Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

„Festiwal rozwoju kariery”

Już 9 września 2017 r. odbędzie się II edycja „Festiwalu rozwoju kariery” – wyjątkowego dnia otwartego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Uczestników wydarzenia czeka dzień pełen inspirujących spotkań z ekspertami studiów podyplomowych Uczelni, którzy wygłoszą interesujące wykłady.

Uczestnicy „Festiwalu rozwoju kariery” będą mogli wysłuchać wykładów dotyczących obszarów takich jak: prawo, biznes oraz rozwój potencjału. Każdy zainteresowany sam może zdecydować, czy chce wziąć udział w całym bloku tematycznym, czy też wybrać najbardziej interesujące dla niego wystąpienia z poszczególnych dziedzin i dowolnie je ze sobą zestawić. „Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem swojej kariery na nasze wykłady otwarte, które mogą być nie tylko źródłem wiedzy, ale też ciekawą inspiracją do zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji w wybranym obszarze oraz projektowania swojej indywidualnej ścieżki rozwoju” – mówi dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Wydarzenie rozpocznie spotkanie z dr Małgorzatą Gałązką-Sobotką, która opowie o tym, jak odpowiednio zadbać o rozwój swojej kariery. Podczas kolejnych wykładów będzie można poznać odpowiedzi na następujące pytania:

Prawo:

• Jakie są wybrane prawne i psychologiczne aspekty mobbingu w stosunkach pracy? – wykład wygłosi dr Magdalena Rycak, kierownik studiów podyplomowych „Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace”.

• Jak zmieniła się administracja skarbowa od 1 marca 2017 r.? – wykład wygłosi dr Artur Rycak, kierownik studiów podyplomowych „Prawo podatkowe”.

• Jakie są nowe zawody i specjalności na rynku usług prawnych? – wykład wygłosi prof. Uczelni Łazarskiego dr hab. Anna Hrycaj, kierownik studiów podyplomowych „Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe”, „Proces inwestycyjno-budowlany dla prawników” i innych.

• Co powie o Tobie twój komputer? Informatyka śledcza – wykład wygłosi Witold Sobolewski, kierownik studiów podyplomowych „Informatyka śledcza”.

Biznes:

• Czy slow marketing to przyszłość? – wykład wygłosi Marcin Żukowski, wykładowca studiów podyplomowych „E-marketing w praktyce”.

• Jak tworzyć innowacyjne i pożądane przez klientów modele biznesowe? – wykład wygłosi Rafał Kamiński, pomysłodawca studiów podyplomowych „Projektowanie innowacji”.

• Jak mózg pomaga być lepszym liderem? – wykład wygłosi dr Ewa Hartman, kierownik studiów podyplomowych „Neuro-Przywództwo”.

• Umiesz się dobrze sprzedać? Sztuka skutecznej autoprezentacji – wykład wygłosi dr Łukasz Przybysz, kierownik studiów podyplomowych „Public Relations i marketing medialny”.

Rozwój potencjału:

• Czy moja wymowa jest poprawna? Autodiagnoza – wykład wygłosi dr n. hum. Ewa Jeżewska-Krasnodębska, kierownik studiów podyplomowych „Logopedia” i „Neurologopedia”.

• Jak przygotować się na sukcesy jutra? – wykład wygłoszą Joanna Liksza oraz Agnieszka Mrówka, które wykładają w programie „Executive MBA for Human Resources Professionals”.

• Jakie są specjalizacje w branży mody pozwalające osiągnąć sukces? – wykład wygłoszą Agnieszka Oleksyn-Wajda i Urszula Wiszowata, kierujące studiami podyplomowymi „Prawo i zarządzanie w sektorze mody”.

• Turkusowe organizacje – jak zostać liderem organizacji przyszłości? – wykład wygłoszą Izabela Kluzek-Kot oraz Karolina Hudowicz, które wykładają na studiach podyplomowych „Integralny lider organizacji przyszłości – HOLILIDER”.

„Festiwal rozwoju kariery” odbędzie się w sobotę 9 września 2017 r., na terenie Uczelni Łazarskiego przy ul. Świeradowskiej 43 w Warszawie, w godzinach 10.00-14.00. Festiwal ma charakter otwarty (wstęp jest bezpłatny), jednak ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: http://ckp.lazarski.pl/festiwalrozwojukariery/

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego to nowoczesna jednostka uczelniana, oferująca wysokiej jakości usługi z zakresu kształcenia w toku studiów podyplomowych oraz prestiżowych programów MBA, a także szkolenia i doradztwo dla firm, instytucji oraz jednostek administracji publicznej i samorządowej. Centrum Kształcenia Podyplomowego buduje swoją ofertę w oparciu o najwyższe standardy merytoryczne oraz doświadczoną kadrę akademicką i ekspercką, reprezentującą różne instytucje i sektory gospodarki. Misją Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest przygotowanie słuchaczy do osiągania sukcesów zawodowych, poprzez samodzielne kształtowanie ścieżki kariery i zarządzanie swoim rozwojem w oparciu o specjalistyczną wiedzę, profesjonalne umiejętności oraz kwalifikacje. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ckp.lazarski.pl
 

Powiązane artykuły

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO ZAPRASZA

POZNAJ OFERTĘ EDUKACYJNĄ 2024

czytaj dalej

Dzień Otwarty Uczelni Łazarskiego 8 lipca 2023 r.

Zastanawiasz się nad podjęciem studiów, ale nie wiesz jaki kierunek wybrać?

czytaj dalej

Uczelnia Łazarskiego otrzymała najwyższą kategorię naukową A+

w dyscyplinie nauki prawne

czytaj dalej

Lekarski Egzamin Końcowy – studenci Uczelni Łazarskiego osiągnęli drugi najlepszy wynik w Polsce

Wszyscy zdali, osiągając wysokie wyniki – średnio 166,17 punktów, co dało uczelni drugie miejsce w Polsce.

czytaj dalej

Uczelnia Łazarskiego startuje z Lazarski University of Technology

Lazarski University of Technology (LUT) to nowoczesny ekosystem edukacyjny łączący dziedzictwo akademickie Uczelni Łazarskiego z praktycznym doświadczeniem w obszarach takich jak marketing, sztuczna inteligencja, zarządzanie projektami, IT oraz sprzedaż.

czytaj dalej

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo-dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia, kierując się zasadą universitas magistrorum et scholarium.

czytaj dalej

Dzień otwarty Wydziału Medycznego Uczelni Łazarskiego - 22 maja 2022 r.

Zastanawiasz się nad podjęciem studiów na kierunku lekarskim lub pielęgniarstwie? Chcesz zobaczyć, w jakich warunkach zdobywają wiedzę i umiejętności nasi studenci? A może masz pytania dotyczące procesu rekrutacji?

czytaj dalej

Rekrutacja na kierunek lekarski na Uczelni Łazarskiego zakończona

Uczelnie kształcące w Polsce przyszłych lekarzy na brak kandydatów na studia nie narzekają. Z danych rekrutacyjnych wynika, że medycyna jest wciąż w czołówce najbardziej obleganych kierunków studiów na polskich uczelniach.

czytaj dalej

Microsoft Copilot, czyli jak AI zmieni codzienny workflow w Microsoft 365

Microsoft Copilot to innowacyjne narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które zmienia sposób, w jaki firmy na całym świecie realizują swoje zadania w ramach pakietu Microsoft 365. Według raportu Microsoft "The Future of Work", aż 70% wczesnych użytkowników Copilot zgłasza wzrost produktywności, a 68% odnotowuje znaczącą poprawę jakości swojej pracy. Warto bliżej przyjrzeć się temu narzędziu i zrozumieć, jak działa oraz jakie korzyści może przynieść wdrożenie go do w firmie.

czytaj dalej

Wydział Medyczny na Uczelni Łazarskiego

najwyższa liga krajowa

czytaj dalej

Dzień Otwarty na Wydziale Medycznym Uczelni Łazarskiego

16 czerwca zapraszamy wszystkich zainteresowanych kierunkiem lekarskim na Wydziale Medycznym Uczelni Łazarskiego. W towarzystwie studentów-przewodników będziecie mogli zobaczyć, gdzie odbywają się zajęcia. Dowiecie się, jak wygląda studiowanie i będziecie mieli okazję porozmawiać z kadrą dydaktyczną.

czytaj dalej

Łazarski na XXI Festiwalu Nauki

Co Polacy mają wspólnego z dinozaurami, czy coś Ci grozi za zorganizowanie imprezy na Facebooku, jak choroby oczu artystów wpływały na ich twórczość? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te oraz inne interesujące pytania, zapraszamy na Festiwal Nauki do Uczelni Łazarskiego. Spotkania odbędą się w dniach 25-29 września br.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane