Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Dzień Otwarty studiów anglojęzycznych z brytyjskim dyplomem

W czwartek 23 lipca w godzinach 11.00-13.00 na Uczelni Łazarskiego odbędzie się Dzień Otwarty studiów anglojęzycznych. Spotkanie będzie znakomitą okazją do zapoznania się z ofertą uczelni, programem studiów, zasadami rekrutacji oraz infrastrukturą kampusu.

W tym dniu na wszystkich zainteresowanych dobrym wykształceniem będą czekać wykładowcy i studenci programów anglojęzycznych. Przygotowano szereg atrakcji, takich jak możliwość wzięcia udziału w wykładzie otwartym na temat sytuacji społecznej i gospodarczej w Grecji oraz jej skutków dla Polski, a także w warsztatach, prezentujących, jak w praktyce prowadzone są zajęcia na Uczelni Łazarskiego.

W czwartek będzie można zwiedzić kampus – w rolę przewodników wcielą się reprezentanci Samorządu Studenckiego. Spotkać się będzie można z żakami z różnych krajów. Ponadto przewidziano spotkania z pracownikami Katedry Ekonomii i Zarządzania. Na Dzień Otwarty Uczelnia zaprasza zarówno kandydatów, jak i ich rodziców.

Program:
11.00 Powitanie – prof. Bogna Gawrońska-Nowak, Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania.
11.10 Study in English – prezentacja oferty studiów anglojęzycznych – Edyta Basiak, Koordynator Programów Walidowanych.
11.30 Staying alive. Greek case – wykład otwarty, prof. Bogna Gawrońska-Nowak, Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania.
11.45 - 12.45 Mathematics. Piece of cake! Workshop - dr Krzysztof Beck, wykładowca Uczelni Łazarskiego.
12.45 Spotkanie ze studentami studiów anglojęzycznych i zwiedzanie uczelni.

Kiedy:
23 lipca 2015 r., godzina 11.00 – 13.00

Gdzie:
Uczelnia Łazarskiego (sala 130), ul. Świeradowska 43 w Warszawie (10 minut pieszo od stacji metra Wilanowska)

Uczelnia Łazarskiego oferuje cztery programy anglojęzyczne, realizowane wspólnie z brytyjskim partnerem - Coventry University, który uzyskał piętnaste miejsce w Wielkiej Brytanii według rankingu Guardian University Guide 2016. Studia licencjackie kończą się uzyskaniem tytułów Bachelor of Arts in Business Economics lub Bachelor of Arts in International Relations and European Studies. Natomiast studia magisterskie – Master of Science in International lub Master of Arts in International Relations. Programy zostały zatwierdzone przez Quality Assurance Agency, która jest angielskim odpowiednikiem Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Po ich ukończeniu student otrzymuje dwa dyplomy: Uczelni Łazarskiego i renomowanego Coventry University. Pozostałe programy anglojęzyczne zarządzanie i ekonomia, kończą się jednym dyplomem - Uczelni Łazarskiego. Jakość studiów anglojęzycznych potwierdzają wysokie oceny w rankingu U-Multirank, powstałym na zlecenie Komisji Europejskiej.

************************

Uczelnia Łazarskiego jest czołową uczelnią ekonomiczno-prawniczą w Warszawie. Zajmuje pierwsze miejsce w Rankingach Wydziałów Prawa wśród uczelni niepublicznych według „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Rzeczpospolitej”. Jej Wydział Ekonomii i Zarządzania został uznany najlepszy, praktycznie kształcący, w ocenie „Briefu”. Łazarski jest najlepszą polską uczelnią według globalnego rankingu U-Multirank, powstałego na zlecenie Komisji Europejskiej. Uczelnia tworzy kierunki wspólnie z pracodawcami i dostosowuje system kształcenia do potrzeb zmieniającego się rynku pracy. Pomaga studentom rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku. Oferta edukacyjna uczelni to studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, MBA, LLM, seminaria doktorskie, szkolenia i kursy językowe. Uczelnia oferuje również studia anglojęzyczne z brytyjskim dyplomem Coventry University. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane

Polecane Uczelnie