Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Centrum Edukacji Siódemka - Zaoczne Licea i Szkoły Policealne

Centrum Edukacji Siódemka - Zaoczne Licea i Szkoły Policealne


Poszukują Państwo Szkoły Policealnej lub Liceum Ogólnokształcącego? Mamy doskonałe rozwiązanie! Centrum Edukacji Siódemka to szkoły policealne i licea dla dorosłych w wielu polskich miastach. Miejsca, w których znajdą Państwo nasze placówki to między innymi Katowice, Gliwice czy Chorzów – pełna listę miejscowości znajduje się na naszej stronie internetowej, na której mamy przyjemność Państwa gościć.


Dlaczego Siódemka?


GWARANCJA BRAKU OPŁAT:

  • wpisowe 0 zł
  • nauka/ czesne 0 zł
  • egzaminy 0 zł
  • indeks/legitymacja 0 zł
  • zaświadczenia 0 zł
  • rezygnacja z nauki 0 zł
  • bezpłatna nauka języka obcego na wszystkich kierunkach
  • matura nie jest wymagana do zapisania się do szkoły
  • zajęcia tylko w wybrane weekendy- bez kolizji ze studiami lub pracą
  • sekretariaty i zajęcia w centrach miast
  • zawód w 1 rok
  • zniżki na PKP, PKS, MPK, PKM, kina, teatry, siłownie i wiele innych
  • doświadczona kadra dydaktyczna
  • pomoc materialna dla słuchaczy

To co każda nasza szkoła - liceum czy policealna - oferuje swoim słuchaczom to przede wszystkim wysoki poziom kształcenia, który osiągamy dzięki doświadczonej kadrze dydaktycznej, brak opłat, plany zajęć umożliwiające pogodzenie szkoły np. z pracą lub studiami oraz wsparcie przy uzyskaniu pomocy materialnej. Wszystkie nasze placówki posiadają uprawnienia szkoły publicznej, dzięki czemu słuchacze otrzymują indeks i legitymację uprawniające ich do zniżek komunikacyjnych i w miejscach takich jak kina czy siłownie. Zachęcamy do kontaktu z sekretariatami naszych szkół w Państwa miastach. Aby rozpocząć naukę w „Siódemce” wystarczy – w przypadku szkoły policealnej - dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły średniej lub dowód osobisty i świadectwo ukończenia ośmioklasowej szkoły podstawowej lub gimnazjum w przypadków tzw. ogólniaka.

Oferta edukacyjna


Zapraszamy!

Zawody na uczelni:

asystent osoby niepełnosprawnej
asystentka stomatologiczna
florysta
higienistka stomatologiczna
opiekun medyczny
opiekun osoby starszej
opiekun w domu pomocy społecznej
opiekun w DPS
opiekunka dziecięca
stylista
technik administracji
technik bezpieczeństwa i higieny pracy
technik bhp
technik geodeta
technik informatyk
technik masażysta
technik ochrony fizycznej osób i mienia
technik ortopeda
technik rachunkowości
technik sterylizacji medycznej
technik usług kosmetycznych
technik usług pocztowych i finansowych
technik weterynarii
terapeuta zajęciowy
Wizaż

Główny adres uczelni

  • Centrum Edukacji Siódemka - Zaoczne Licea i Szkoły Policealne
    ul. Krakowska 31, 45-057 Opole
  •  
  • Telefon: 77 30 700 70
  • Email: opole@ce7.pl
  • Strona: http://www.ce7.pl

CENTRUM EDUKACJI SIÓDEMKA - zaoczne licea i szkoły policealne dla dorosłych
Godziny otwarcia sekretariatów:
pon- pt: 9- 17
soboty zjazdowe: 8- 13

Bytom
ul. Dworcowa 19
41-900 Bytom
Tel. 32 30 79 777
bytom@ce7.pl

Chorzów
ul. Wolności 8
41-500 Chorzów
Tel. 32 30 78 777
chorzow@ce7.pl

Dąbrowa Górnicza
ul. 3-go Maja 13
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. 32 307 77 52
dabrowa@ce7.pl

Gliwice
ul. Zwycięstwa 17
44-100 Gliwice
Tel. 32 777 30 01
gliwice@ce7.pl

Katowice
ul. 3 Maja 22
40-096 Katowice
Tel. 32 30 88 777
katowice@ce7.pl

Kędzierzyn Koźle
ul. Wojska Polskiego 1
47-220 Kędzierzyn-Koźle
Tel. 77 30 70 677
kedzierzyn@ce7.pl

Opole
ul. Krakowska 31
45-057 Opole
Tel. 77 30 700 70
opole@ce7.pl

Ruda Śląska
ul. Niedurnego 44
41-709 Ruda Śląska
Tel. 32 30 777 20
ruda@ce7.pl

Rybnik
ul. Rynek 4
44-200 Rybnik
Tel. 32 30 777 70
rybnik@ce7.pl

Siemianowice Śląskie
ul. Śląska 7
41-100 Siemianowice Śląskie
Tel. 32 30 777 22
siemianowice@ce7.pl

Sosnowiec
ul. Modrzejowska 10
41-200 Sosnowiec
Tel. 32 30 86 777
sosnowiec@ce7.pl

Tarnowskie Góry
ul. Piłsudskiego 2a
42-600 Tarnowskie Góry
Tel. 32 30 777 51
tarnowskie@ce7.pl

Tychy
ul. Dębowa 12 (wejście od Grota Roweckiego 55)
43-100 Tychy
Tel. 32 30 77 000
tychy@ce7.pl

Zabrze
ul. Wolności 293
41-800 Zabrze
Tel. 32 777 30 00
zabrze@ce7.pl

Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane

Polecane Uczelnie