Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Mistrzowie psychologii

Polityce w Warszawie, miłości we Wrocławiu, dietetyce w Sopocie i rozwojowi osobistemu w Poznaniu będą poświęcone spotkania w ramach projektu Strefa Psyche SWPS. Wśród prowadzących wykłady i warsztaty są mistrzowie polskiej i światowej psychologii. Wstęp wolny.

Pierwszy wykład w Warszawie (ul. Chodakowska 19/31) pt. „Czy władza zmienia człowieka?″ wygłosi prof. Bogdan Wojciszke 16 listopada 2014 r. o godz. 17.00. Dzień później, 17 listopada 2014 r. o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie z prof. Jonathanem Haidtem, światowej sławy psychologiem społecznym, prekursorem psychologii moralności. Na polskim rynku właśnie ukazała się jego najnowsza książka „Prawy umysł. Dlaczego dobrych ludzi dzieli religia i polityka?”, która w USA jest Bestsellerem New York Timesa 2013. Jego wykład podczas TED Talks dotyczący moralnych korzeni poglądów liberalnych i konserwatywnych cieszył się dużą popularnością w internecie.

Czy prawdziwa miłość istnieje? Jak stworzyć partnerski związek oparty na bliskości i zaufaniu? Czy można być ciągle zakochanym? Na te pytania odpowie podczas spotkania we Wrocławiu dr hab. Katarzyna Popiołek, prof. SWPS. Wykład odbędzie się 27 listopada o godz. 17.00 przy ul. Ostrowskiego 30b.

Dla osób zainteresowanych rozwiązywaniem konfliktów w życiu zawodowym, prywatnym czy w lokalnych społecznościach zorganizowany będzie warsztat technik mediacji. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada o 17.30 w siedzibie SWPS Wrocław. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są na stronie www.swps.pl/strefa-psyche w zakładce „Aktualności”.

Cykl spotkań Strefa Psyche SWPS odbywa się co miesiąc od października 2014 r. do czerwca 2015 r. w pięciu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Sopocie i Katowicach. W tym roku, podczas drugiej edycji projektu, odbędzie się blisko 100 spotkań.

Projekt skierowany jest przede wszystkim do osób dorosłych, które są zainteresowane psychologią, samorozwojem, poprawą jakości swojego życia oraz uzupełnianiem swoich kompetencji zawodowych o praktyczną wiedzę psychologiczną.

Projekt Strefa Psyche jest współfinansowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

HARMONOGRAM

:: Sopot

14 listopada 18.00 Joanna Skałecka „Zdrowa żywność – HIT czy KIT?” (warsztat)
Poznań

15 listopada 11.30 Wojciech Eichelberger „Jak być kreatywnym” (wykład)

18 listopada 17.00 dr Mirosława Anna Leopold „Coaching - czym jest i jakie metody wykorzystuje wspierając rozwój osobisty” (warsztat)

:: Warszawa

16 listopada 17.00 prof. Bogdan Wojciszke „Czy władza zmienia człowieka?″ (wykład)

17 listopada 15.00 prof. Jonathan Haidt „Two stories about capitalism: why people are so morally divided by economic questions” (wykład)

22 listopada 13.00 prof. Wojciech Cwalina „Marketing polityczny jako narzędzie manipulacji″ (wykład)

:: Wrocław

25 listopada 17.30 Manuela Pliżga-Jonarska "Jak rozmawiać, żeby wyjść z konfliktu" (warsztat)

27 listopada 17.00 prof. Katarzyna Popiołek „Trudne czasy dla bliskich związków” (wykład) 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane