Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Centrum Języków Orientalnych GAKKO

Centrum Języków Orientalnych GAKKO


Centrum Języków Orientalnych GAKKO
to miejsce dla wszystkich pragnących mówić językami Azji


Znajomość języków obcych to dzisiaj podstawa, szczególnie jeżeli poszukujemy pracy na dobrym stanowisku i chcemy być docenieni. Język angielski czy niemiecki już nie zawsze wystarcza, dlaczego warto poszerzyć swoje horyzonty i zapisać się np. na kurs arabskiego. Warszawa to wiele szkół językowych mających w swojej ofercie języki orientalne, jednak tylko Centrum Języków Orientalnych Gakko profesjonalnie podchodzi do tematu nauczania i zapewnia skuteczne przyswajanie wiedzy w przyjemnej i komfortowe atmosferze. W naszej szkole masz możliwość zapisania się na lekcje próbne, aby móc sprawdzić czy jest to odpowiednia droga rozwoju dla ciebie.

Kurs arabskiego oraz każdego z pozostałych języków, a więc np. kurs japońskiego czy koreańskiego prowadzimy w niewielkich, maksymalnie sześcioosobowych grupach, co jest niewątpliwą zaletą naszych zajęć. Szybko zgrasz się z pozostałymi kursantami i nie będziesz mieć problemów, aby przełamać się przed pierwszymi rozmowami w obcym języku. Jeśli w takim razie i ty chcesz nauczyć się języka orientalnego i zapisać się na jeden z kursów, np. na kurs japońskiego, Warszawa i Centrum Języków Orientalnych Gakko zaprasza do dokładnego zapoznania się z ofertą.

Kurs japońskiego

To doskonały sposób na zdobycie nowych umiejętności, poznanie nowych osób i pożyteczne wykorzystanie czasu. Oferowana przez naszą szkołę językową nauka japońskiego, to zajęcia, które odbywają się w Warszawie przez cały rok. Osoby, które interesuje język japoński mogą zapisać się do naszej szkoły w semestrze letnim, zimowym lub też na kurs wakacyjny.

Zajęcia odbywają się w grupach 3-6 osobowych, dzięki czemu prowadzący posiada czas dla każdego z uczniów. Co pozwala na dokładne wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii oraz sprawdzenie nowych umiejętności wszystkich uczestników.

Nauka języka japońskiego w naszej szkole niesie dla uczestników szereg korzyści. Należą do nich bezpłatne zajęcia, których celem jest utrzymanie znajomości posługiwania się tym językiem, a także poprawa akcentu. Co więcej takie bezpłatne zajęcia prowadzone są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Nasza szkoła oferuje zajęcia na sześciu różnych poziomach zaczynając od osób początkujących, a kończąc na zaawansowanych. Przejście ich wszystkich trwa sześć semestrów, spędzonych w miłym towarzystwie podczas, których uczeń nabywa nowych umiejętności.

Kursy wakacyjne japońskiego

Wakacje to ten moment, gdy wreszcie masz czas, by zając się swoimi pasjami! Wykorzystaj tę okazję i zapisz się na wakacyjny kurs japońskiego! Realizujemy zajęcia dla początkujących w trybie intensywnym i bardziej zrelaksowanym, a także kontynuacyjne spotkania dla osób, które nie chcą robić przerwy w swojej nauce tylko dlatego, że skończył się semestr.

Nauka semestralna japońskiego

Najlepsze efekty osiągniesz, jeśli będziesz uczyć się systematycznie – dlatego zapraszamy Cię na naukę semestralną japońskiego. Spotykamy się w semestrze jesiennym (od września do stycznia) i wiosennym (od stycznia do czerwca). Zajęcia realizujemy na poziomach od A1 do B1 – z nami nauczysz się języka od zera do poziomu średniozaawansowanego w 6 semestrów!

Japoński dla początkujących

Znajomość hiragany i katakany, podstawowe złożenia, pierwsze wypowiedziane zdania – początki nauki są zawsze najbardziej ekscytujące. Jeśli chcesz dopiero zrealizować marzenie o rozumieniu kanji, lub jeśli masz pewne podstawy, ale daleko Ci do biegłości, to kurs japońskiego dla początkujących jest dla Ciebie. Na zajęciach poznasz podstawy, nauczysz się też poprawnej wymowy.

Japoński dla średnio zaawansowanych

Wiemy, jak trudno jest ocenić własny poziom języka obcego. Pomożemy Ci określić, jak dobrze znasz słownictwo, złożenia i gramatykę – a na zajęciach z japońskiego dla średniozaawansowanych umożliwimy Ci dalsze rozwinięcie swojej wiedzy. Umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy, rozumienia filmów i czytania książek Murakamiego w oryginale jest już w zasięgu Twoich rąk!

Nauka arabskiego

Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, to zapisz się na język arabski. Obecnie na świecie mówi nim od 225 nawet do 285 milionów osób, dlatego jego znajomość może okazać się w przyszłości bardzo przydatna. Nauka arabskiego to także szansa na poznanie kultury i tradycji krajów Bliskiego Wschodu.

Zależy nam tym, aby uczniowie podczas trwania kursu mogli zdobyć, jak największą wiedzę oraz poznać podstawy wzajemnego porozumiewania. Dlatego też prowadzone w naszej szkole zajęciach odbywają się w niewielkich grupach, pozwala to na dokładne zapoznanie się z materiałem, a także indywidualną pomoc native speakera w razie potrzeby.

Prowadzone przez nas zajęcia odbywają się w naszej siedzibie w Warszawie, a uczestnicy mogą zapisać się do jednej z dwóch grup – na poziomie podstawowym, która doskonale sprawdzi się w przypadku uczniów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z arabskim, a także na poziomie średnio-zaawansowanym.

Osoby zainteresowane udziałem w takich zajęciach zapraszamy również na lekcję próbną, na której zobaczą, jak wygląda taki kurs.

Kursy wakacyjne arabskiego

Wiemy, jak wielu kursantów obawia się, że w czasie przerwy letniej zapomną wszystko, czego nauczyli się przez cały semestr nauki. Specjalnie z myślą o osobach, które nie chcą robić sobie wakacji od arabskiego, organizujemy kursy letnie – bezpłatne spotkania, na których podtrzymasz znajomość od tego fantastycznego języka! Realizujemy 5 spotkań w lipcu, a potem ich powtórkę w sierpniu – bez problemu więc uda Ci się wybrać pasujący termin!

Nauka semestralna arabskiego

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że kluczem do perfekcyjnej znajomości dowolnego obcego języka jest systematyczność, to semestralny tryb nauki arabskiego jest propozycją dla Ciebie. Organizujemy zajęcia dla poziomów A1 i B1, z możliwością kontynuacji na wyższym poziomie. Stawiamy na umożliwienie każdemu wzięcie udział w zajęciach, dlatego bardzo dbamy o to, by zawsze dopasować godziny spotkań do grafiku kursantów. Nie martw się więc – znajdziemy idealny dla Ciebie termin!

Nauka języka koreańskiego

Jeśli od zawsze pasjonują Cię kraje azjatyckie i chcesz dowiedzieć się trochę więcej na ich temat to zapisz się na język koreański. Nasza szkoła zaprasza wszystkich zainteresowanych na zajęcia próbne podczas, których możesz sprawdzić czy ten kurs jest dla Ciebie.

Nauka języka koreańskiego w naszej szkole odbywa się w bardzo małych, maksymalnie 7 osobowych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik ma szansę na aktywny udział w konwersacjach. Prowadzone są one przez native speakera oraz wykształconych nauczycieli, którzy chętnie pomogą i rozwieją wątpliwości uczestników w razie jakichkolwiek pytań.

Decydując się na naukę w naszej szkole możesz zapisać się do niej w semestrze zimowym, letnim lub na kurs wakacyjny. Jeden semestr trwa sześć miesięcy i odbywa się w cyklu 16 spotkań trwających po 90 minut lub 12 spotkań po 120 minut.

Nauka koreańskiego to świetna zabawa, która umożliwi Ci zdobycie nowych umiejętności, poznanie ciekawych ludzi, a co więcej dowiesz się także sporo na temat kultury i tradycji panujących w tym kraju.

Prowadzone przez nas zajęcia odbywają się w naszej siedzibie w Warszawie, osoby które zdecydują się na udział w lekcji próbnej prosimy o zgłoszenia mailowe.

Kursy wakacyjne koreańskiego

Nie ma znaczenia, czy masz wakacje i czas na rozwijanie swoich pasji, czy też pracujesz i musisz dostosować hobby do swojego grafiku. Kursy wakacyjne języka koreańskiego realizujemy w różnych trybach i godzinach, więc zawsze znajdziesz odpowiedni termin. Zajęcia przeznaczone są i dla początkujących, i dla osób znających postawy. Jesteś naszym kursantem? Świetnie się składa – organizujemy bezpłatne spotkania, dzięki którym nie zapomnisz, czego nauczyłeś się w semestrze!

Nauka semestralna koreańskiego

Zaczynasz od zera? Znasz podstawy, ale daleko Ci do swobody formułowania myśli po koreańsku? A może już całkiem nieźle sobie radzisz, ale chcesz dalej pogłębiać wiedzę? Jeśli stawiasz na systematyczność i zależy Ci, by za kilka miesięcy znać język na poziomie średniozaawansowanym, to nauka w trybie semestralnym jest dla Ciebie. Grupy o różnym poziomie zaawansowania spotykają się raz w tygodniu, w różnych godzinach: bez problemu wpasujesz kurs w swój grafik! 


Kursy na uczelni:

języka arabskiego
języka japońskiego
języka koreańskiego

Języki na uczelni:

koreański, japoński, arabski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane