Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

UWAGA MATURZYŚCI - Dzień Otwarty Szkoły Policji w Katowicach

Odbędzie się 5 czerwca 2020 r. Startujemy od godz. 9:00.

Jak co roku podczas naszego „Dnia Otwartego” zobaczyć będzie można wiele pokazów w wykonaniu policji i innych służb mundurowych, wystawy broni i sprzętu transportowego, konie i psy policyjne, inscenizacje działań policyjnych i ratowniczych. Dzień urozmaicą konkursy z zakresu działań policyjnych i zabaw sportowych, a także poczęstunek tradycyjną grochówką przygotowaną w szkolnej stołówce. Oczywiście będzie też można zwiedzić naszą placówkę, a przypominamy, że jest to jedyna szkoła Policji na południu Polski – okazja jest więc niecodzienna.

Zapraszamy serdecznie

szkoły wyższe, średnie, gimnazja i szkoły podstawowe, które chcą się przyłączyć do zabawy. Bramy szkoły w tym jednym dniu w roku są bowiem otwarte dla każdego, kto chce się przekonać, w jakich warunkach odbywają się policyjne szkolenia.

Grupy zorganizowane powinny jednak zgłosić swoją obecność wcześniej (liczba miejsc ograniczona), wówczas podczas pobytu będzie towarzyszył im przydzielony przewodnik – słuchacz szkoły. Zgłoszenia takie można już przesyłać pocztą elektroniczną na adres: wp@spkatowice.policja.gov.pl lub na nasz adres pocztowy:
Szkoła Policji w Katowicach
ul. gen. Jankego 276
40-684 Katowice

W zgłoszeniu prosimy podać następujące dane:

  • nazwę instytucji organizującej wyjazd,
  • liczbę uczestników,
  • liczbę opiekunów,
  • dane kontaktowe głównego opiekuna grupy:
    imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem – tel. 32 60-69-272, e-mail: wp@spkatowice.policja.gov.pl

Zapraszamy!
 

Powiązane artykuły

JAK ZOSTAĆ PRACOWNIKIEM POLICJI

Policja to instytucja, w której nie tylko pracują osoby, noszące mundur. To także miejsce, gdzie zatrudnienie znajdą pracownicy. W jednostkach w całej Polsce czekają wolne miejsca na referentów i specjalistów w różnych dziedzinach. Ważne i odpowiedzialne zadania wspomagające działalność Policji czekają na wykształcone, sumienne i solidne osoby, które nie noszą munduru.

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane

Polecane Uczelnie