Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Dziennikarstwo według Kuźniara

Jak dzisiaj działają media? Jak się zmieniły w ostatnim czasie? Jak wygląda życie dziennikarza w redakcji? Na czym powinien skupić się redaktor prowadzący wywiad? Na te pytania odpowie Jarosław Kuźniar na spotkaniu w SWPS, które odbędzie się 28 listopada w godz. 13.30-15.00 przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Warszawie.

Dziennikarz telewizyjny i radiowy – obecnie związany z TVN 24 – Jarosław Kuźniar poprowadzi warsztat w ramach Strefy Młodzieży w SWPS. Na spotkaniu opowie o pracy w telewizji od kuchni, prowadzeniu porannych audycji i sztuce robienia wywiadów.

Celem spotkania jest zrozumienie specyfiki mediów i poznania szczegółów realizacji programów telewizyjnych. – Będzie to niezwykła okazja, by porozmawiać z dziennikarzem i poznać kulisy pracy w telewizji, co dzisiaj bardzo interesuje młodych ludzi – mówi Marek Kozłowski, organizator spotkania.

W czwartek, 28 listopada wszyscy zainteresowani tematyką mediów i chętni, aby poznać Jarosława Kuźniara, będą mogli wziąć udział w spotkaniu. Na wydarzenie obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Chęć uczestnictwa należy wysłać e-mailem na adres strefa.warszawa@swps.edu.pl.

Więcej informacji: www.swps.pl/strefa-mlodziezy .

--------------------------

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne, które oferuje interdyscyplinarne studia społeczno-humanistyczne w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu
i Katowicach. Od 16 lat uczelnia jest jednym z najważniejszych ośrodków studiów psychologicznych w kraju. Obecnie kształci około 14,4 tys. studentów. Uczelnia posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora w dyscyplinach: psychologia (w Warszawie i Wrocławiu), kulturoznawstwo, socjologia i prawo oraz doktora habilitowanego w dyscyplinach psychologia (w Warszawie i Wrocławiu)
i kulturoznawstwo. Tradycją SWPS są cykle otwartych imprez naukowych, popularnonaukowych
i kulturalnych. Częstymi gośćmi uczelni są światowej sławy naukowcy, znani artyści i przedstawiciele świata mediów. SWPS jest organizacją społecznie odpowiedzialną, m.in. wspiera rozwój sztuki, realizując cykl wydarzeń Kultura Wysokich Napięć. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane