Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Lincoln – Szkoła Języków Obcych

Lincoln – Szkoła Języków Obcych


Atrakcyjne lekcje – najwyższe standardy

Szkoła Języków Obcych Lincoln istnieje na rynku usług edukacyjnych od 2002 roku, oferując szkolenia z zakresu języków obcych, zarówno stacjonarne dla młodzieży i dorosłych, jak również dla firm i instytucji. Kursy indywidualne i grupowe. Doskonali i skuteczni native speakers.

Każdy kto kiedykolwiek spróbował lekcji w Lincolnie, zdał sobie sprawę, że wcześniej to po prostu nie było to...
 • Wdrożyliśmy najwyższe standardy metody komunikatywnej, skutecznie rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz  wszystkie aspekty językowe: gramatykę, słownictwo, wymowę.

 • Używamy autentycznych materiałów: nagrania audio i video, artykuły z gazet i Internetu, których poziom jest odpowiednio dobrany do poziomu grupy. Dyskutujemy także na aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturalne.

 • Podręcznikową bazą metodyczną są tytuły wydawnictwa Oxford University Press, Pearson Longman, Cornelsen, Hueber, Difusión, Guerra Edizioni guru s.r.l. i Edilingua, ale uzupełniamy je materiałami dodatkowymi starannie dobieranymi przez naszych lektorów.

 • Wprowadzamy bardzo dużo ćwiczeń w parach, grupach, dyskutujemy, odgrywamy scenki – wszystko po to, aby każdy Kursant miał okazję zabrać głos na każdych zajęciach.

 • Od początku uczymy rzeczy praktycznych, które Kursant będzie mógł wykorzystać w życiu codziennym –  począwszy od prostych, ale potrzebnych rzeczy na niższych poziomach, czyli jak poradzić sobie samemu w obcym mieście (jak zamówić obiad w restauracji, kupić bilet, czy zapytać o drogę), poprzez ćwiczenie swobodnej rozmowy towarzyskiej, do tego, jak napisać CV czy list motywacyjny.

 • Ograniczamy czas mówienia Lektora na zajęciach – ponieważ to Kursanci mają mówić jak najwięcej, a nie Nauczyciele.

Jak wyglądają zajęcia

 • Na zajęciach Lektorzy i Kursanci nie używają języka polskiego – język polski może zabrzmieć tylko w wyjątkowych sytuacjach. Native speakers to podstawa w nauce języka

 • Gramatyka zawsze podparta jest funkcjami komunikacyjnymi – ma ułatwić płynne mówienie.

 • Stosujemy urozmaicone ćwiczenia i pomoce naukowe odpowiednie dla różnych stylów uczenia się: wzrokowców (np. plakaty, fiszki, filmy), słuchowców (np. nagrania audio, piosenki, role plays) i kinestetyków (np. odgrywanie scenek, rozsypanki tekstowe).

 • Uczymy nie tylko języka akademickiego, ale także ćwiczymy zwroty z języka potocznego.

 • W przypadku grup egzaminacyjnych, Lektorzy wraz z Kursantami analizują testy z poprzednich lat, co pozwala Kursantom oswoić się z formą egzaminu, a większość ćwiczeń opracowywanych na zajęciach ma podobną formę do zadań egzaminacyjnych.

 • Udzielamy korepetycji. Pracujemy w małych grupach oraz prowadzimy zajęcia indywidualnie z lektorem celem osiagnięcia maksymalnych efektów w nauce języka.

 • Tylko native speakers – to dewiza dobrego poznania języka obcego

Gwarancja Lincoln’s Quality Teaching

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, Szkoła Lincoln od 10 lat udziela specjalnej Gwarancji swoim kursantom. Zwracamy całkowity koszt egzaminu w przypadku jego niezdania!

Szkoła Lincoln jako jedyna w Warszawie w ramach Gwarancji Lincoln’s Quality Teaching zwraca całkowity koszt egzaminu w przypadku jego niezdania.

Organizowany przez nas egzamin próbny to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności przed zetknięciem się z egzaminem właściwym.

Jesteśmy pewni naszych wysokich standardów nauczania, dlatego bierzemy za nie pełną odpowiedzialność. Kursanci, którzy regularnie uczęszczają na zajęcia, zaliczają testy i odrabiają zadania domowe, mogą podejść do egzaminu bez stresu dzięki Gwarancji Lincolna. Z nami zdawanie egzaminów to czysta przyjemność.


Kursy angielskiego

General English 

General English dla Młodzieży

Cambridge English Exams

Business English

Matura Intensive

Conversational English

Kursy online

E-learning

Kursy indywidualne

Kursy wakacyjne


Języki

Język angielski

Język włoski

Język francuski

Język niemiecki

Język hiszpański


Kursy na uczelni:

języka angielskiego
języka francuskiego
języka hiszpańskiego
języka niemieckiego
języka włoskiego

Języki na uczelni:

włoski, niemiecki, hiszpański, francuski, angielski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane