Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Dzień Otwarty dla szkół średnich na Politechnice Rzeszowskiej

W środę 11 marca 2020

Na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się Dzień Otwarty dla uczniów szkół średnich. Celem wydarzenia jest promocja kierunków, przedstawienie oferty edukacyjnej oraz korzyści płynących ze studiowania na naszej Uczelni.

Tego dnia w budynku V w godzinach  9:00 - 15:00 na uczniów będą czekali przedstawiciele wszystkich wydziałów i jednostek Politechniki Rzeszowskiej oraz studenci z kół naukowych i organizacji studenckich, które prężnie działają na naszej Uczelni. Uczniowie będą mogli wziąć udział w pokazach z zakresu fizyki i chemii oraz wysłuchać wykładu przedstawiającego ofertę edukacyjną Politechniki Rzeszowskiej.

Dzień Otwarty to też okazja do spotkania ze studentami, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą informacji na temat praktycznej strony życia studenckiego.

Pokazy fizyczne i chemiczne rozpoczną się o godzinie 9:00 i będą odbywać się co godzinę aż do godziny 14:00.

O godzinie 11:00 zapraszamy na wykład, na którym zostanie przedstawiona oferta edukacyjna Politechniki Rzeszowskiej i zalety płynące ze studiowania w naszej Uczelni.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, jednak musi być poprzedzone rejestracją szkoły.

Rejestracja jest telefoniczna pod numerem: 17 743 20 66.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia znajdują się na stronie: dniotwarte.prz.edu.pl
 

Powiązane artykuły

Rzeszów zwycięzcą rankingu Europolis w kategorii EDUKACJA

Rzeszów zajął drugie miejsce w rankingu "Europolis. Miasta dla młodych" ustępując miejsca jedynie Warszawie. Stolica Podkarpacia została zwycięzcą w kategorii "Edukacja".

czytaj dalej

W Politechnice Rzeszowskiej trwa rekrutacja uzupełniająca

na studia stacjonarne I stopnia oraz kierunki anglojęzyczne

czytaj dalej

Rekordowy rok w Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej

30 osób ukończyło w 2018 r. w Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej całkowite szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego liniowego. To najlepszy wynik w 40-letniej historii OKL.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane