Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy dla WSH

Wyższa Szkoła Handlowa już po raz trzeci wyróżniona została certyfikatem. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w regionalnym biznesie. Przedstawiciele 46 dolnośląskich przedsiębiorstw otrzymali we wtorek, 6 lipca w Filharmonii Wrocławskiej Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze. Miło nam poinformować, że wśród tegorocznych laureatów znalazła się Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu. Tym samym awansowaliśmy na pozycję lidera wśród dolnośląskich szkół wyższych, jako jedyna Uczelnia w regionie ze złotym certyfikatem gospodarczym!

Statuetkę z rąk Marka Łapińskiego - Marszałka Województwa Dolnośląskiego, odebrał prof. dr hab. Zdzisław Jagiełło - Rektor Wyższej Szkoły Handlowej. Nagrodę - certyfikat gospodarczy przyznała kapituła, której przewodniczy marszałek województwa. W jej skład wchodzą samorządowcy, przedsiębiorcy i naukowcy.

To już trzecie takie wyróżnienie dla WSH. Po raz pierwszy Dolnośląski Certyfikat Gospodar-czy przyznano naszej Uczelni w 2006 roku. Wyróżnienia DCG są regionalnym certyfikatem wiarygodności i jakości gospodarczej. Otrzymują je firmy i organizacje, które swoją działal-nością wnoszą istotny wkład w rozwój regionu. DCG jest przyznawany podmiotom, które pozytywnie wpływają na tworzenie rynku pracy, i których działalność charakteryzuje się wy-soką jakością, nowoczesnością i innowacyjnością.

Więcej Informacji na stronie www.handlowa.eu 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane