artykuły

MIĘDZYNARODOWE STUDIUM DZIEWULSKICH

Policealna Szkoła Charakteryzacji, Efektów Specjalnych F/X, Protetyki, Wizażu i Stylizacji - ZAPRASZA

czytaj dalej

KURSY

W MIĘDZYNARODOWYM STUDIUM DZIEWULSKICH

czytaj dalej

Akademia Kobiet 40+

Wizaż i Stylizacja

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane