Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Kurs malarstwa i rysunku dla kandydatów na studia

Serdecznie zapraszamy osoby chcące studiować na kierunku Malarstwo na Wydział Malarstwa i Nowych Mediów, Akademia Sztuki w Szczecinie, na unikalną możliwość sprawdzenia poziomu swoich umiejętności w murach Akademii, pod kierunkiem wykładowców malarstwa i rysunku.

 

Warsztaty odbędą się w marcu, kwietniu i maju, w każdą środę od godz. 16.00 do 20.00.

Początek kursu: 6 marca, koniec: 29 maja 2019 roku

Kurs bezpłatny, bez ograniczeń wiekowych.


OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA):
karolina.jasinska@akademiasztuki.eu
Adres: Akademia Sztuki, Plac Orła Białego 2, sala 310, 3 piętro.


Akademia nie zapewnia materiałów do rysowania i malowania.

Na pierwsze zajęcia należy przynieść dowolne narzędzia malarskie i/lub rysunkowe (jakie kto lubi) oraz dwa białe kartony w formacie B1 (100x70cm) oraz pinezki lub klipsy do przymocowania papieru do desek.

Podczas kursu kandydaci będą mieli okazję malować i rysować martwą naturę oraz modelkę, wykonywać prace w pracowni street-artu, konsultować swoje dotychczasowe prace, zobaczyć prezentację poszczególnych pracowni, poznać pedagogów Katedry Malarstwa.

Zajęcia przeznaczone są dla kandydatów na studia – tegorocznych maturzystów lub osoby, które zdały już egzamin dojrzałości. Przypominamy o braku limitu wieku dla osób chcących zdawać na bezpłatne studia dzienne. Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla kandydatów na Wydział Malarstwa i Nowych Mediów.
 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane