Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Nie czekaj i zapisz się już dziś!

[b]Rekrutacja na lubińskiej Uczelni trwa[/b] Nie jest istotne czy jesteś humanistą czy też masz umysł ścisły – [b]Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie[/b] przygotowała na nadchodzący rok akademicki zróżnicowaną ofertę. Zarówno kierunki społeczne, jak i pedagogiczne, a także ekonomiczne i techniczne, w tym roku zasilą mocną ofertę [b]UZZM[/b].

Nie od dziś wiadomo, że podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy, to podstawa jeśli myślimy o znalezieniu pracy lub awansie. Tym bardziej liczą się Ci najlepsi w swojej branży! Dlatego też tak istotne jest podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia, studia oraz praktyki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tegorocznych maturzystów oraz osób, które maturę mają już dawno za sobą, ale wciąż chcą poszerzać swoje horyzonty, lubińska Uczelnia oferuje kierunki kształcenia dopasowane do wymogów rynku pracy.

Myślisz o pracy w kadrach, administracji czy rachunkowości lub swoją przyszłość chcesz łączyć z pracą w mediach i reklamie? UZZM przygotowała bardzo ciekawe propozycje na kierunku Zarządzanie. Absolwent tego kierunku ma szerokie możliwości związane z pracą zawodową we wspomnianych branżach. Natomiast jeśli myślisz o pracy w ośrodkach terapeutycznych, szkołach, przedszkolach, instytucjach resocjalizacyjno-wychowawczych czy też placówkach interwencyjnych –wówczas jedna ze specjalności pedagogicznych jest właśnie dla Ciebie! Na kierunku Pedagogika kandydat na studia może wybrać: Edukację Przedszkolną i Wczesnoszkolną, Pedagogikę Resocjalizacyjną i Socjoterapię lub też Terapię Pedagogiczną i Pedagogikę Opiekuńczo-Wychowawczą.

Z kolei osoby o zacięciu technicznym mają do wyboru dwa kierunki kształcenia: Górnictwo i Geologię oraz Zarządzanie i Inżynierię Produkcji. Studenci pozyskają zarówno wiedzę specjalistyczną, jak i umiejętności praktyczne. Studenci takich specjalności, jak: Zarządzanie Procesami Produkcji, Zarządzanie Bezpieczeństwem Pracy oraz Zarządzanie Procesami Automatyki Przemysłowej zdobędą wiedzę m.in. z obszarów: inżynierii produkcji, bhp, kontrolingu, transportu, pomiarów w automatyce przemysłowej czy też projektowania układów pneumatycznych. Natomiast kandydaci zainteresowani kierunkiem Górnictwo i Geologia mają do wybory aż pięć unikatowych w skali Polski specjalności. Studenci mogą kształcić się z zakresu wiertnictwa, eksploatacji złóż, ratownictwa, maszyn górniczych oraz elektrotechniki.

Po ukończeniu studiów inżynierskich, absolwenci będą przygotowani do podjęcia pracy jako specjaliści w firmach produkcyjnych i świadczących usługi dla górnictwa i przemysłu. Ponadto przyszły inżynier może znaleźć zatrudnienie w przedsiębiorstwa wydobywczych, instytucjach wdrażających systemy o charakterze innowacyjnym, tworzących zautomatyzowane systemy produkcyjne, a także w jednostkach projektowych, doradczych i administracyjnych, w których wymagana jest specjalistyczna wiedza techniczna.

Oprócz bogatej oferty kształcenia lubińska Uczelnia dużo uwagi przykłada do zajęć praktycznych. Dlatego też studenci pedagogiki mogą liczyć na częste wyjazdy terenowe oraz warsztaty. Z kolei przyszli inżynierowie posiądą swoją wiedzę i umiejętności podczas wielu ćwiczeń laboratoryjnych i praktycznych.

Rekrutacja na UZZM potrwa do końca września lub do wyczerpania limitu miejsc. Nabór na studia odbywa się bez egzaminów wstępnych, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Pełna oferta studiów dostępna jest na stronie www.uzzm.pl 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane