Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

British School - Katowice

British School - Katowice


Prowadzimy kursy zarówno grupowe jak i indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania do A1 do C1


British School w Katowicach w nowych lokalizacjach oraz w nowej odsłonie.

Zapraszamy do naszych nowych oddziałów:

  • Os. Odrodzenia - ul. Łętowskiego 18
  • Os. Witosa - ul. Witosa 23

Jeżeli dojrzałeś do tego, by wyznaczyć sobie cel nauki języka angielskiego, musisz odwiedzić nasz Oddział British School w Katowicach.

To właśnie tu zrealizujesz swoje marzenie na takich warunkach, by nauka sprawiła ci radość, a godziny dostosowane były do twoich możliwości.

Dopasujemy twój wolny czas , bez względu na porę dnia. Nasza nowoczesność polega na zrozumieniu potrzeb klienta. My dostosujemy się do ciebie.

Tylko u nas odczujesz nowoczesne i skuteczne podejście do nauki języka. A wszystko dzięki kompetentnym , profesjonalnym lektorom i sprawdzonym metodom dydaktycznym. Oferujemy do twojej dyspozycji komputery z przyjaznymi programami na których będziesz mógł pogłębić bądź utrwalić zdobytą wiedzę. Dla twojej wygody możesz skorzystać z projektorów i tablic interaktywnych. Pamiętaj British School jest na twoje usługi.

Dodatkowo prowadzimy kursy weekendowe, kursy poranne czy też kursy grupowe dla firm z podziałem na poziom zaawansowania szkolenia.

Weź ze sobą syna lub córkę. Już teraz możecie uczyć się razem. Dla nich mamy grupy KIDS CLUB. Może po angielsku nawiążecie ze sobą lepszy kontakt. Każdy sposób jest dobry, jeśli przynosi skutek.

Nasze 16-letnie doświadczenie sprawi, że komunikowanie się w języku angielskim będzie tak samo proste, jak rozmowa w języku ojczystym.

Ważną innowacją jest sposób nauki w zespole. Dostosowujemy się do indywidualnego poziomu znajomości słów i zasobu wiedzy każdego kursanta. Dla początkujących to dodatkowa motywacja do pracy. Jednocześnie nauka przebiega  bezstresowo, gdyż jest w zasięgu jego aktualnej wiedzy.

Jeżeli dodamy platformę e-learningową zaopatrzoną w materiały dostosowane do aktualnego poziomu, gdzie w miarę wolnego czasu będziecie mogli pogłębiać swoją wiedzę , popracować nad wymową, czy wreszcie wirtualnie konwersować , to przecież jeszcze bardziej uatrakcyjniaofertę.

Pracujemy na bieżąco nad wszelkimi nowinkami, które mogą nawet w drobny sposób ułatwić naukę. Korzystamy z pomocy najlepszych specjalistów, wybieramy najskuteczniejsze metody szkoleń. Chcemy by nauka nie kojarzyła się z „wkuwaniem”, raczej  z przyjacielskimi dyskusjami, które uczą i z czasem spowodują że zaczniemy biegle władać językiem. Bez żadnych egzaminów, zaliczeń, koniecznych do zdania testów. Uczymy w miarę szybko i tylko od was będzie zależało jak szybko nam się uda . Cel mamy wspólny i mam nadzieję, że decydując się podjąć naukę chęci wam też nie zabraknie.

ZAUFAJ NAM.

Zobaczysz, że warto nam ufać. Przekonaj się do naszej oferty i odwiedź Oddział naszej szkoły. Sprawimy by szkolenie było ciekawe, uciekające od monotonności, a kiedy będzie taka potrzeba sprawimy, by było też intrygujące.

Zapamiętaj nasz adres i przyjdź.

Być może kiedyś uznasz ten krok, za jedą z ważniejszych decyzji w twoim życiu.

Szkoła językow BRITISH SCHOOL w Katowicach czeka na Ciebie.


Język Angielski


Język Niemiecki Katowice

W British School uczymy języka niemieckiego na następujących poziomach zaawansowania:

POZIOM POCZĄTKUJĄCY - jest pierwszym krokiem jaki wykonuje uczeń, aby nauczyć się języka obcego. Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie i potrafi stosować potoczne wyrażenia i bardzo proste wypowiedzi, dotyczące konkretnych potrzeb życia codziennego. Potrafi formułować pytania z zakresu życia prywatnego, dotyczące np. miejsca, w którym mieszka, ludzi, których zna i rzeczy, które posiada oraz odpowiadać na tego typu pytania. Potrafi przedstawić siebie i innych, jak też prowadzić rozmowę pod warunkiem, że rozmówca mówi wolno, zrozumiale i jest gotowy do pomocy.

POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY - jest kontynuacją poziomu początkującego. Następuje on po roku nauki (w British School), który należy zakończyć zdanym egzaminem końcowym i uzyskaniem certyfikatu lub po zdaniu (minimum 60%) testu wstępnego obejmującego materiał opisany w programie szkolnym na poziomie początkującym. Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie wypowiedzi i często używane wyrażenia w zakresie tematów związanych z życiem codziennym. Są to np. bardzo podstawowe informacje dotyczące rozmówcy i jego rodziny, zakupów, otoczenia, pracy. Potrafi on porozumiewać się w rutynowych, prostych sytuacjach komunikacyjnych, opisywać swoje pochodzenie i otoczenie, w którym żyje, a także poruszać sprawy związane z najważniejszymi potrzebami życia codziennego, jak np. wizyta u lekarza, fryzjera, kupno biletu itp.

POZIOM ZAAWANSOWANY - następuje po dwóch latach nauki w British School i jest kontynuacją poziomu średniozaawansowanego. Uczniowie posługujący się językiem na tym poziomie rozumieją główny wątek wypowiedzi, które dotyczą znanych im spraw i zdarzeń typowych dla pracy, szkoły, czasu wolnego, środowiska, obyczajów itp. Potrafią poradzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć w czasie podróży w regionie, gdzie mówi się danym językiem. Potrafi tworzyć spójne wypowiedzi ustne lub pisemne na tematy, które są im bardziej znane lub ich interesują, bądź też mogą okazać się przydatne, np. przy poszukiwaniu pracy (CV, list motywacyjny, list formalny). Osoby te potrafią opisywać doświadczenia, zdarzenia, nadzieje, marzenia i zamierzenia, krótko uzasadniając lub wyjaśniając swoje opinie i plany.

Intensywność zajęć : 2 raz w tygodniu po 90 minut 
Długość: 112 godzin lekcyjnych rocznie
Liczebność grupy: 6 - 9 osób


 

Kursy na uczelni:

języka angielskiego
języka niemieckiego

Języki na uczelni:

niemiecki, angielski

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane