Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Dni Otwarte ATH online

W dniach 22-26 czerwca 2020 r. Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów do udziału w Dniach Otwartych. W tym roku ONLINE

Dni Otwarte ATH rozpoczną się 22 czerwca i potrwają aż pięć dni. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną wydarzenie, które w minionych latach odbywało się na terenie kampusu uczelni, transmitowane będzie w całości on-line. Bez konieczności wychodzenia z domu zainteresowani będą mieli możliwość udziału w webinariach, które przybliżą charakterystykę wszystkich oferowanych przez ATH kierunków, a także zalety życia studenckiego. Wszystkie webinary transmitowane będą za pośrednictwem kanału naszej telewizji. Podczas prezentacji kandydaci będą mogli zadawać prowadzącym pytania, na które uzyskają odpowiedzi w drugiej części każdego webinaru. Słuchacze dowiedzą się nie tylko tego, jak wyglądają studia na wybranym kierunku, ale będą mieli również okazję wysłuchać opinii studentów i absolwentów oraz pracodawców współpracujących z Akademią.

Zapisy na webinary możliwe są na stronie dniotwarte.ath.bielsko.pl. Nie są one obowiązkowe, lecz zachęcamy do rejestracji, bowiem każda osoba, która jej dokona, otrzyma indywidualne powiadomienia o rozpoczęciu wybranych wydarzeń, a także uzyska dostęp do atrakcyjnych materiałów dodatkowych. Na stronie tej umieszczone są również informacje na temat pełnej oferty studiów, charakterystyki absolwentów poszczególnych kierunków oraz perspektywy rozwoju i zatrudnienia po ich ukończeniu.


„Dni Otwarte online to wydarzenie adresowane do tegorocznych maturzystów, którzy dzięki spotkaniom on-line mogą dowiedzieć się wszystkiego o studiach w Akademii Techniczno-Humanistycznej. Podczas webinariów każdy z zainteresowanych będzie mógł zadać pytania dotyczące konkretnego kierunku studiów, poznać wykładowców, studentów. Chcemy pokazać, że studia w Akademii to także szereg możliwości znalezienia interesującej pracy czy rozwoju zainteresowań w prężnie działających Kołach Naukowych. W organizację wydarzenia aktywnie włączyły się wszystkie wydziały Akademii, Samorząd Studencki oraz te jednostki, które na co dzień opiekują się studentami.”– dr Anna Foltyniak-Pękala, Prorektor ds. Organizacji

“Nasza uczelnia jest otwarta na wszelkie nowości, zarówno naukowe, jak i technologiczne” – dodaje dr Robert Pysz, koordynator Dni Otwartych. „Jak pokazały doświadczenia ostatnich, bardzo trudnych miesięcy, byliśmy w stanie stosunkowo szybko wdrożyć nowoczesne technologie i zapewnić naszym studentom sprawną realizację zajęć w trybie zdalnym. Mamy nadzieję, że Dni Otwarte Online, które przygotowaliśmy z pełnym wykorzystaniem możliwości, jakie dają media elektroniczne, spotkają się z ciepłym i pozytywnym przyjęciem ze strony kandydatów na studia w Akademii Techniczno-Humanistycznej”


Wybór kierunku kształcenia to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Poznaj ofertę Akademii Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej i przekonaj się dlaczego warto podjąć studia w jedynej uczelni akademickiej na Podbeskidziu. Zachęcamy do zapisów na webinaria na stronie: www.dniotwarte.ath.bielsko.pl.

Wykaz kierunków kształcenia
 

Powiązane artykuły

Startuje Ekspres Maturalny

Rusza akcja „Ekspres Maturalny” Akademii Techniczno-Humanistycznej, mającą wspierać tegorocznych maturzystów w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości. Ze względu na sytuację epidemiologiczną wszystkie materiały publikowane są w wersji elektronicznej w otwartym dostępie.

czytaj dalej

Ekspres maturalny 2019

Już 24 kwietnia w Akademii Techniczno-Humanistycznej rusza Polonistyczny Ekspres Maturalny

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane