Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Direct School Szkoła Języków Obcych

Direct School Szkoła Języków Obcych


Direct School – wyjątkowa szkoła językowa w Warszawie

Uczymy mówić w każdym języku. Dajemy Ci przestrzeń, w której możesz ćwiczyć komunikację w językach obcych.

Uczymy w naturalny sposób w językach nauczanych: angielski po angielsku, hiszpański po hiszpańsku, niemiecki po niemiecku, włoski po włosku itd.

Otwórz się na język na naszych kursach językowych i doskonal swoje umiejętności.

Drodzy!

Całe swoje dzieciństwo i okres dojrzewania spędziłam w wielokulturowej Republice Południowej Afryki. Tam też zrozumiałam jak ważna, prosta i przyjemna jest nauka języka poprzez całkowitą immersję językową. Po powrocie do Polski zaczęłam nauczać w ten sposób. Efekt był fenomenalny!
Moje motto do dziś brzmi What you give is what you get – i muszę przyznać, że do tej pory mnie nie zawiodło. Dbam, aby zajęcia językowe, które oferujemy były na jak najwyższym poziomie, z dozą otwartości, wzajemnego zrozumienia i przede wszystkim z humorem.
Dziękuję za odwiedzenie naszej szkoły i zapraszam na lekcje z nami.

Anna Rembielińska
Dyrektor ds. Nauczania

Nauczyciele
Nasz zespół nauczycieli to serce naszej szkoły. Wraz z nimi kreujemy miejsce, gdzie możecie ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności językowe.
Dzięki nim codziennie tworzymy dobry klimat wzajemnego szacunku i przyjaznej ścieżki edukacyjnej dla Was.
Uczą u nas tylko Ci, z którymi sami chcelibyśmy się uczyć.

Nadzór metodyczny
Nadzór nad lektorami oraz wszystkimi kursami językowymi - stacjonarnymi w szkole, z dojazdem do klienta, w firmach oraz zajęciach online przez Skype - sprawuje Anna Rembielińska, Dyrektor ds. Nauczania. Od lat w braży edukacyjnej promuje efektywną naukę języków obcych opartą na immersji jezykowej. Każdy, zawsze może się do niej zwrócić o pomoc i radę.
Szkoła oferuje wszystkim klientom indywidualnym i firmom dostęp do innowacyjnego systemu online 24/7, który umożliwia wgląd w realizowane lekcje i postępy słuchaczy na naszych kursach językowych.

Jakość nauczania - na zajęciach w Direct School:

 • zapomnisz, co to blokada językowa,
 • zrozumiesz język, którego się uczysz,
 • mówienie staje się intuicyjne i proste,
 • korzystasz z gramatyki w naturalny sposób,
 • posługujesz się językiem obcym jak własnym. 

Gwarancja satysfakcji
Gwarantujemy, że na każdych naszych zajęciach - stacjonarnych w szkole, z dojazdem do klienta, w firmach oraz zajęciach online przez Skype - realizujemy efektywny program nauczania oparty na immersji językowej i dopasowany do potrzeb naszych uczniów.

Direct School to szkoła, w której dbamy o Ciebie i Twój język.


KURSY INDYWIDUALNE

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, PORTUGALSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW
Kursy językowe w szkole, z dojazdem, online oraz indywidualne i grupowe. Wybór należy do Ciebie!

KURSY JĘZYKOWE INDYWIDUALNE i KURSY JĘZYKOWE GRUPOWE w szkole Direct School

 • BESTSELLER General English – dla tych, którzy chcą opanować język na co dzień i nie tylko, jeżeli chciałbyś poczuć język, to jest kurs dla Ciebie. Uwaga: uzależnia!
 • Business English - pracujesz lub będziesz pracować w środowisku anglojęzycznym, z nami udoskonalisz język angielski biznesowy.
 • BESTSELLER Direct Español – hiszpański dla dorosłych, którzy chcą mówić po hiszpańsku w każdej sytuacji, bo paella i cuba libre nie są im obce.
 • Direct Italiano – włoski dla dorosłych, po włosku, czyli głośno i radośnie, w stylu dolce vita, z odrobiną pasty, pizzy i sycylijskiego słońca.
 • Direct Deutsch – niemiecki dla dorosłych, po kolei wprowadzimy Cię we wszystkie aspekty języka, nie zapominając o szczypcie berlińskiego luzu.
  Direct Português (Portugalski)
 • Direct Pyccкий (Rosyjski)
 • Direct Français (Francuski)
 • Direct Polski dla Obcokrajowców (Polish for foreigners)
 • NOWOŚĆ Indywidualny Karnet PAKIET+ elastyczny indywidualny kurs językowy w cenie kursu grupowego.

KURSY JEZYKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 • BESTSELLER Angielski dla dzieci – dla naszych uczniów stworzyliśmy środowisko, w którym myślą, mówią, czytają, piszą i bawią się po angielsku. Yes, we can!
 • BESTSELLER Angielski dla młodzieży  – uczymy biegłej komunikacji w języku angielskim oraz przygotowujemy do pożądanych egzaminów. Have no fear, we re here!
 • Hiszpański dla dzieci – zajęcia dla dzieci, na których mówimy i bawimy się po hiszpańsku oraz pokazujemy wielobarwną kulturę hiszpańską. Olé!
 • Hiszpański dla młodzieży – na zajęciach uczniowie funkcjonują w hiszpańskojęzycznym środowisku, które uczy mówić i myśleć w po hiszpańsku. Practicamos juntos!
 • Niemiecki dla dzieci – zajęcia dla dzieci, które chcą poznać i bawić się w języku niemieckim, pokazujemy przyjemność ze znajomości języka naszego sąsiada. Ja, bitte!
 • Niemiecki dla młodzieży – zajęcia dla ucznów, którzy chcą komunikować się w języku niemieckim i poćwiczyć gramatykę w środowisku niemieckojęzycznym. Deutsch macht Spass!

KURSY DLA FIRM

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, WŁOSKI, FRANCUSKI, PORTUGALSKI, ROSYJSKI, POLISH FOR FOREIGNERS

Szkolenia językowe w Twojej firmie lub online - indywidualne i grupowe. Wybór należy do Państwa!

Polecane szkolenia językowe z Direct School:

 • BESTSELLER General English - ten bestseller umożliwia pracownikom płynne i wszechstronne korzystanie z żywego, współczesnego języka.
 • BESTSELLER English ONLINE - kursy przez Skype - popularne, efektywne tak jak tradycyjne zajęcia oraz wygodne dla osób pracujących w terenie lub zdalnie. Dodatkowo zajęcia online oszczędzają przestrzeń konferencyjną w firmie - pracownik może mieć zajęcia przy swoim biurku lub w innym miejscu z dostępem do internetu.
 • BESTSELLER Business English - komunikatwna nauka języka biznesowego na różnych poziomach zaawansowania, niezbędna dla tych, którzy pracują z Klientem anglojęzycznym.
 • BESTSELLER English for Emails - obsługa poczty elektronicznej po angielsku nie będzie już miała tajemnic stanie się dla Twoich pracowników prosta i intuicyjna dzięki wskazówkom naszych trenerów jezykowych.
 • English for Accounting - praca w księgowości z klientem anglojęzycznym.
 • English for Negotiating - negocjacje po angielsku i w angielskim stylu.
 • English for Meetings - spotkania biznesowe w pracy i po pracy.
 • English for Sales and Purchasing - specjalistyczne szkolenie dla pracowników działów sprzedaży i zakupów działających na rynkach międzynarodowych.
 • NOWOŚĆ Indywidualny Karnet PAKIET+ elastyczny indywidualny kurs językowy w cenie kursu grupowego.

Audyt językowy
Dla chętnych firm sprawdzenie wiedzy pracowników przed rozpoczęciem zajęć. Audyt w formie pisemnej i ustnej (do wyboru) odbywa się w języku kursu. Optymalne określenie potrzeb firmy i pracowników oraz dedykowanego programu nauczania.

Feedback dla pracowników
Sprawdzanie poziomu wiedzy kursantów firmowych w formie ustnej i pisemnej, zawsze w przyjaznej atmosferze, adekwatne do treści kursu. Dzięki temu pracownicy sami wiedzą, jakie zrobili postępy i motywuje do dalszej pracy.

Feedback dla pracodawcy
Cykliczne raporty okresowe opisowo oceniające postępy poszczególnych kursantów, sporządzane przez trenera językowego pod nadzorem metodyka. Nasze raporty w obiektywny sposób oceniają zaangażowanie i postępy każdego pracownika i są wśród

Czasopisma / nauka online
Wysyłamy najbardziej aktualne treści w prasie edukacyjnej do dodatkowej nauki dla chętnych pracowników w firmie. Umożliwiamy dostęp do nowoczesnych sposobów kontaktu z językiem obcym poza zajęciami np. aplikacje online.

Twoje kursy firmowe z Direct School zawsze pod kontrolą
Współpracującym z nami firmom udostępniamy bezpłatnie nowoczesną aplikację online/mobile EduSky, dzięki której firmy mają wgląd 24/7 w postępy i frekwencję uczestniczących w tych kursach pracowników oraz w aktualne rozliczenia.

Kursy na uczelni:

języka włoskiego
języka portugalskiego
języka polskiego dla cudzoziemców
języka niderlandzkiego
języka hiszpańskiego
języka francuskiego
języka angielskiego

Języki na uczelni:

włoski, rosyjski, portugalski, polski jako język obcy , niemiecki, hiszpański, francuski, angielski

Główny adres uczelni


zapraszamy do kontaktu
pon.-czw. 10.00-18.00, pt. 10.00-14.00


Filia szkoły w Miasteczku Wilanów
ul. Klimczaka 8a/66, Warszawa
(wejścia od Osi Królewskiej i ul. K. Kieślowskiego)

Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane