Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

KURS NA ASP

Marzysz o studiowaniu na Akademii Sztuk Pięknych? Zależy ci na tym, żeby nie mieć problemów z egzaminami? W takim razie kurs na ASP, który oferuje nasza szkoła rysunku jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Oferujemy kursy na ASP, które prowadzone są przez wybitnych, doświadczonych specjalistów od malarstwa i rysunku, którzy podzielą się z tobą zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktycznymi umiejętnościami, dzięki którym twoje prace będą jeszcze lepsze.

Co obejmuje nasz kurs? Przede wszystkim to szansa na naukę rysowania oraz malowania z wykorzystaniem różnych technik. Uczymy malowania martwej natury, przeprowadzamy zajęcia z modelem, ćwiczymy szkicowanie, rysowanie detali i przedmiotów. Zapewniamy indywidualne podejście, fachowe doradztwo oraz pomoc na każdym etapie naszego szkolenia. Słowem, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie, które pomoże ci dostać się na ASP. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych kursantów naszej szkoły, którym udało się spełnić marzenie. Dołącz do tego grona.


Jak pracujemy na zajęciach?


Warsztaty to 3 godziny rysunku poprzedzonego sprawdzaniem prac domowych, wykładem i wskazówkami dotyczącymi rysownia. Na zajęciach przygotowujemy się do wszystkich etapów egzaminu. W trakcie całych zajęć nanoszone są korekty przez naszych wykładowców. Kurs obejmuje także zajęcia z modelem oraz zajęcia dodatkowe.

Przygotowanie teczki

Podczas kursu wraz z naszymi prowadzącymi uczestnicy przygotowują teczkę prac niezbędną do złożenia na studia artystyczne.

Pierwsze darmowe zajęcia

Na pierwsze zajęcia zapraszamy bezpłatnie. To propozycja dla nowicjuszy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem oraz dla wszystkich tych, którzy chcieliby zobaczyć na żywo, jak wyglądają warsztaty. Podczas trwania pierwszych zajęć zapewniamy kursantom wszystkie niezbędne materiały plastyczne.

Materiały do zajęć

Potrzebne do zajęć materiały i akcesoria można kupić w sklepie, który znajduje się w naszej pracowni. Uzupełniany na bieżąco asortyment pozwala zaopatrzyć się we wszystko, co konieczne.


Terminy


Prosimy o kontakt

Warszawa – Bielany
ul. Wólczyńska 55
01-908 Warszawa
Tel: 794-583-843

Warszawa – Wilanów
ul. Oś Królewska 28/U6
02-972 Warszawa
Tel. 794-583-053

Legionowo
ul. Zegrzyńska 11a
05-119 Legionowo
Tel: 794-583-056

Istnieje możliwość dołączenie do grupy w trybie późniejszym po wcześniejszym ustaleniu.


Galeria prac


Zapraszamy gorąco do obejrzenia galerii prac wykonanych przez naszych kursantów pod adresem: https://www.sealart.pl/galeria

Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na FB oraz instagramie, gdzie informujemy o wszystkich bieżących wydarzeniach i dzielimy się tym, co u nas słychać:

https://www.facebook.com/SealArtSzkolaRysunku 
https://www.instagram.com/sealartszkolarysunku
 

Powiązane artykuły

KURS NA ARCHITEKTURĘ

Osoby, które myślą o dostaniu się na architekturę powinny zadbać o swoje umiejętności w zakresie rysowania. Tylko wtedy mają szansę na pozytywny wynik egzaminów wstępnych.

czytaj dalej

KURS NA ARCHITEKTURĘ ZIELENI

Kurs rysunku dla kandydatów na architekturę zieleni i kierunki pokrewne ma formułę zajęć, których zakres pozwala skutecznie przygotować się do egzaminów na studia, zwiększając swoje szanse na realizację planów.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane