Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Biznes, filologie czy sztuka?

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie jeszcze do końca lutego można złożyć dokumenty na kierunki I, II stopnia, inżynierskie oraz mobilne. Kandydaci mogą wybrać m.in. studia biznesowe, filologiczne lub artystyczne.

Jaki kierunek wybrać w Akademii Finansów i Biznesu Vistula? Osoby ze smykałką do języków mogą rozwinąć swój talent na sinologii, anglistyce, iberystyce lub turkologii. Pasjonaci liczb odnajdą się na ekonomii, finansach i rachunkowości czy zarządzaniu. Dla humanistów – dziennikarstwo i komunikacja społeczna, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja. Artyści mogą spróbować swoich sił na grafice lub malarstwie. Na przyszłych inżynierów czekają takie kierunki jak: informatyka, budownictwo oraz architektura i urbanistyka.

Tegoroczną nowością są tzw. studia mobilne dla osób, które wolą uczyć się indywidualnie. Studenci zrealizują 60% nauki przez internet, a 40% na uczelni. W ten sposób można studiować zarządzanie, finanse i rachunkowość lub ekonomię.

⎼ Rekrutacja w lutym to dobry moment, aby wybrać uczelnię. Mogą z niej skorzystać osoby, które nie zdecydowały się na studia przed rozpoczęciem roku akademickiego lub te, które nie są zadowolone z już dokonanego wyboru. W takich sytuacjach nie warto czekać do października. Studenci, którzy zaczną zajęcia w marcu, będą realizowali studia od I semestru – mówi Katarzyna Broniszewska z biura rekrutacji Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Rekrutacja w AFiBV trwa do końca lutego, biuro rekrutacji jest czynne od poniedziałku do soboty. Dodatkowe informacje można uzyskać na www.vistula.edu.pl

************************

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji polskich i zagranicznych, jak Perspektywy, Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. W 2014 r. AFiBV została uznana za najbardziej umiędzynarodowioną uczelnię w Polsce, a także uplasowała na 5. miejscu w rankingu uczelni niepublicznych Perspektyw i Dziennika Gazety Prawnej.

AFiBV tworzą wybitni eksperci, mający realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, m.in. prof. Krzysztof Rybiński – b. wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – b. minister finansów oraz b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak – b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO.

Uczelnia ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz seminaria doktorskie. Istnieje od 1992 r. Wraz z Europejską Akademią Sztuk oraz Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji tworzy Grupę Uczelni Vistula.

www.vistula.edu.pl/
. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane