Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Przystąp do projektu studiujepracuje.pl

Jeśli uczysz się lub chciałbyś podjąć naukę połączoną z pracą mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość!

 • Sfinansujemy 100% kosztów twojej nauki
 • Pokryjemy koszty zakwaterowania oraz dofinansujemy koszty dojazdu
 • Raz w roku otrzymasz bonus wakacyjny
 • Wykupimy dla Ciebie pakiet prywatnej opieki medycznej
 • Zapewnimy Ci dobrze płatną pracę w najlepszych firmach w Polsce.

Studiujepracuje.pl, to projekt skierowany do młodzieży, która chciałaby rozpocząć lub kontynuować naukę w Wyższej Szkole Kadr Menadżerskich w formie niestacjonarnej lub online i w tym samym czasie podjąć dobrze płatną pracę w Polsce. Skierowany jest do młodzieży z rodzin zamożnych i niezamożnych, do młodzieży z dużych miast i małych miejscowości, do młodzieży, która chce się uczyć, usamodzielnić i osiągnąć coś w życiu.

Jesteśmy otwarci na kandydatów z całego Świata, z Europy wschodniej, Ukrainy, Białorusi, Rosji Mołdawii , Gruzji, ale również do młodych ludzi z Indii czy z Portugalii, tam młodzi ludzie borykają się z takimi samymi ograniczeniami dostępu do edukacji jak w Polsce, projekt kierujemy oczywiście również do młodych, ambitnych Polek i Polaków.

Studiujepracuje.pl, to projekt na skalę międzynarodową, jedyny taki projekt w Polsce, projekt który dla ambitnych młodych ludzi daje duże szanse rozwoju zawodowego, niezależnie od ich statusu społecznego, sytuacji finansowej rodzin z których pochodzą, daje im samodzielność i możliwość zdobycia wykształcenia w Polsce. Szczególną grupą do której kierujemy nasz projekt są osoby z zagranicy, które chcą rozpocząć naukę, do osób które już się uczą, one również mogą przystąpić do naszego projektu. Wiele osób które przyjeżdżają do Polski ma zdobyte wykształcenie w swoich krajach, jednak ich dyplomy nie są honorowane w UE, a proces ich nostryfikacji jest trudny. Dziś często pracują na produkcji, wykonują proste prace. Przystępując do naszego projektu już po roku mogą to zmienić, mogą uzyskać dodatkowe kwalifikacje zawodowe, zatrudnić się w lepszej, bardziej ambitnej, zgodnej z ich oczekiwaniami lepiej płatnej pracy, a po uzyskaniu dyplomu w Polsce mają otwarty rynek pracy, mogą pracować bez zezwolenia w Polsce oraz nie muszą zdawać egzaminu ze znajomości j. polskiego ubiegając się o status rezydenta długoterminowego.

Każdy młody człowiek w wieku 18-25r życia, który chciałaby rozpocząć lub kontynuować naukę w Wyższej Szkole Kadr Menadżerskich, w ramach projektu przez cały okres nauki aż do ukończenia 26-roku życia otrzyma od nas wymierne wsparcie

w postaci:

 • Pokrycia 100% kosztów nauki
 • Pokrycia kosztów dojazdów do szkoły do 150 zł / miesiąc
 • Darmowej kwatery lub dopłaty do mieszkania w wysokości 600 zł / miesiąc
 • Ubezpieczenia w państwowym systemie opieki medycznej do wysokości 30.000 Euro oraz ubezpieczenia NNW
 • Pakietu komercyjnej opieki medycznej z dostępem do sieci placówek prywatnych i specjalistów na terenie całej Polski przez cały okres nauki
 • Bonusu wakacyjnego w wysokości 1800 zł / po roku uczestnictwa w projekcie
 • Dobrą, dobrze płatną pracę w cieszących się na rynku powodzeniem zawodach i branżach w dogodnej lokalizacji na terenie całego kraju.

Co trzeba zrobić, żeby przystąpić do projektu?

Wystarczy dokonać zapisu do Wyższej Szkoły Kadr Menadżerskich, dobrać sobie dedykowaną dla tego kierunku uczelni pracę na jednym z naszych kontraktów, zarejestrować się przez naszą stronę studiujepracuje.pl, rozpocząć naukę i pracę - to wszystko.

Jesteś zainteresowany?

więcej informacji na www.studiujepracuje.pl
 

Powiązane artykuły

NOWOŚĆ w Wyższej Szkole Kadr Menedżerskich WSKM

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania dostępnością w instytucjach publicznych

czytaj dalej

Filie WSKM - Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich

ZAPRASZAMY Złotów, Białystok, Ostrów Wielkopolski

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane