Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Akademia Makijażu Mokotowska

Akademia Makijażu Mokotowska


MOKOTOWSKA MAKE UP ACADEMY

jest szkołą o światowych standardach, umożliwiającą osobom utalentowanym pobieranie nauki w.Polsce na poziomie najlepszych szkół w Europie i na świecie. Zajęcia odbywają się w doskonale wyposażonych salach w centrum Warszawy. Pracujemy na kosmetykach profesjonalnej marki MAKE UP FOR EVER, której jesteśmy jednocześnie dystrybutorem dla rynku profesjonalnego w.Polsce.

FOTO: EMIL BILIŃSKI

Akademia kształci profesjonalistów. W ramach rocznego programu nauczania umożliwiamy zdobycie kompleksowej wiedzy i umiejętności pozwalających na profesjonalne wykonywanie zawodu wizażysty. Uczymy multidyscyplinarnie – w programie zawarte są również zajęcia ze stylizacji fryzur oraz podstaw charakteryzacji.

Akademię tworzy zespół wykładowców-pasjonatów, którzy otwarcie dzielą się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej praktyki w swoim zawodzie.

FOTO: (od lewej) SEWERYN CIEŚLIK, LIMONCA

Akademia w ramach rocznego programu nauczania, kształci w dwóch trybach:

 • TRYB DZIENNY
 • TRYB ZAOCZNY

MOKOTOWSKA MAKE UP ACADEMY to program nauczania sztuki makijażu od podstaw, zawierający setki godzin lekcyjnych - zajęć praktycznych i wykładów. Naukę można pobierać w trybie zaocznym, dziennym lub wieczorowym. Realizacja całego programu nauczania trwa 10 miesięcy w trybie zaocznym i dziennym lub 9 miesięcy w trybie wieczorowym, pozwalając w tym czasie zdobyć wiedzę oraz umiejętności niezbędne do profesjonalnego wykonywania zawodu.

Akademia zapewnia wszystkie materiały dydaktyczne, kosmetyki i.akcesoria, które udostępnia zarówno podczas zajęć na terenie szkoły jak również podczas praktyk.

FOTO: EMIL BILIŃSKI

Praktyki w trakcie nauki w Akademii są obowiązkowe w wymiarze 40 godzin podczas całego programu nauczania (realizowane poza godzinami zajęć w Akademii). Akademia umożliwia swoim studentom uczestnictwo w praktykach na planach zdjęciowych, podczas pokazów mody, w perfumeriach, teatrach lub w trakcie nagrań TV. Podczas praktyk studenci otrzymują profesjonalną opiekę wykładowców. Podczas nauki w akademii każdy student ma również możliwość stworzenia profesjonalnego portfolio wizażysty. Portfolio jest także wymagane przy obronie pracy dyplomowej.

Naukę w Akademii może rozpocząć każdy kto ukończył 18 rok życia i.pozytywnie przeszedł rozmowę kwalifikacyjną.

FOTO: (od lewej) SEWERYN CIEŚLIK, EMIL BILIŃSKI

MOKOTOWSKA MAKE UP ACADEMY TO:

 • Dynamicznie zmieniający się program
 • Praca na zajęciach i praktykach na profesjonalnych kosmetykach i.pędzlach MAKE UP FOR EVER
 • Szeroki wachlarz ciekawych praktyk organizowanych przez szkołę
 • Możliwość stworzenia we współpracy z Akademią portfolio
 • Stały dostęp do profesjonalnego studia fotograficznego w Akademii 
 • Współpraca ze znanymi i doświadczonymi fotografami już na etapie nauki
 • Praca ze znanymi projektantami oraz osobowościami świata mody podczas praktyk
 • Nauka multidyscyplinarna – zajęcia ze stylizacji fryzur oraz podstaw charakteryzacji
 • Wyjątkowy egzamin dyplomowy podczas którego przewodniczącym komisji rokrocznie jest Sergiusz Osmański – dyrektor artystyczny SEPHORA Polska
 • Wsparcie dla wielu naszych absolwentów w dalszym rozwoju zawodowym i w zdobyciu pracy

Zawody na uczelni:

Wizażysta

Główny adres uczelni


Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane