Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Language Courses

Language Courses


Przygotowawcze Kursy Językowe

Kursy językowe przygotowują przyszłych studentów do podjęcia studiów w języku angielskim lub polskim. Dodatkowo prowadzone są kursy języka francuskiego.

Ukończenie kursu pozwala na zrozumienie języka wykładowego oraz sprawne funkcjonowanie w środowisku akademickim. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe aby rozpocząć studia w języku polskim lub angielskim lub jeśli chcesz nauczyć się języka od podstaw – Przygotowawcze Kursy Językowe to właściwy wybór.

Lekcje w miłej atmosferze

  • Native speakers
  • Rozmowy i sytuacje z życia
  • 100% gwarancja satysfakcji

Kursy języka angielskiego

Każdy kurs obejmuje umiejętności: czytania, mówienia, słuchania oraz gramatykę. Program został ułożony specjalnie dla osób, które zamierzają rozpocząć studia w języku angielskim w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej. Kandydaci powinni znać język angielski przynajmniej na poziomie A1.

więcej...

Kursy języka polskiego dla studentów anglojęzycznych

Program studiów został ułożony z myślą o kandydatach na studia w języku polskim w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Kandydaci powinni znać język angielski na poziomie A2 lub wyższym.

więcej...

Kursy polskiego dla studentów ukraińsko lub rosyjskojęzycznych

Kursy obejmują umiejętności: słuchania, czytania, mówienia oraz gramatykę. Program kursów został stworzony specjalnie na potrzeby kandydatów ukraińsko lub rosyjskojęzycznych, którzy zamierzają podjąć studia w języku polskim w AEH.

więcej...

Darmowe kursy polskiego on-line

Kursy stworzone z myślą o studentach ukraińsko i rosyjskojęzycznych. Do rozpoczęcia kursu nie jest wymagana żadna znajmość języka polskiego. Lekcje bazują na różnicach i podobieństwach pomiędzy językami. Przykłady omawiają sytuacje z życia codziennego. Ten darmowy kurs to doskonała propozycja dla osób rozpoczynających naukę języka polskiego.

więcej...


English Language Courses

Polish Language Courses for English speaking students

Polish Language Courses for Ukrainian and Russian speaking students


Kursy na uczelni:

języka polskiego dla cudzoziemców
języka angielskiego

Języki na uczelni:

polski jako język obcy , angielski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Powiązane artykuły

Dania, Holandia, a może Włochy?

Coraz mniej oczywiste kierunki wyjazdu na studia wśród polskich uczniów

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane