Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Jak zostać menedżerem własnego życia? – warsztat

Każdy z nas przyszedł na świat, aby w pełni realizować swój potencjał. Zdarza nam się jednak o tym zapominać. Uczestnicy warsztatu „Odważny menedżer” w Akademii Finansów i Biznesu Vistula otrzymają wskazówki, które pomogą im zarządzać własnym życiem osobistym i zawodowym. Start 10 grudnia 2014 r. o godz. 17.00. Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc.

Nie zawsze zdobycie kolejnego stanowiska w hierarchii, lepszej pozycji firmy na rynku czy sukcesu produktu to nasza życiowa misja. W dążeniu do celu zapominamy o sobie, swoich głęboko ukrytych marzeniach i aspiracjach, wrodzonych talentach i predyspozycjach. To wywołuje uczucie frustracji i wrażenie niespełnienia w życiu.

Uczestnicy warsztatu zajrzą w swoje serce, przypomną sobie swoje najgłębsze cele i motywacje. Odnajdą w sobie odwagę, by sięgać po swoje marzenia i aspiracje. Pomogę im odkryć, co przeszkadza im w pełni wykorzystać swój potencjał. Każdy uczestnik pozna konkretne narzędzia, które pomogą mu znów poczuć odwagę i moc. Poprzez szczególne podejście do warsztatów, opartych na mocnym udziale, zaangażowaniu, energii i ruchu, proces nauki będzie szybki a wypracowane efekty trwałe – podkreśla Jacek Murawski, autor szkolenia, trener biznesu i wykładowca na studiach podyplomowych Coaching managerski w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Warsztat Odważny menedżer odbędzie się 10 grudnia 2014 r. w godz. 17.00-20.00 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie (ul. Stokłosy 3). Wstęp wolny.

Obowiązuje rezerwacja miejsc. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie uczelni: www.vistula.edu.pl/pol/page/o-uczelni/aktualnosci,zostan-menedzerem-wlasnego-zycia-warsztat-341.

Autor warsztatu Jacek Murawski w ciągu swojej ponad 20-letniej kariery zawodowej odpowiadał za finanse największych polskich firm: PGNIG i PTK Centertel (Operator Sieci Orange), Tchibo i Bantex, Polkomtelu i Polskich Książek Telefonicznych, Wirtualnej Polski. Od lat interesuje się filozofią wschodu i coachingiem. Jego misją jest uczenie o finansach i znaczeniu wolności finansowej dla realizacji swego potencjału, marzeń i aspiracji. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula współtworzy studia podyplomowe Coaching managerski razem z Urszulą Sadomską – Master Certified Coach ICF, najbardziej doświadczonym coachem w Polsce.

************

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji, jak Perspektywy, Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. W 2014 r. AFiBV została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię w Polsce, a także uplasowała się na 5. miejscu w rankingu uczelni niepublicznych Perspektyw i Dziennika Gazety Prawnej. Uzyskała również wyróżnienie w kategorii „Najwyższa Jakość Studiów” w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”.

AFiBV tworzą wybitni eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, m.in. prof. Krzysztof Rybiński – b. wiceprezes NBP (rektor AFiBV), prof. Andrzej Olechowski – b. minister finansów oraz b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak – b. marszałek Senatu, b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.

Uczelnia ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz seminaria doktorskie.

Od roku akademickiego 2014/2015 w AFiBV można zdobyć dyplom University of London. AFiBV istnieje od 1992 r.

www.vistula.edu.pl/ 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane