Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Fluentbe.com

Fluentbe.com


Angielski online to sposób na naukę języka w nowej, innowacyjnej formie. Łączy cechy tradycyjnej szkoły językowej i nowoczesnej technologii, niosąc mnóstwo korzyści dla studenta. Sprawia, że nauka jest wygodna i przyjemna. Oszczędza czas i skupia się na tym, co najważniejsze.

Fluentbe proponuje zajęcia indywidualne lub grupowe (maksymalnie do 4 osób). Wszystkie są prowadzone na żywo przez lektora z Polski lub z zagranicy. Lekcje angielskiego online polegają na spotkaniach w wirtualnej klasie. Działa to na zasadzie wideokonferencji, gdzie studenci i lektor nawzajem się widzą i słyszą. Lektor może też udostępnić swój ekran, wyświetlając uczniom ćwiczenia oraz materiały do lekcji. Wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym.

Jedyne, co jest potrzebne, by uczestniczyć w zajęciach angielskiego online, to komputer lub tablet, słuchawki z mikrofonem i dostęp do internetu. To wystarczy, aby zacząć swoją przygodę z nauką online. Do zajęć w tej formie nie potrzeba żadnych dodatkowych materiałów. Wszystko, z czego korzystamy na lekcjach, jest udostępniane przez lektora. Ćwiczenia do utrwalania wiedzy z zajęć również są dostępne w formie online.

Angielski przez internet to przede wszystkim oszczędność czasu i nieograniczone możliwości. Przez połączenie online, zarówno studenci, jak i lektorzy, mogą brać udział w lekcji z dowolnego miejsca na całym świecie. To sprawia, że frekwencja na lekcjach znacznie się podwyższa, bo studenci Fluentbe mogą się podłączyć do zajęć, niezależnie od tego, czy są w domu, w biurze, czy w hotelowym pokoju za granicą. Nie muszą dojeżdżać do stacjonarnej szkoły językowej, co w dużych miastach pochłania mnóstwo czasu, a w mniejszych bywa wręcz niemożliwe. Dodatkowym plusem nauki angielskiego online jest to, że odległość przestaje być barierą ograniczającą nasze możliwości. Dzięki temu, że lekcje nie odbywają się stacjonarnie, możemy zatrudniać lektorów z najdalszych zakątków świata, a co za tym idzie – wybierać naprawdę najlepszych.

Na zajęciach skupiamy się przede wszystkim na konwersacji i uczymy swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Lekcje są prowadzone w taki sposób, by studenci mogli osłuchać się z językiem, a także ćwiczyć jego wymowę. Nad postępami cały czas czuwa lektor, który jest dopasowany do konkretnej grupy. Na bieżąco sprawdza, jakie umiejętności danego studenta wymagają więcej pracy, a w których radzi sobie już całkiem dobrze. Dzięki temu nasi studenci mają stałą świadomość, jak rozwija się ich nauka. Jeśli robią błędy, lektor od razu je wyłapuje, odwrotnie niż przy samodzielnej nauce języka.

Zapisz się na kurs i zacznij mówić po angielsku
Naucz się angielskiego od światowej klasy lektorów. Podejmij wyzwanie!

Nauka angielskiego online jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie czas i najlepszą jakość. Zajęcia przez internet to brak dojazdów i nauka w komfortowych warunkach, na przykład w zaciszu własnego domu. Połączenie nie ma opóźnień, a krystaliczny dźwięk i obraz podczas spotkań w wirtualnej klasie, pozwalają na swobodną konwersację z lektorem i innymi studentami. Lekcje są dostosowane do poziomu i potrzeb studenta, a prowadzący to wykwalifikowani, charyzmatyczni lektorzy z całego świata.

Znakomita jakość audio i transmisja bez opóźnień powodują, że komfort rozmowy dorównuje spotkaniom face-to-face. Studenci czują się tak, jakby byli w jednym pomieszczeniu z lektorem i pozostałymi uczniami. Zajęcia na żywo z najlepszymi lektorami sprawiają, że angielski online w niczym nie odstaje od szkół stacjonarnych. Skuteczność takiej nauki bywa nawet większa, ze względu na łatwiejszy dostęp do lekcji i nierzadko lepszą motywację.

Angielski online jest przełomem wśród szkół językowych, który daje realną szansę na naukę osobom zapracowanym, czy często podróżującym. Przenosi tradycyjne lekcje z lektorem do wirtualnej sali, co daje nowe możliwości i gwarantuje wygodę. Ostatecznie sprawia, że nauka jest efektywna i skuteczna.


 

Języki na uczelni:

angielski

Główny adres uczelni

  • Fluentbe.com
    ul. Biała 4/81, 00-895 Warszawa
  •  
  • Telefon: 22 307 11 71
  • Strona: http://Fluentbe.com

Jak do nas trafić

Powiązane artykuły

Zajęcia z native speakerem? Szykuj się na wydatek

Wartość rynku korepetycji w Polsce jest liczona w miliardach złotych. Zajęcia dodatkowe z angielskiego stanowią lwią część tego biznesu. Ile kosztują zajęcia z native speakerem? Jak wygląda ich dostępność w poszczególnych miastach?

czytaj dalej

Polska na 11. miejscu w globalnym rankingu znajomości angielskiego

W najnowszym rankingu English Proficiency Index Polska znalazła się wśród krajów z bardzo wysoką biegłością językową.

czytaj dalej

Korepetycje z angielskiego w Warszawie dwa razy droższe niż w Zielonej Górze

Angielski jest najpopularniejszym językiem obcym w Polsce. Ponad 90 proc. maturzystów wybiera go jako obowiązkowy przedmiot na egzaminie dojrzałości.

czytaj dalej

Zmierzch tradycyjnych szkół językowych?

Fluentbe postanowiło prześledzić, jak zmieniał się rynek nauczania angielskiego w Polsce. Czy tradycyjne szkoły językowe zostaną wyparte przez firmy… technologiczne?

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane