Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Szkoła Ventzi - Rysunek Malarstwo Architektura

Szkoła Ventzi - Rysunek Malarstwo Architektura


Uwielbiamy uczyć rysunku i czekamy na Ciebie!


Działamy od lat w Poznaniu, aby być w centrum rysunkowego rynku! Specjalizujemy się w szkoleniu, uczymy malować i rysować. Z nami masz pewność, że nauczymy się szybko i profesjonalnie osiągać sukcesy na uczelni, w pracy czy hobby! To jedyna Szkoła prowadzona przez Mistrza, jak przystało na prawdziwą Pracownię Artystyczną, a jest nim Ventzislav Piriankov, zwany VENTZI. Dołącz do Nas!

Zapraszamy na Stacjonarne, INTENSYWNE,  kameralne Kursy Rysunku. Wyjątkowy program Kursów skutecznie przygotowuje do egzaminów na Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, ASP w Warszawie, ARCHITEKTURĘ na Politechnice i wszelkie inne uczelnie artystyczne. UCZELNIE POLSKIE i ZAGRANICZNE – regularnie co roku nasi uczniowie otrzymują z bardzo wysoką punktację na egzaminach, w tym za PORTFOLIA. Nasi absolwenci po kursach w Pracowni Ventzi dostają się na prestiżowe uczelnie zagraniczne w Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, w Stanach Zjednoczonych, itd. W programie przygotowanie bardzo dobrych jakościowo prac do PORTFOLIO.

ZAJĘCIA KARNETOWE POZNAŃ - przygotowujące do egzaminów na UAP, ASP, Architekturę, i wszelkie inne uczelnie artystyczne. KARNETY – uprawniają do udziału w dowolnie wybranych zajęciach z grafiku. Do wykorzystania w podanych terminach.  Po ukończonym karnecie wykupuje się kolejne wybrane karnety. Zalecana nauka w ramach karnetów aż do egzaminów, co najmniej raz w tygodniu, zalecana dwa więcej razy w tygodniu.

  • KURSY 7-dniowe POZNAŃ - Intensywne Szkolenia specjalistyczne pod wybrane kierunki, w podanych terminach
  • WARSZAWA - zajęcia prowadzimy również naszej Pracowni Ventzi w samym centrum Warszawy, przy ASP.
  • KONSULTACJE INDYWIDUALNE z mistrzem
  • ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
  • KURSY JUNIOR

W związku z sytuacją związaną z Koronawirusem, zajęcia odbywają się zarówno STACJONARNIE jak i z możliwością on-line.

Zajęcia stacjonarne prowadzone są w dwóch bardzo dużych salach naszej pracowni, każda po 50m, przy szczególnych obostrzeniach zapewniających pełne bezpieczeństwo.

Ilość osób na zajęciach jest ściśle ograniczona, tak aby każdy znajdował się w odległości minimum 2m od siebie. Przy wejściu znajduje się obowiązkowy płyn dezynfekujący oraz rękawiczki i maseczki.

Zajęcia odbywają się przy zachowaniu maksymalnych środków bezpieczeństwa w związku z pandemią covid-19.


Kursy na uczelni:

malarstwa i rysunku
rysunek techniczny
rysunku
rysunku architektonicznego
rysunku na architekturę zieleni sggw
rysunku na ASP

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane