Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Lang LTC - Szkoła Językowa

Lang LTC - Szkoła Językowa


WIĘCEJ NIŻ SZKOŁA JĘZYKOWA


•  NOWOCZESNE KURSY JĘZYKOWE  •  PERSPEKTYWICZNE CERTYFIKATY CAMBRIDGE  •  NOWATORSKIE SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI  •  ODKRYWCZE KURSY ZA GRANICĄ  • PIONIERSKIE ROZWIĄZANIA ONLINE •  Prowadzimy kursy języka angielskiego: angielski ogólny, biznesowy, konwersacje z native speakerem, kursy egzaminacyjne FCE (First), CAE (Advanced), Proficiency, KET (Key), PET (Preliminary). Proponujemy kursy indywidualne z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego oraz angielski dla gimnazjalistów i licealistów, przygotowujących się do matury z angielskiego. W naszej ofercie są kursy językowe regularne i intensywne oraz kursy online. Nasza szkoła językowa w centrum Warszawy wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą, życzliwością i profesjonalizmem.

Od 25 lat organizujemy szkolenia językowe dla pracowników. Prowadzimy kursy językowe dla firm w całej Polsce. Przeprowadzamy też audyty językowe, kursy językowe na platformach i szkolenia online. We współpracy z Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Lang LTC oferujemy certyfikaty językowe dla pracowników. Przygotowujemy także tłumaczenia (m.in. Business English). W naszej ofercie szkoleń językowych dla firm są języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, polski dla obcokrajowców oraz inne języki na życzenie.

Platynowe centrum egzaminacyjne Cambridge English Lang LTC przeprowadza egzaminy dla dorosłych: FCE (First), CAE (Advanced), CPE (Proficiency), dzieci i młodzieży: KET (Key), PET (Preliminary), YLE (Starters, Movers, Flyers) oraz egzaminy TKT (Teaching Knowledge Test) i kursy CELTA, dające międzynarodowe kwalifikacje w nauczaniu języków. Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów. Na naszej stronie znajdziecie bezpłatne testy próbne FCE, CAE, Proficiency i gry językowe dla dzieci. Sprawdź jak wygląda egzamin FCE, CAE i CPE i przygotuj się do egzaminów Cambridge.

Organizujemy kursy językowe za granicą. W naszej ofercie są zagraniczne wyjazdy językowe dla dorosłych, obozy językowe dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły, kursy rodzinne za granicą oraz zagraniczne szkolenia językowe dla pracowników firm i korporacji.  Polecamy kursy językowe w Anglii, na Malcie, USA, Kanadzie, we Włoszech, Francji i w Niemczech. Dla aktywnych mamy angielski z jogą w Indiach, hiszpański z salsą i flamenco w Hiszpanii, angielski z tenisem w Londynie i angielski na Malcie z nurkowaniem i windsurfingiem. Sprawdź nasze promocje na kursy językowe za granicą.

Lang LTC to centrum językowe i egzaminacyjne z 25 letnim doświadczeniem. W szkole językowej w Warszawie prowadzimy kursy językowe grupowe i indywidualne (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski), a w całej Polsce audyty językowe, szkolenia językowe dla firm i tłumaczenia. Organizujemy kursy językowe za granicą (angielski w Anglii, USA, Kanadzie i na Malcie, hiszpański w Hiszpanii), zagraniczne obozy językowe, zielone szkoły i kursy językowe dla dzieci i młodzieży. Nasze Centrum Egzaminacyjne przeprowadza egzaminy Cambridge English: FCE, CAE, CPE, KET, PET, YLE, BEC, Bulats.


Kursy na uczelni:

języka angielskiego

Języki na uczelni:

angielski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane